Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2008 o 18:39, pizmak666 napisał:

ciekawy ;] prosty... hm, jakby wersja ciemna była, to bym się zainteresował zmianą...


A jakieś uwagi, zastrzeżenia? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 20:23, Mr.M napisał:

/.../


jakbym miał, to bym napisał :P idealnie nie jest, ale nie ma imho co poprawiać na siłę ;]
ja bym ograniczył ilość ikon na pulpicie, te koło napisu na prawo [ustawione w pionie] bym wyrzucił, ale pewnie są Ci potrzebne, więc o tym nie wspomniałem..
btw, rzuciłbyś linkiem do tego stylu w różnych kolorach, bo na devie szukałem, dziesiątki tego jest i nie wiem który to :P
jako, że listy kontaktów nie masz :P moje gg - 12120976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:36, Mr.M napisał:

Nowy projekt pulpitowy, proszę o komentarze ;;)

- Nie zagladalem jakis czas tutaj i przegapilem :) Swietny, jak zdazylem wlasnie napisac, jednoliscie kolorystyczne bardzo mi sie podobaja, a jak jeszcze dobrze wykonane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 18:34, LifaR napisał:

Mighty White

Takie tam, w sumie niewiele zmienilem, ale zauwazylem, ze jednolite kolorowo bardziej
mi podchodza :)


Bardziej bym zmienił ikonki plików i tą Folderu Domowego na takie w stylistyce śnieżnobiałej/lodowej :)
Tak to pulpit bardzo dobry, ale te ikony psują cały klimat "mrozu" i nieskazitelności ;)

Manix69 - standardowy pulpit Visty (aa! Vista ;s) z tapetką z GW... 1+/10 , bo ujdzie stylistyka i plusik za to, że z Guild Warsem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 21:23, Mr.M napisał:

Bardziej bym zmienił ikonki plików i tą Folderu Domowego na takie w stylistyce śnieżnobiałej/lodowej :)

- Hmm, gud ajdia :) Jak cos znajde, zmienie i wstawie nowego screena, ale jakos nie zwrocilo to mojej uwagi, bo mi akurat ta od domowego nie przeszkadza, a folderowo-plikowe faktycznie nie pasuja, ale zazwyczaj otwieram przegladarke plikow na caly ekran i tak nie razi ;) Ale poszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak nazywa się ten program, który tworzy nam animowany pasek na pulpicie, w który "wsadzamy" skróty ? Cholera kiedyś na Viscie go miałem i teraz zapomniałem jego nazwy. Z góry dziękuję i sorry za debilne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi Ci o dock''a.
Jest mnóstwo programów tego typu:
- RocketDock http://www.programosy.pl/program,rocketdock.html
- ObjectDock http://www.instalki.pl/programy/download/rozszerzenia_pulpitu/ObjectDock.php
- Y''z Dock http://www.strefasoftu.net/index.php?action=single&cat=gadget&id=104&site=down

Os obiście używam tego pierwszego, jego największą zaletą jest to, że jest po polsku ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 21:23, Ryan Cooper napisał:

O to mój pulpit. Sugerujecie coś w nim zmienić?

Proponuje system :d

A tak bardziej serio to zmien ikonki na docka, tapetke i pasek powinno byc duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 14:55, Tal441 napisał:

Mój czysty pulpit. Może ma ktoś jakieś pasujące ikonki do dock''a.


W asadzie to wszystko, prócz tapety (ta ujdzie0 jest do wywalenia/zmiany :0 ikonek poszukaj na daviantatr.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować