Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2012 o 21:28, necron1501 napisał:



Heh, to są w zasadzie zwykłe skróty gier, za zmienionym obrazkiem (ze strony gdzie chyba jest przynajmniej jedna do każdej gry), z usuniętymi "strzałeczkami", normalnie towarzyszącymi skrótom. W sumie, mały zabieg, a bardziej pomaga w tym żeby to jakoś wyglądało ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmodyfikowałeś pasek startowy?
Kiedyś próbowałem i średnio mi szło, masz może jakąś instrukcję? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 10:53, Baluk25 napisał:

Jak zmodyfikowałeś pasek startowy?
Kiedyś próbowałem i średnio mi szło, masz może jakąś instrukcję? ;)


W zależności od potrzeb [nie wiem czy chodzi Ci o sam przycisk startu czy może o całą "skórę"] poszukaj programów: "Windows Start Orb Changer" albo "Windows Theme Installer". Na wszelki wypadek uruchamiaj je jako administrator. Następnie edytujesz za pomocą tych programów to, co chcesz edytować.

Ewentualnie Ux Theme Patcher, lub cokolwiek podobnego -> upatchuj sobie pliki systemowe, coby efektywnie zmieniać motywy, a następnie po prostu pobrane pliki wgrywaj do wiadomego folderu [wcześniejszy "średnio-mi-szło" efekt, może być właśnie spowodowany niepodmienionymi plikami systemowymi]. Dla mnie tak jest całkiem wygodnie i wolę ten sposób od korzystania z wszelakich theme installerów, chociaż czasem motyw wymaga odrobinę więcej pracy ;]

Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzisz.
Jak czegoś nie napisałem, albo spieprzyłem to niech ktoś zwróci uwagę. Większość z tego typu rzeczy robię na czuja i mogę nie pamiętać dokładnie co, gdzie i kiedy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście zmienili, ewentualnie dodali? Szukałem w internecie jakiś ciekawych rzeczy do zmiany wyglądu, ale średnio z nimi.

20120607213512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 21:35, Bracio napisał:

Co byście zmienili, ewentualnie dodali? Szukałem w internecie jakiś ciekawych rzeczy
do zmiany wyglądu, ale średnio z nimi.

Drobne uwagi:
- dwa zegary
- masa ikonek [plus do tego "skrótowe szczałki"] - odpalasz wszystkie te programy za każdym razem, gdy włączasz komputer, czy po prostu musisz mieć tyle na pulpicie?
- nie wiem... może używasz tego, ale: na pasku zadań -> pasek języka, "ikonka" głośności, itd.,
- no i jak chcesz faktycznie coś zmienić na plus, to polecam pokombinować z innym paskiem zadań i start orb''em,

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 12:26, DonVitoMarco napisał:

Dobra, to mój pierwszy post w tym temacie :). To prosiłbym o jakieś delikatne potraktowanie.
(wszelkie sugestie mile widziane).

Ładne całkiem. Podobnie jak to napisałem powyżej odnośnie poprzedniego pulpitu - potrzeba tyle ikonek aktywnych programów i drugiego zegara na pasku zadań? Jeżeli nie, to można to trochu uszczuplić i na pewno efekt będzie lepszy.
Poza tym [jak na mój gust] jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 13:52, DonVitoMarco napisał:

Wersja po poprawkach. ; ]. Nie wiem czy uda mi się przyzwyczaić do braku zegara w tray''u
:P.


Jak się nazywa ten gadżet monitorujący zasoby systemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 13:52, DonVitoMarco napisał:

Wersja po poprawkach. ; ]. Nie wiem czy uda mi się przyzwyczaić do braku zegara w tray''u
:P.

Nie poddawaj się... :)
Jako, że patrzy się na zegarek raz a dobrze i niezbyt często, to kombinacja "logo windowsa" + D na klawiaturze powinna załatwić sprawę w tych chwilach "grozy", gdy chcesz sprawdzić godzinę, a na pasku goło i przeglądarka zasłania pulpit ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 13:58, Bracio napisał:

Jak się nazywa ten gadżet monitorujący zasoby systemu?

To jest po prostu jakiś skin do rainmetera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 13:58, Bracio napisał:

> Wersja po poprawkach. ; ]. Nie wiem czy uda mi się przyzwyczaić do braku zegara
w tray''u
> :P.

Jak się nazywa ten gadżet monitorujący zasoby systemu?


Skin do rainmeter''a Lines 2.0
http://rasylver.deviantart.com/art/Lines-2-0-154719861?q=boost%3Apopular%20Lines%202.0&qo=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 14:00, theZoSo napisał:

> Wersja po poprawkach. ; ]. Nie wiem czy uda mi się przyzwyczaić do braku zegara
w tray''u
> :P.
Nie poddawaj się... :)
Jako, że patrzy się na zegarek raz a dobrze i niezbyt często, to kombinacja "logo windowsa"
+ D na klawiaturze powinna załatwić sprawę w tych chwilach "grozy", gdy chcesz sprawdzić
godzinę, a na pasku goło i przeglądarka zasłania pulpit ;]


Kwestia czasu i będzie git ; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 13:52, DonVitoMarco napisał:

Wersja po poprawkach. ; ]. Nie wiem czy uda mi się przyzwyczaić do braku zegara w tray''u
:P.


Możesz zapodać tapetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować