Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2013 o 23:06, theZoSo napisał:

Dobra, to takie cuś ode mnie. Ale nawet nie wiecie ile się namęczyłem, by ten obrazek
w końcu mi poprawnie wrzuciło na gram :P

Co to? Jakiś strasznie lekkie gui na linuxie?
I cóż to za obłędnie wielka rozdzielczość. Dwa monitory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 00:04, nightfaler napisał:

Co to? Jakiś strasznie lekkie gui na linuxie?

bblean na windowsie 7

Dnia 16.12.2013 o 00:04, nightfaler napisał:

I cóż to za obłędnie wielka rozdzielczość. Dwa monitory?

Po lewej monitor - do wszystkiego, po prawej laptop, na którym obecnie tylko wywalam sobie jakieś okienka działające w tle, typu foldery, czy listę znajomych ze stima. No i pełni funkcję zegarka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto mój skromny pulpit. Animowany matrix w tle dla windows 7, czysto i przejrzysto, na pasku od lewej kolejno biblioteka multimediów, rozwijak szybkiego dostępu do poszczególnych części dysku, sprytny programik, który sam zmodyfikowałem wyasuwający ''ikony'' po kliknięciu, chrome i skype. W trayu tylko to co niezbędne. Wygląda skromnie i dość domyślnie, jednak wszystko jest w mniejszym lub większym stopniu zmodyfikowane by jak najszybciej operować komputerem, bajerki są sprytnie pochowane :)

20131216024556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po prostu nic szczególnego, ale wrzucam wygląd pulpitu na nowym monitorze i komputerze - możecie zobaczyć, z jakich programów i gier korzystam. Dodam, że akurat wszystko to, co widać jest w pełni legalne tak jak i system Windows 8.1 (wiem, ciężko w to uwierzyć, że zwykły młody człowiek kupuje system, ale ja tak mam; w 2009 roku kupiłem Windows 7 bo po prostu chciałem pracować na czymś nowoczesnym ale OS poszedł się paść bowiem starego kompa sprzedaję i był on przypisany do poprzedniej płyty głównej jako że dyski przeniosłem). Swoją drogą pracuję na nowym Windowsie od czwartku i naprawdę nie mam nie tyle zielonego, co czerwonego pojęcia, dlaczego ludzie strasznie krytykują ten system jeśli ja widzę, że jest to absolutnie najbardziej dopracowany, płynny i intuicyjny OS w historii firmy Microsoft. Dodam, że nie mam jeszcze dysku SSD a komp wstaje do pulpitu, wraz z wpisaniem hasła i przeczekaniem sloganu "zapraszamy" w 14 sekund zaś sam boot screen przy wielu już zainstalowanych aplikacjach i grach pojawia się na około 5 sekund. Niesamowite.

20131216063221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skromnie i dość domyślnie ;>
Ale najważniejsze, by pasowało temu, kto z komputera korzysta.


@Agntx
BF4
CoD Ghosts
Rozumiem, że to taki mały konflikt wewnętrzny... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pochwalę pulpitem. Z waszą pomocą komputer jest podrasowany i nadaje się do gier ;) Co za tym idzie mam dużo do nadrobienia.

20150321082426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się pochwalę swoimi zmianami sprzed dwóch tygodni. ;-) Dodam, że przedtem pulpit był mocno zagracony ikonami, których, jak się okazało, nie używałem od kilku lat. Najczęściej używane programy dodałem do paska zadań, a całą resztę wywaliłem. :D Teraz pulpit cieszy oko, choć niektórzy mówią, że jest nieswojo bez ikon.

20150920153137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować