Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2009 o 14:00, Vued napisał:

Mam pewien problem. Otóż, po odebraniu kompa z naprawy nie mogę zmienić paska. Trochę
poszperałem na ten temat w necie i wiem, że najprawdopodobniej jest to wina ServisPacka3
ale w dalszym ciągu nie wiem jak to naprawić. Pomoże ktoś? :P


Ale jakiego paska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 16:03, B92 napisał:

Ale jakiego paska?


Hmm, styl wizualny systemu windows, skin pasku start, nie wiem jak to inaczej nazwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 12:15, Pawlo09 napisał:

Straszna manga brzydki pulpit.


Bo używam skina klasycznego i Winampa 2.81? xD Bo już mi się znudziły royal/zune/nie oficjalne.
Czy poprostu nie lubisz "Vampire the rosario"? I czemu straszna? Jak dla mnie jedna z ciekawszych, nie lepszych, ale śmieszniejszych. Btw. To kwestia Gustu, a gust jest jak dupa. Każdy ma swoją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 18:14, WIDER napisał:

Mój :D

Dla mnie pierwsza liga, tylko trochę narąbane tych wskaźników po prawej stronie.
Weź pan opisz co i jak. Skąd tapeta, co to za styl, co to w ogóle za system itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wygląda :) Choć ten z lewej strony na prawą a te z prawej strony wszystkie bym wywalił. Jedynie godziny zostawił. Dla mnie strasznie zawalony bo tak to bym maksa dał ;) Nakładka czy MAC''a masz? A może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 16:10, Piter_Fersin napisał:

To i ja się moim pochwalę :D

Też nieźle (też - bo styl Widera jest kozacki). I tutaj również chętnie poczytam co i jak zrobiłeś, że tak toto wygląda. System, jak widzę Win 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 19:26, Falcon napisał:

Stan na teraz. Kiedy korzystam z Viściocha, większych ekstrawagancji nie ma :>



Czy jest opcja abyś udostępnił tą tapetę? Kozacka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 16:29, szypek26 napisał:

> To i ja się moim pochwalę :D
Też nieźle (też - bo styl Widera jest kozacki). I tutaj również chętnie poczytam co i
jak zrobiłeś, że tak toto wygląda. System, jak widzę Win 7?


Żaden problem :D

System jak zauważyłeś to 7 pierwsza sprawa to pobranie Dreamscene co da nam animowany pulpit potem trzeba pogrzebać w googlach za stronkami udostępniającymi filmy które dobrze wyglądają jako tapety. W moim przypadku jest to filmik prowler niestety nie pamiętam adresu stronki. Następnie gadżety, ale to już ze stronki M$ seria gadżetów iStat, mają one możliwość zmiany podświetlenia więc w kilka chwil mogę je dopasować do innej tapety np coś takiego :D (tapeta to red planet ze stronki www.istockdreams.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować