Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Słyszałem wiele krytyk na temat Visual Packa! Mówią, że mocno ingeruje w system i podczas instalacji może przywitać Cię niebieski ekran! Ja dla bezpieczeństwa bym nie używał tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję szybko pomocy ! Skończył mi się darmowy WinowsBlind( juz wykorzystałem te 2 miesiące) i teraz nie moge w ogole mieć innego paska niż ten co wy go używacie aby mieć jak najlepszą wydajnośc komputera. Macie jakis sposób na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie wiem, jeszcze nie instalowałem...
DJ Danielus: Ja również słyszałem, ale nie u wszystkich tak się dzieje więc ciekawi mnie czemu właśnie niektórzy mają z tym programem takie problemy.
micaa: Tzn paska z windows 95? Ja również kiedyś uzywałem windows blinds i po jego odinstalowaniu bez problemów zmieniłem pasek. prawy przycisk myszy ---> właściwości ---> wygląd ---> okna i przyciski ---> z rozwijanej listy styl klasyczny windows... I gitara ;] Nie miałem z tym żadnych nie przewidzianych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:28, mrosi napisał:

To może i ja się pochwalę...

Hmm, no ładnie jest ale nie odlotowo ;]. Ikonki lepiej rozmieść, troszke styl wigetów pi nie pasuje, na ich miejcu widziałbym sidebara..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 00:45, mrosi napisał:

Tyle tylko, że te gadżety są na sidebarze.... :-/ To Vista. Nie XpP-ek.

Hehe, to zmień (oczywiście nic nie narucam, to moje zdanie) styl sidebara... Myślę że taki badziej widoczny,w postaci takiego prostokąta lepiej by wyglądał. A kto mówi że to XP? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi, śćiągnąłem tak jak kazałeś, zainastalowałęm, skórki wszytkie są, ale przezroszczystości brak, nie wiem czy coś źle zrobiłem czy trzeba coś jeeszcze zainastalować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 12:45, DJ Danielus napisał:

OK, zrobiłem, ale nie wiem, który pulpit wybrać: a, b, c?

Różnią się tapetą i kompozycją.
Tapete można zmienić, nie wiem co do kompozycji!


Ta kompozycja pierwsza jest najlepsza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 10:40, DJ Danielus napisał:

Dość fajne! Jak ze starej fotografii.
W tym wypadku ważne jest rozmieszczenie ikon, aby nie zasłaniały samolotu.

wiesz nawrzucałem dużo zdjęć samochody lotnictwa krajobrazy i rózne tapety filmowe i reklamy oraz różne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mam coś takiego. Nie spodziewajcie się wielu bajerów, ponieważ mam niesamowicie mało RAMu :)

20070803112243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować