Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Ikon na dolnym pasku ?
Tu nie ma nic niezwykłego, to standardowe ikony i pasek dolny Win7.

Chyba, ze chodzi ci o cała nakładkę na pulpit - to też nie jest nic wymyślnego tylko odpowiednio, własnoręcznie ustawiony rainmeter z kilkoma zassanymi z netu dodatkami [wp7, ilustro, omnimo jakieś dodatkowe wzory do paneli itp bzdury]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 13:51, Pietro87 napisał:

Chyba, ze chodzi ci o cała nakładkę na pulpit - to też nie jest nic wymyślnego tylko
odpowiednio, własnoręcznie ustawiony rainmeter z kilkoma zassanymi z netu dodatkami [wp7,
ilustro, omnimo jakieś dodatkowe wzory do paneli itp bzdury]

Dokładnie chodzi mi o ikony do rainmetera Komputer/Kosz/Pulpit /..../ Jest to jakiś oddzielny skin do omnimo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2013 o 14:44, nightfaler napisał:

Dokładnie chodzi mi o ikony do rainmetera Komputer/Kosz/Pulpit /..../ Jest to jakiś oddzielny
skin do omnimo?



Nie, to standardowe wzory z tej paczki, tylko odpowiednio ustawione [kolor, poziom przezroczystości, rozmiar].
Panel z danymi systemu [dyski, zasoby, siec] to standardowe ilustro tylko samodzielnie przetłumaczone na pl żeby pasowało do całości [bo omnimo jest w wersji polskiej]

Są tam jakieś własne korekty [literówki, dorobienie brakujących polonizacji tam gdzie ich brakowało] i bodajże wgrywałem tam kilka ikon z netu jak i wzorów, ale to jakieś drobnostki, wszystko do wyszperania lub dopasowania samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 23:27, Baluk25 napisał:

Pierwsza ever próba z Rainmeter''em.

Powiedz po prawo co masz za skin i powiedz mi jeszcze, mój drogi, czasomierz co to za skin.
Miło widziane linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 15:28, Pietro87 napisał:

Nowy "odchudzony" redesign :)


Wygląda świetnie, ale nie drażnią Cię ikony przy Skrótach i Moich Dokumentach? Te od rozwijania listy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2013 o 16:37, theZoSo napisał:

Dwa zegary.


Pasek dolny jest schowany na pulpicie [do zdjęcia celowo wysunąłem go kursorem, za to przydaje mi się właśnie do podejrzenia zegara jak pracuję bez widoku na pulpit :) [np w gimpie czy nawet przy głupim przeglądaniu netu]

krl_krl

Mam zmienne ip.

Boguslav4

Nie - bo mam tam posegregowane kategorie do wszystkiego co tam trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 18:01, Pietro87 napisał:

Pasek dolny jest schowany na pulpicie [do zdjęcia celowo wysunąłem go kursorem, za to
przydaje mi się właśnie do podejrzenia zegara jak pracuję bez widoku na pulpit :) [np
w gimpie czy nawet przy głupim przeglądaniu netu]


Zdaję sobie z tego sprawę, jednak w takim wypadku zbyteczny jest zegar z rainmetera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze chodzi ci stricte o fakt, ze te menusy windowsowe są rozwijaną listą - w tym wypadku tez mi to absolutnie nie wadzi. Lubie mieć pod ręką dostęp do wszystkiego, żeby zbędnie nie latać po dyskach i folderach czy wbijać pozycje do "szukaczki" :)

20131207180814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 18:05, theZoSo napisał:

Zdaję sobie z tego sprawę, jednak w takim wypadku zbyteczny jest zegar z rainmetera.


No nie do końca imho zbyteczny, bo jak mam pulpit to nie korzystam z paska dolnego więc lubię widzieć która godzina [a nie zawsze mi się chce wstać i ruszyć myszką, żeby sobie dolny pasek wysunąć, na sztywno go tak samo nie ustawie, bo nie chce go na widoku] :)

Są też dwa szare kwadraciki w prawym górnym rogu - te z kolei chowają całkiem rainmeter [prawy ukrywa, lewy przywraca] więc w razie potrzeby mogę tez całkiem oczyścić pulpit i wtedy zostaje mi tylko pasek dolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest jeszcze kombinacja win + D na klawiaturze, którą też można szybko podejrzeć zegar ;]

Ale dobra, bo to takie moje widzimisię tylko. Luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 18:31, theZoSo napisał:

Zawsze jest jeszcze kombinacja win + D na klawiaturze, którą też można szybko podejrzeć
zegar ;]


No ba xD
Ale do tego tez trzeba ruszyc tyłek z kanapy ^^

Dnia 07.12.2013 o 18:31, theZoSo napisał:

Ale dobra, bo to takie moje widzimisię tylko. Luzik.


Swoją drogą znasz może jakiś estetyczny gadżet do rainmetera który podglądał by gmaila ?
Przez podglądał mam na myśli tylko notkę czy są nowe wiadomości czy ich nie ma.
Bo mam jeden z Omnimo ale on mi ni cholery nie pasuje do obecnie ustawionych elementów ze standardowego ilustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy przypadkiem skin Enigma nie miał jakiegoś fajnego maila, którego wygląd można nawet ustawić na kilka sposobów dwuklikiem bodajże.

Dawno nie używałem rainmetera, to już trochę pozapominałem rzeczy ^u^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Enigma ma całkiem fajny i malutki mail który estetycznie pasuje całkiem dobrze do ilustro - dzięki za namiar :) [ot zwykła, mała, biała ikona koperty na której wyskakuje wykrzyknik jak coś na skrzynkę dojdzie - dokładnie o taki minimalistyczny powiadamiacz mi chodziło]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to takie cuś ode mnie. Ale nawet nie wiecie ile się namęczyłem, by ten obrazek w końcu mi poprawnie wrzuciło na gram :P

20131215230558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować