Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Szukam programu, który automatycznie zmienia tapetę pulpitu co z góry ustalony przedział czasu.

Owszem, jest takich masa, jednakowoż jest ważny warunek: chciałbym, by tapeta nie zmieniała się natychmiastowo, ale przez jakiś powolny efekt np. zanikanie.

Ściągnąłem i przetestowałem kilka darmowych wallpaper changerów, ale żaden nie spełnia tego wymogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 08:02, Chlorofil napisał:

Windows 7 :)

No... Mam taki system. I co dalej?

Aaa, mam. Dokładnie o to chodziło. :) Dzięki.

Panel sterowania -> Wygląd i personalizacja -> Zmień tło pulpitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 17:09, Gallbaroquo napisał:

Genialna tapeta ^^. Mógłbym ją dostać w rozdzielczości 1920x1080?


Oczywiście, że tak. Trzymaj i niech dobrze Ci służy ;]

20130330181127

20130330181136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie troszkę podpicować pulpit... ale zastanawia mnie jedno skąd macie takie wypaśne gadżety? Skąd pobrać, jak zainstalować? etc??? Ktoś jest w stanie łopatologicznie wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 18:18, bartog123 napisał:

Chcę sobie troszkę podpicować pulpit... ale zastanawia mnie jedno skąd macie takie wypaśne
gadżety? Skąd pobrać, jak zainstalować? etc??? Ktoś jest w stanie łopatologicznie wytłumaczyć?

Jedyny wypaśny gadżet, który mi tutaj przychodzi do głowy, to Dock, czyli pasek, na którym przechowuje się skróty do programów. ^_^ Można go dowolnie modulować: zmieniać wielkość, skórkę, dodawać separatory, ustalać położenie na ekranie itp. Używam go już od długiego czasu i stwierdzam, że jest dużo wygodniejszy od tradycyjnych pulpitowych ikonek.

Zresztą przekonaj się sam.

http://rocketdock.com/DOWNLOAD

@All
A propos docka: w jaki sposób mogę umieścić na pulpicie dwa paski? Czy ktoś bawił się w coś takiego? Pomogłoby mi to lepiej uporządkować ikony. Chyba, że istnieje pasek dwurzędowy, to wyjdzie na jedno. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2013 o 21:43, Kardithron napisał:

w jaki sposób mogę umieścić na pulpicie dwa paski?

Płatna wersja Object Docka daje możliwość wstawienia kilku docków na pulpit z tego co pamiętam. Ewentualnie można pobrać kilka różnych darmowych programmów, ale to głupi pomysł. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 22:02, QuandorX napisał:

Czy mi się zdaje, czy ten RocketDock nie działa na 64 bitowych systemach? Bo próbuję
go zainstalować, ale bez skutku.

Mój jest 64-bitowy i wszystko gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 22:03, Kardithron napisał:

> Czy mi się zdaje, czy ten RocketDock nie działa na 64 bitowych systemach? Bo próbuję

> go zainstalować, ale bez skutku.
Mój jest 64-bitowy i wszystko gra. :)

To coś źle robię najwidoczniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 22:06, QuandorX napisał:

To coś źle robię najwidoczniej:D

* Please note that Windows XP x64 Edition, Windows Vista 64-bit Editions, Windows 7 64-bit Editions, and alternate shells are not yet supported.

Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 22:25, Kardithron napisał:

> To coś źle robię najwidoczniej:D
* Please note that Windows XP x64 Edition, Windows Vista 64-bit Editions, Windows
7 64-bit Editions, and alternate shells are not yet supported.


Hmm...

Jednak działa i prezentuje się bardzo dobrze. Chyba sobie go zostawię na dłużej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 18:18, bartog123 napisał:

Chcę sobie troszkę podpicować pulpit... ale zastanawia mnie jedno skąd macie takie wypaśne
gadżety? Skąd pobrać, jak zainstalować? etc??? Ktoś jest w stanie łopatologicznie wytłumaczyć?

Rainmeter. Skiny i inne tego typu sprawy - google lub deviantart.

Większość info powinno być na oficjalnej stronie, a reszta wyjdzie w praniu. Z początku może być trochę... dziwny w obsłudze, ale warto ten programik wymasterować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować