Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2009 o 16:27, Wipu napisał:

> Mój pulpit
Słaby.

Edit: Uznałem, że jestem zbyt łagodny.
Bardzo słaby.

A mi się podoba. Dobry kontrast, wyraźnie widać napis na tapecie.Chociaż... ikonki wchodzą na P trochę, nieeeee, wygląda to słabo, faktycznie ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 16:30, Budyn napisał:

> Mój pulpit

Klient Torrent? Policja!!! Moderator!!! Pirat na kanale!!!!


OMFG Mam nadzieje że sobie jaja robisz. Posiadanie klienta torrent nie jest równoznaczne z piraceniem. To tak jakby za posiadanie łomu miałbyś iść do więzienia, bo może się włamać. Nie bronie pawlo09 dla mnie ten koleś jest tyle wart co kurz na półce, ale czasem warto trochę pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, naprawdę wysoki poziom intelektualny przedstawiasz swą jakże odpowiednią dla dorosłego człowieka wypowiedzią. Jesteś z jakiegoś fanclubu Pawlo09, nieprawdaż?

Despeir-> Tapetka całkiem ambitna... reszta do wyklepania jeszcze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 01:57, Krystian-03 napisał:

Mój pulpit, oceniajcie i komentujcie ;)


To tak - najpierw zmieniłbym ikony na jakieś z jednego zestawu, jeśli chodzi o kolor (żeby się od siebie nie wyróżniały aż tak). Potem wyrzuciłbym ikony z pulpitu, bo psują efekt - ja jak miałem Windowsa, to wszelkie "potrzebne" ikony trzymałem albo na docku, albo w menu Start - poręczniejsze moim zdaniem :)
No i jeśli masz taką opcję (nie wiem jak w Win7 działa system widgetów) to zmień wygląd tej pogodynki - jeśli to powłoka Yahoo! to problemów nie powinieneś mieć, w sieci jest masa alternatywnych pogodynek :)


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio siedzę trochę w dockach, a mianowicie w rocket dock i szukam jakiegoś sposobu by móc użyć więcej niż jeden pasek. Do RocketDocka używam Stack Docklet, ale to jest za mało i potrzebny jest mi drugi pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 20:36, ZO_S_O napisał:

No, naprawdę wysoki poziom intelektualny przedstawiasz swą jakże odpowiednią dla dorosłego
człowieka wypowiedzią. Jesteś z jakiegoś fanclubu Pawlo09, nieprawdaż?


Tak, razem z kolegami założyliśmy fanclub Pawla 09, a także Naszą klasę oraz portal Yahoo.
Wypowiadam się na tym forum bardzo rzadko, tylko krew mnie zalewa jak widze małe dzieci neostrady, które miauczą o uTorrentach, kiedy same ściągają przez niego pliki.
To sie nazywa hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować