Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Korzystając z wakacyjnego przeziębienia, tudzież innej infekcji wirusowej postanowiłem uporządkować lekko swój pulpit. Oto owoce mego ''wysiłku'' ;) Jak zwykle komentarze mile widziane.

Ps. Pochwalę się przy okazji - wreszcie pozbyłem się irytującego mnie już Firefoxa ^.^

Pozdrawiam,
M.

20100709192210

20100709192234

20100709192247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudo, szkoda tylko że tapeta jest biała. Jak dla mnie jest za jasno na twoim pulpicie. Biel razi mnie w oczy, niestety. Wolę ciemną kolorystykę lub wygląd na podstawie lekkiego kontrastu.

Ogólnie wielki + dla Ciebie za styl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2010 o 19:34, Burczyn_1 napisał:

Biel razi mnie w oczy, niestety.


A widzisz, u mnie zupełnie na odwrót - przy odwróconych kolorach ta kompozycja męczyłaby mi oczęta, niestety ;-)

Dnia 09.07.2010 o 19:34, Burczyn_1 napisał:

Ogólnie wielki + dla Ciebie za styl. ;)


Dzięki wielkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Help : ) Chciałem się zapytać czy ktoś próbował wgrywać, ma wgrane theme MAC OS X Leopard na Win7. Próbowałem już kilka razy ale jedyne co się zmienia to tapeta i dzwięki. Ikonki, pasek trza jakoś specjalnie podmienić a ja tego nie ogarniam. Więc gdyby ktoś mógł mi pomóc byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 22:43, Infes napisał:

Help : ) Chciałem się zapytać czy ktoś próbował wgrywać, ma wgrane theme MAC OS X Leopard
na Win7. Próbowałem już kilka razy ale jedyne co się zmienia to tapeta i dzwięki. Ikonki,
pasek trza jakoś specjalnie podmienić a ja tego nie ogarniam. Więc gdyby ktoś mógł mi
pomóc byłbym wdzięczny.


Rada: kup Mac-a a nie podrabiaj windy bo w najlepszym wypadku będziesz musiał przywracać system :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 19:22, Mohair napisał:

Jak zwykle komentarze mile
widziane.

Minimalizm *_*.
No i co tu pisać, ładnie jak zwykle. ładnie, bo jasno.
A Burczykrzysia nie słuchaj. On ma wściekliznę dlatego denerwują go jasne kolory. Każdy normalny człowiek (a raczej jego oczy) woli białe kolory.
Białość FTW!

@Infes ---> Tak, kup maca, po kiego Ci taki skin jak nie będziesz miał tej awesome''ności i szybkości? Pisze to ktoś, kto kiedyś chciał mieć taki pulpit, ale uznał, ze to bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2010 o 10:04, L33T napisał:

Rada: kup Mac-a a nie podrabiaj windy bo w najlepszym wypadku będziesz musiał przywracać system :)


Oj tam, od razu przywracać... :P Ja się w tym wypadku wolałem wcale nie odzywać, bo z ust (palców?) kogoś, kto sam się bawił w tego typu ''podrabianie'' MacOS mogłoby to zakrawać o hipokryzję, przynajmniej tak mi się wydaje, c''nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 10:04, L33T napisał:

Rada: kup Mac-a a nie podrabiaj windy bo w najlepszym wypadku będziesz musiał przywracać
system :)

Nie wszyscy mają tyle pieniędzy żeby kupic Mac-a tylko po to żeby wyglądał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 14:25, Blu napisał:

Nie wszyscy mają tyle pieniędzy żeby kupic Mac-a tylko po to żeby wyglądał :P

A kto jest takim idiotą, żeby kupować Maca, żeby wyglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 15:14, Infes napisał:

No i tak wygląda mój nowy pulpit :)

zmień tą kulke(przycisk) na pasku startu, może na jakieś jabłuszko i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto mój pulpit. Nic szczególnego - mój ulubiony zawodnik mojej ulubionej dyscypliny sportowej. Dodatkowo jeszcze w starych barwach klubowych, jak pojawi się na necie tapeta LBJ z Miami Heat to muszę zmienić ;p

20100712190009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 19:50, Perry_Cox napisał:


Jak ty w takim burdelu możesz bieliznę znaleźć?

Tak się tylko wydaje, tak na prawdę to to jest porządek, tyle, że chaotyczny. Wiem po moim ojcu jak na laptopie ma 5/6 pulpitu w ikonkach, ale znaleźć wszystko potrafi w sekundę. Tak jak z pokojem, nic nie masz pochowane po szafkach, a wszystko możesz znaleźc nawet w największym bałaganie, bo sam ten bałagan zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chce MAC''a. Hellou ^^ Kto tak napisał? Ja chce połączenie MAC + Windows''a. I takie coś mi wyszło i tyle :) Przy tym pozostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kombinowałem z Hyperdeskiem, ale jednak wróciłem do starego wyglądu systemu i jest czysto (jak zawsze) nie lubię "burdelu" na pulpicie :)

20100712203852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować