Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Mam kilka stylów nawiązujących do ciemniejszych motywów ale na kompie mam tylko te które mi się podobają bardziej niż inne czyli mam kilkanaście tylko, dlatego poszukuje wciąż nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 21:44, Modest-Vermin napisał:

Mam kilka stylów nawiązujących do ciemniejszych motywów ale na kompie mam tylko te które mi się podobają bardziej niż inne
czyli mam kilkanaście tylko, dlatego poszukuje wciąż nowych.


A masz jakąś naprawde dobrą strone z takimi bajerami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi wysłać ten Theme(?), jak mówiłeś? Emial podawałem wcześniej, ale powtórzę
deviance(at)vp.pl
Z gory dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 23:05, Modest-Vermin napisał:

Heh, wtedy nie zauważyłem ale już wysłałem :] Nie ma sprawy :)


prześlesz mi też na jozeph2@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 21:34, Modest-Vermin napisał:

Jak ktoś nie wie jak zainstalowac Theme, bo czasem system nie reaguje to poniższy link wyjaśnia co i jak.

http://www.centrumxp.pl/download/skiny/jak_zainstalowac.php


Ten patcher z linka, który wysłałeś u mnie np. nie działał. Ja zrobiłem inaczej. Mam odblokowaną bibliotekę uxtheme.dll i podmieniam nią tą która jest w katalogu Windows\system32 oraz w katalogu bodajże dllcache (bo system przechowuje tam kopie bibliotek, i gdyby ktoś je podmienił to stamtąd kopiuje). I teraz wystarczy z neta ściągać tematy wrzucać do katalogu windows\resources\themes i gra muzyka.
Nie wiem tylko jak podmieniać ikony systemowe. Tego ponoć bez programu zewnętrznego nie da się zrobić, ale chyba trzeba w necie pogrzebać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 20:45, Klimos napisał:

> Twój śliczny, taki powiedziałbym jabłecznik. Też taki kiedyś miałem - to o ile się nie mylę ObjectDock??

Pudło, próbuj
jeszcze raz ;)


Taa, to ja nie mam więcej pytań ... :)
Ale miałem identyczny pulpit na moim pececie właśnie dzięki ObjectDockowi ... no prawie identyczny - u mnie w tym okienku u góry co innego pisało ... ciekawe czemu ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Mi działał i moim kumplom też. Bawiłeś się już z bibliotekami więc trzeba zrobic inaczej. Jednak jeśli ktos nie bawił się themami to ten patch na bank zadziała, wystarczy się stosowac do podanych wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Jak rozpakujesz plik night-elf to wejdz w niego. W nim także jest folder nightelf. Wejdz w niego i włącz plik Night Elf ( podpisane będzie "Plik kompozycji systemu Windows" ) Włączy się ustawienia kompzycji z wprowadzonym już night elfem i wystarczy zastosowac.

Jeśli nie należy wziąsc ten patch ściągnąc oraz postępowac tak

# Rozpakuj archiwum i uruchom program.
# Kliknij przycisk Patch.

#Pokaże się kolejne okno. Poczekaj aż pojawi się komunikat "Ochrona plików systemu Windows". Wybierz Anuluj, a kolejne pytanie potwierdź klikając Tak

#Teraz możesz już kliknąć OK w oknie "Neowin UXTheme Multi-Patcher v2.0", a następnie potwierdzić restart systemu klikając OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po resecie komputera będzie system załapywał kiedy klikniesz dowolny plik komozycji system Windows.
Czasami są 2 takie pliki, lecz ten o większym zajętym miejscu czyli około 1mb i ponad ma te który trzeba włączyc.
Nalezy przeszukac dokładnie ściągniety rar czy zip kompzycji. czasem tego pliku i sie robi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz próbowałem zrobić jakiś czas temu jak nie znałem tej drugiej metody. Wtedy jeszcze w bibliotekach nie grzebałem :)
I właśnie w tym problem, że nie odblokowywało zewnętrznych tematów. Ale gdzieś czytałem, że ma znaczenie czy jest zainstalowany SP1 czy SP2.
Btw nie zdaża ci się, że po załadowaniu patchera co jakiś czas przy logowaniu do windy pojawia się ponownie okienko "Ochrona plików systemu Windows", bo ktoś mi mówił, że tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak samo jak ma Modest-Vermin :D Ten patch jest dobry, bo sam wykrywa wszystko ;)
Teraz zamieszczam i pokażę jak to wygląda u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś skąd można ściągnąć ( za darmo ) pełną wersię jakiegoś programu do bajerowania pulpitu . DEViANCE skąd masz taki pasek zadań ( czy jak to się nazywa ) :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 13:51, pieknykot napisał:

DEViANCE skąd masz taki
pasek zadań ( czy jak to się nazywa ) :) ?


To jest w zestawie Theme(vide Modest-Vermin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich tych co by chcieli sobie wstawić taki theme ;)

1.A wiec... pobieramy patch ze strony http://www.softpedia.com/public/cat/9/3/9-3-14.shtml ( tylko dla tych co mają SP1, jeżeli masz SP2 pobierz ten plik z tąd http://www.softpedia.com/get/Desktop-Enhancements/Themes/UXTheme-Patch-For-Windows-XP-SP2-Final.shtml)

2.klikamy prawym przyciskiem myszy na mój komputer, wybieramy przywaracanie systemu i zaznaczamy opcję
( na samej górze)

3.wchodzimy do uruchom i wpisujemy c:\WINDOWS\system32\ i kopiujemy ten plik co ściągneliśmy czyli
utheme.pak i odrazu kasujemy plik utheme.dll z tąd c:\WINDOWS\system32\dllcache

4.Następnie w cdm wpisujemy
cd\
cd windows\system32
ren uxtheme.dll uxtheme.bak
ren uxtheme.pat uxtheme.dll

5. restartujemy kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować