Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 17:07, WolfClub napisał:

Hej ponownie to jest koncowa wersja mojego pulpitu jak narazie ;]
Prosze o oceny jak zawsze; ]

Jak dla mnie wcześniejszy był lepsiejszy :P Ikonki mógłbys pozmieniać, zegar nie pasuje do reszty. Tak samo ten "digtal" w prawym dolnym rogu ;]. Aha.. i ocenke chcesz jeszcze... A masz! 7:10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 17:16, Obi-wan Kenobii napisał:

> Hej ponownie to jest koncowa wersja mojego pulpitu jak narazie ;]
> Prosze o oceny jak zawsze; ]
Jak dla mnie wcześniejszy był lepsiejszy :P Ikonki mógłbys pozmieniać, zegar nie pasuje do
reszty. Tak samo ten "digtal" w prawym dolnym rogu ;]. Aha.. i ocenke chcesz jeszcze... A masz!
7:10

Wiem tylko ze mi vista padla i jestem na XP i zabardzo nie chce mi sie bawic ;] wiesz jak to jest a digital tylko dlatego by szybko stwierdzic godzine a nie zastanawiac sie na analogu ktora to jest <drapie sie po glowie> godzina... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 20:29, Meykan napisał:

Jak się wam podoba mój pulpit?

Ja na to pytanie nie odpowiem bo mi się nie podoba ;] Wszystko standardowe... oprócz tapetki, sam ja robiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 20:29, Meykan napisał:

Jak się wam podoba mój pulpit?


Wszystko podstawowe, tapeta nie pasuje w ogóle do pasku startu i ikon daję 3+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 20:29, Meykan napisał:

Jak się wam podoba mój pulpit?


Nietypowa jest tylko tapeta, reszta typowy standard - 5/10 ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno - śmietnik jakich mało xD Bez urazy - gdyby nie porządki też miałbym śmietnik, ale takie pliki w notatniku, MP3 i obrazki to mógłbyś pochować je do jednego - kilku folderów, wyglądało by to dużo ładniej :) Ale ogólnie też jest ładnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:44, Wayzin napisał:

Powiem jedno - śmietnik jakich mało xD Bez urazy - gdyby nie porządki też miałbym śmietnik,
ale takie pliki w notatniku, MP3 i obrazki to mógłbyś pochować je do jednego - kilku folderów,
wyglądało by to dużo ładniej :) Ale ogólnie też jest ładnie ;]



A ja ci powiem ze to i tak dość duży porządek zwykle mam tego syfu o wiele więcej:P
Bonus:pulpit z włączonym winapem

20070813133043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym wiem, sam miałem przed chwilą syf.. A więc tak - pozbyłem się około 40 ikonek gier i z 10 programów, żeby było ładnie, czysto i przejrzyście ;] Oceniajcie, specjalnie wszystkie okienka powyłączałem, włącznie z Winampem :)

20070813134157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:52, Wayzin napisał:

Coś o tym wiem, sam miałem przed chwilą syf.. A więc tak - pozbyłem się około 40 ikonek gier
i z 10 programów, żeby było ładnie, czysto i przejrzyście ;] Oceniajcie, specjalnie wszystkie
okienka powyłączałem, włącznie z Winampem :)


hmm z czego to tapeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:52, Wayzin napisał:

Coś o tym wiem, sam miałem przed chwilą syf.. A więc tak - pozbyłem się około 40 ikonek gier
i z 10 programów, żeby było ładnie, czysto i przejrzyście ;] Oceniajcie, specjalnie wszystkie
okienka powyłączałem, włącznie z Winampem :)


Świetny pulpit i na dodatek tak pięknie poukładne ikonki :)
Ocena: 9+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:52, Wayzin napisał:

Coś o tym wiem, sam miałem przed chwilą syf.. A więc tak - pozbyłem się około 40 ikonek gier
i z 10 programów, żeby było ładnie, czysto i przejrzyście ;] Oceniajcie, specjalnie wszystkie
okienka powyłączałem, włącznie z Winampem :)


Bardzo fajny pulpicik, fajnie poukładane ikonki i wogóle. Tapeta bardzo fajnie pasuje :)
Moja ocena 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... chcę wystartować w konkursie na najładniejszy pulpit ,tylko nie wiem który pulpit do niego wybrać .
Wiec jeśli byście mogli ,powiedzcie który jest najładniejszy ;]

cz.1

20070813151323

20070813151342

20070813151416

20070813151431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym i drugim obrazku foldery wyglądają jak jakaś zgnieciona torba papierowa, bądź jak kto woli - zgniecione traktorem ziemniaki :) Bez urazy, ale lepiej by wyglądały, gdyby były zmienione choćby na te standardowe. Te dwa ostatnie obrazki są zdecydowanie lepsze, przezroczysty pasek mi się bardzo podoba, nie wiem czemu, ale ma w sobie jakiś bajer ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie screeny fajne, nadają się. Trzeci jest chyba najprostszy, fajne foldery i ten pasek na dole, zdaje się, że to nazywa się pasek startu, choć sam nie wiem ;D Ale w tych ostatnich tapeta jest trochę średnia, jakbyś miał wybierać to jak już druga opcja z pierwszego postu i pierwsza opcja z drugiego postu :) Wdaje mi się, że fajniejszy i przyjaźniejszy dla mnie jest pierwszy pulpit z drugiego postu, takie jest moje zdanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować