Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Skoro to temat ogólny to pozwolę sobie zadać pytanie - zna ktoś skin (do XP), który umożliwiałby ustawienie przeźroczystości paska? Mam taką tapetę, że żaden kolor nie pasuje. ;)
Z góry dzięki, ja nie umiałem nic znaleźć (a może google mnie nie lubi? ;) ). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:51, Adham napisał:

Skoro to temat ogólny to pozwolę sobie zadać pytanie - zna ktoś skin (do XP), który umożliwiałby
ustawienie przeźroczystości paska? Mam taką tapetę, że żaden kolor nie pasuje. ;)
Z góry dzięki, ja nie umiałem nic znaleźć (a może google mnie nie lubi? ;) ). :-)

Jeżeli chodzi o zwykłe themy do XP, to wydaje mi się że takowe nie istnieją. Przeźroczyste mogą być natomiast motywy stworzone chociażby pod program Window Blinds. Niestety ten jest płatny, choć istnieje jakaś darmowa alternatywa: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2195&AlienGUIse+Theme+Manager . Czy program jest dobry - niestety nie wiem. :) Samych motywów w razie czego szukaj na DeviantART.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam zamiar zainstalować taki o to program AlienGUIse Theme Manager, żeby podrasować mój pulpit. Moje pytania brzmią:
- W sytuacji gdybym nie był zadowolony, można ten program usunąć bez problemu, czy będę zmuszony robić reinstalacje systemu?
Pytanie do użytkowników tego programu.
- Jesteście z niego zadowoleni? Jeżeli nie, poprosiłbym o polecenie jakiegoś innego programu do zmiany mojego pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche pogrzebałem w skórkach XP i ustawiłem sobie dla odmiany coś cieplejszego jako tapete. Jak narazie caly pulpit w klimatach Clannadu :) Potem pewnie powrót do ciemnych grafik i czarnego paska zadan.

20090122170226

20090122170312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach...
with all respect... to jest wstrętne.
burdel z ikonkami, paskudna skórka...

M
Żeby nei było, troje prace zawsze mi się podobały ale... od roku nie zaprezentowałeś nic nowego.
widząc twoje prace mam uczucie jak by świat zatrzymał się w miejscu.
Są spasowane, eleganckie i miłe dla oka ale każda niczym nie różni się od poprzedniej.
No to tyle jeśli chodzi o moją krytykę dzisiejszego wieczora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 16:39, micaa napisał:

blablabla


http://www.deviantart.com/download/76955254/Satin_Remix_by_Mheltin.rar ... Ciekawe, kiedy u ludzi umiejętność czytania i myślenia zupełnie się zatrzyma... SKin rozpakowujesz, klikasz na główny plik i dalej powinieneś sobie poradzić...

Dnia 24.01.2009 o 16:39, micaa napisał:

Jeśli by się dało, prosiłbym tą tapetke w rozmiarach 1400x1050.


http://www.deviantart.com/download/51343976/Black_Milk_by_tumb.zip ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.... przeczytałem i myślałem i zrobilem dokładnie to co Ty mi radziłeś, ale co do tapetki to sprawdzalem wszystkie i w każdym rozmiarze "wcina" mi ten najważniejszy biały element. Co do pliku rar to też go już wcześniej ściągnąłem. Gdy go rozpakowuje pojawiają sie kolejne 4 pliki rar które też można rozpakowac. Domyślam sie o jaki prawdopodobnie chodzi, ale nie wiem co zrobic dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem dośa ascetycznie;)

PS. Tak apropo problemów z 3adowaniem obrazków. Wygląda na to, ?e nie mo?e miea jeden wiecej niz 200kb:/

20090125005420

20090125005432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z tapetką jest już dawno rozwiązany ;] Wiec nadal nie moge sobie poradzia ze zmianą skina. Mam Viste, z tego co czytalem to dobrze jest posiadac program Vista Glazz, ale nie rozumiem w jaki sposób mo?e mi on pomóc ze zmianą. Rozpakowuje Theme do C:/Windows/Resources/Themes i nie wiem co dalej zrobia. Gdy naciskam na plik o rozszerzeniem Windows Visual Style File wyświetla mi sie "Ustawienie wygladu" (1) i mam do wybory schemat kolorów itp. Wydaje mi sie ze, to rozszerzenie pliku powinno bya zamienione na typ Windows Theme File - tak jak pozostale podstawowe style w Viscie, ale nie wiem " z czym to sie je". Mógłbym mi ktoś krok po kroku to wytłumaczyc ?

Nie odsylajcie mnie do linków gdzie jest to opisane bo duzo przeczytalem i próbowalem róznych rzeczy, lecz nic nie pomoglo.

20090125160931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 22:28, pendejo napisał:

Jak się sprawuje e17 na dzień dzisiejszy? brakuje czegoś, sypie się, czy już jest wszystko
stabilne?


Na dzień dziesiejszy e17 to gemba, bez reszty ciala;) Po prostu wyglada nieźle, ale brakuje mu masy programów, co by go mozna określic rasowym środowiskiem graficznym. Nie wiem ile brakuje w Linuksie, bo we FreeBSD, to de facto wszystkie programy trzeba brać z "zewnątrz" (z KDE, czy Gnome). Zdaje się, że w Linuchu jest podobnie. Tzn. programy są (jak ściągniesz z SVN), ale ciągle bardzo niestabilne. To co jest (przynajmniej to co jest w portach FreeBSD) trzyma sie całkiem przyzwoicie. Raczej sie nie wysypuje. Tylko czasem lubi nie wstać, po doinstalowaniu czegoś do systemu, bo okaże sie, że jest jakis konflikt w programach. Zasadniczo jednak stoi lepiej niż KDE4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurq...... posypał mi się windows, więc przed chwileczką go reinstalowałem, i tak sobie myślałem, że zaglądne w ten temat zaczołem oczywiście od patcha, który rozłożył mi wszystko na łopatki, tzn teraz w ogóle nie mam możliwości zmiany themu ..... non stop jakieś błędy itp. Mam pytanie mogę go jakoś odinstalować ? albo dane z rejestru usunąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować