Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Standardowo zapaćkany milionem skrótów pulpit jest po prostu beznadziejny. A sama dobra tapetka, lub pomysłowo usytuowany dock to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm drobna uwaga korzystam z docka + spot light/finder. Nie potrzebuje bajzlu na pulpicie. Chyba że w modzie jest powiększanie sobie pewnej części ciała poprzez pokazywanie ile ktoś ma gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 17:03, L33T napisał:

Mhm drobna uwaga korzystam z docka + spot light/finder. Nie potrzebuje bajzlu na pulpicie.

Domyślam się, ze używasz docka, bo kto nie używa docka na Macu? :) Poprzedni post był napisany ironicznie, jakby jeszcze nikt się nie skapnął.

Dnia 26.04.2010 o 17:03, L33T napisał:

Chyba że w modzie jest powiększanie sobie pewnej części ciała poprzez pokazywanie ile
ktoś ma gier.

Długość e-penisa jest najważniejsza. W dobie internetu, gdzie przyszłe żony można poznać w sieci... bardzo przydatne. ;]

To ja jeszcze sobie wrzucę moje pulpiciuchno. A oknami nie mam co się chwali bo wyglądają jak zwykłe tylko trochę bardziej cukierkowe są

20100426174312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 20:38, WolfClub napisał:

Lepiej zmien na win7 poczujesz roznice :D

No mo Windows. Prędzej zmienię na Linuxa, albo kupię Maca niż W7. Vista mi pasuje, uwielbiam utrudniać sobie życie.
Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie jak zmienić kursor bo ściągam z tego devianart i są tam jakieś 2 pliki ale nie wiem gdzie je skopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować