Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

ostatnio w łapach miałem tigera, więc powiedz mi czy już można zmienić theme w tym systemie, czy dalej pozostaje nam tylko tapeta i ikony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 10:23, Baluk25 napisał:

Która tapeta lepsza? Ta co mam na pulpicie (Screen powy?yej), czy któraś z tych?

Moim zdaniem na tym "Music" niewiele będzie widać, a droga jest świetna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 10:23, Baluk25 napisał:

Która tapeta lepsza? Ta co mam na pulpicie (Screen powy?yej), czy któraś z tych?

Ta druga zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 17:16, Baluk25 napisał:

Ta jedna ikona tylko na chwile. Oceniajcie ;).

Możesz wrzucić tę tapetę w takiej rozdziałce, jaką masz na pulpicie, czyli 1280x1024? Bo ta dwa posty wyżej nie pasi mi do mojego monitora 4:3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:54, Jackaloppe napisał:

Uprzedzając pytania - tak, to jest XP.


Zechciałbyś zdradzić nazwę i źródło skina oraz ewentualnie namiary na tapetę* w rozdziałce 1440x900? Pragnę i pożądam ;>

*Chyba, że istnieje źródło ogólnie dla tapet zrobionych w tym stylu, bo nawet nie wiem jak tego szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:54, Jackaloppe napisał:

Wiosna nadeszła


Plus za ciekawy, "zmiękczający" styl Windowsa. Niemniej, nie pasują mi do niego ikony w docku, podobnie z tapetą - sama w sobie jest ok, ale ma lekko inny "klimat" niż wizualizacja. Ostatecznie może zostać, tylko prosze, zmień dock ;-)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:06, Adjatha napisał:

/.../


Skin - NOOTO
http://lassekongo83.deviantart.com/art/NOOTO-VS-104181358

Tapeta - Just a Dream
http://enricoagostoni.deviantart.com/art/Just-a-Dream-127793746

Po ściągnięciu dalej ma ogromną rozdzielczość, ale nie jest problemem przerobienie jej pod swoją rozdziałkę. ;)
I tak dopowiem w tym miejscu, że nie mam pojęcia gdzie będzie więcej tapet w tym stylu, ale możesz przejrzeć galerię autora tej tapety. Gdzieś w jego pracach obiła mi się praca podobna do tej. :)

Swoja drogą - żeby odpalić theme''a musisz mieć odpowiedni patch. Mam nadzieję, że o tym wiesz i go masz, ale jeśli nie to pomogę go znaleźć i poprowadzę przez tę trudną drogę, jaką niewątpliwie jest wgrywanie theme''a po raz pierwszy (bez ironii.). ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 21:09, Mohair napisał:

/.../


Nie jesteś pierwszą osobą, która zwróciła uwagę na to, że ikonki nijak się mają do reszty. Sam to zauważyłem jeszcze przed wgraniem ich, ale... chciałem zaryzykować. Wiem, że sketchowate ikony do tej tapety za nic nie pasują, ale chciałem sprawdzić jak to będzie razem wyglądać. A że nie wyglądało to źle, a ja nie miałem żadnego innego pomysłu na ikony to zostały te.

Nie wiedziałem, czy ten pulpit ma być poważny, czy raczej zabawny.

Rozważę jednak Twoją uwagę i się zastanowię nad tym raz jeszcze.
Dzięki za krytykę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 19:29, Jackaloppe napisał:

Tapeta - Just a Dream


Piękna tapeta. Na tej stronie jest w rozdziałce 9000×6000 (!!!). Więc dobrze, że umieściłeś zdjęcie pulpitu, bo zanim by mi się wczytała, to bym chyba zasnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jackaloppe był moim mentorem na początku, wiec głównie dzieki niemu zawdzięczam akurat taki pulpit :P. To on podesłał mi link do motywu "Foton" i tak bodaj od świąt siedzi sobie on u mnie i ma się całkiem brze : >.
Trzeba pozmieniać jeszcze parę ikon i... zdobyć jakieś nowe pluginy do foobara :D.

#edit
Co to się już z tym gramem dzieje, huh... po wrzuceniu SS'a wszystkie litery "ł" zamieniły mi się na "3" 0o.
Nvm. Po tym długim czasie w końcu pokazałem mój "czysty" pulpit. Panuje na nim jako taki porządek, bo jakiś tydzień temu przeinstalowywałem Windows'a :).

20100302230215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować