Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Trochę mało odkrywczo, ale przynajmniej funkcjonalnie. Widgety sporo ramu zajmują (chyba, wyprowadźcie mnie z błędy jeśli takowy jest), nie chcę sobie kompa spowalniać. A poza tym win7 jest ładny sam w sobie

20100930230538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 23:05, dulak napisał:

Trochę mało odkrywczo, ale przynajmniej funkcjonalnie. Widgety sporo ramu zajmują (chyba,
wyprowadźcie mnie z błędy jeśli takowy jest), nie chcę sobie kompa spowalniać. A poza
tym win7 jest ładny sam w sobie


Zwyczajnie. Za bardzo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki o pulpit. Lubię mieć czysto, to trzymam ikonki do niezbędnego minimum. Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do Rainmetera czy czegoś takiego, raz spróbowałem i wywaliłem po chyba tygodniu użytkowania. Normalnie jeszcze mam kilka "stickies" (te żółte karteczki), ale teraz je ukryłem, jako że trzymam tam kilka numerów telefonów, a nie chcę mieć potem problemów, że komuś udostępniam ich numer. :p

20101002130948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 13:13, Assassin93 napisał:

A ja mam taki o pulpit. Lubię mieć czysto, to trzymam ikonki do niezbędnego minimum.
Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do Rainmetera czy czegoś takiego, raz spróbowałem i wywaliłem
po chyba tygodniu użytkowania. Normalnie jeszcze mam kilka "stickies" (te żółte karteczki),
ale teraz je ukryłem, jako że trzymam tam kilka numerów telefonów, a nie chcę mieć potem
problemów, że komuś udostępniam ich numer. :p

offtopu czas i pochwalę tapetę :)
Poza tym pulpit skromny, ale dobry - pod siódemką walnąłbym sobie pewnie taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tapeta zrzuciła mnie z fotela, piękny stonowany kolor, jak zobaczyłem tę grafikę, wiedziałem, że muszę mieć na tapecie. Oprócz tego minor layout changes, nowy zegar i najlepszy zestaw ikon do docka, jaki w życiu widziałem (kolejny? :P).

20101010095540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 09:55, Siriondel napisał:

Tapeta zrzuciła mnie z fotela, piękny stonowany kolor, jak zobaczyłem tę grafikę, wiedziałem,
że muszę mieć na tapecie. Oprócz tego minor layout changes, nowy zegar i najlepszy
zestaw ikon do docka, jaki w życiu widziałem (kolejny? :P).


...

Niezłe, naprawdę niezłe. Możesz podać docka i tapetkę ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 11:42, necron1501 napisał:

Niezłe, naprawdę niezłe. Możesz podać docka i tapetkę ?:D

Dziękować za komentarz ;) Mogę, mogę, podaję.
Ikonki do docka są tutaj:
http://milanioom.deviantart.com/art/Color-Me-dock-icons-44927583?q=boost%3Apopular+in%3Acustomization%2Ficons%2Fdock&qo=141
Ikonka Firefoxa jest osobna, tutaj, jeżeli Cię interesuje:
http://browse.deviantart.com/customization/icons/dock/?order=9&offset=504#/d1bwvkm
Tapeta jest w linku poniżej. Osobiście wyciąłem trochę z dołu, by nie było widać napisu i trochę z lewej, by bardziej pasowało do mojej rozdzielczości. Na wszelki wypadek wrzucę Ci swoją wersję, jeżeli będzie pasować i do Twojej rozdziałki.
http://equiliari.deviantart.com/art/Alone-181130860?q=in%3Acustomization%2Fwallpaper%2Fscenery+sort%3Atime&qo=185

20101010121356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 14:30, T-Tronix napisał:

To i ja się pochwale ;]
Tak amatorsko i na szybko.
Jakieś propozycje zmian?

MM.. Może te ikonki na dole zmienić na jakieś czarno/szare :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować