Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2008 o 19:46, Gorn7 napisał:

A oto mój pulpit:


Pulpit fajny, jednak mam kilka zastrzeżeń. Na screenie nr 2 ikonki Panela Sterowania, Dokumentów są standardowe i na dodatek wygląda jakby były folderami, powinieneś je zmienić. Avatar też nie pasuje do pulpitu :P Co do tapety to faktycznie na nosie Wieśka widać piksele, znajdź ją w większej rozdzielczości ^^.

----

Na dole mój najnowszy pulpit tym razem z Death Note ^^. Pizmak juz nie przyczepisz się do ikonek "wstecz", "dalej" itp. :P. Znalazłem genialny program który zwie się Y''z Toolbar, jest darmowy, waży około 150kb (bez skinów) i nie trzeba go instalować, na dodatek można nim usunąć tą beznadziejną flagę z logiem windy :P.

20080714134812

20080714134847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 19:46, Gorn7 napisał:

A oto mój pulpit:

Wszystko fajnie, prawie wszystko. Kilka zastrzeżeń:

- Tapeta jest pikselowa. Znajdź taką w wyższej rozdzielczości.
- Ikony: kosz niepotrzebny na pulpicie, skoro jest na docku, a skrót RocketDock możesz umieścić w Menu Start.

Jak na razie - 7/10

PS: Mógłbyś podać link, z którego ściągnąłeś ten pasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 15:10, milten6 napisał:

To poniżej to mój najnowszy pulpit, który chyba zagości u mnie na dłużej.

Fajna rzecz, ta w prawym rogu :) Jak się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o okładkę płyty i nazwę utworu? Jeśli tak to ten programik zwie się "CD Art Display" i działa z większością odtwarzaczy (na pewno z foobarem, winampem i WMP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 20:41, milten6 napisał:

Chodzi o okładkę płyty i nazwę utworu? Jeśli tak to ten programik zwie się "CD Art Display"
i działa z większością odtwarzaczy (na pewno z foobarem, winampem i WMP).

CD Art Display? Mam to na pulpicie, a nie poznałem przez tą skórkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 20:10, Dux napisał:

Tapeta juz oklepana, ale jakoś mi sie podoba;)

- Ano, oklepana juz tapetka ;P A tekst w konsoli mnie rozwalil :D Co to za zestaw ikonek ? Bo takie foldery juz widzialem, ale nie byly polaczone z takimi ikonami od archiwow. Bardzo przyjemnie to wyglada :)
Nie myslales moze, zeby zrobic cos weselszego ? ;>

paweusz
Wszystko ok, ale ja bym lekko tapetke - wywalilbym "Sin City", albo zmienil kolor napisu na czarny (szary?), bo nigdzie indziej nie ma czerwonego akcentu i to troche psuje ogolne wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:23, LifaR napisał:

Co to za zestaw ikonek
? Bo takie foldery juz widzialem, ale nie byly polaczone z takimi ikonami od archiwow.


Takie już to było. Nic nie kombinowałem;) Ikony to oxygen black relieft, czy jakoś tak. Ostatnio ktos wypuścił kilka kolorowych themów oxygen''a dla gnome. Nawet jest w czym wybierać/

Dnia 20.07.2008 o 22:23, LifaR napisał:

Nie myslales moze, zeby zrobic cos weselszego ? ;>


Tekst z konsoli wyskoczył w ostatniej chwili. Ale pomyslimy moze i o reszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:36, Laska-z-Polski napisał:

Coś nowego z mojej strony ;) Tapetka własnej roboty :>

Bardzo fajna tapeta i w ogóle wszystko, tylko jak dla mnie trochę oczojebne (znaczy się nie mógłbym mieć tego na pulpicie, ale zmiana kolorów nie byłaby zbyt dobrym rozwiązaniem, trzaa ten klimat zachować, if you know what I mean [no, chyba że taka wersja dark, np, poszarpane tło, czy cuś]). Ogólnie 8/10 jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to mój pulpit, tapetka własnej roboty robiona głównie właśnie pod pulpit ;) Denerwuje mnie jedynie rozdzielczość, bo co zmienie to nie moge ustawić dobrze ekranu robią się jakieś dziwne wygibasy.. Tak jak jest teraz też nie jest do końca idealnie, ale może być, wszystko przez to, że siora zaczęła się bawić przyciskami monitora.. Możecie jakoś pomóc jak to ustawić? Bo za cholere nie mogę.. :/

A tak jak się pulpit podoba?

20080722155249

20080722155511

20080722160014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować