Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Ja dam coś od siebie. Tak wiem parę rzeczy jednakże nie mam takiej wizji i nie umiem szukać niektórych rzeczy. Tak więc nie zmieniłem ikonki Firefoxa na docku, gdyż wprawdzie znazłem niebieski odpowiednik, jednak z powodu błędu nie dało się ostatecznie tej ikonki zastosować. Pasek też próbowałem dobrać do stylu, jednakże tylko ten wg mnie najbardziej podobny jest do tapety, mimo iż za jaskrawy. Więcej raczej nie mam wyjaśnień w kwestii reszty.

20071028202048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to i ja dam "skrina" swojego pulpitu :D wiem że żenada ale weźcie mi powiedzcie skąd wziąć te wszystkie bajery/jak je instalować/skąd brać te super ikonki itd.? Proszę bo jak na razie to mój pulpit bardzie śmietnisko przypomina ;/

20071028202413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra kompozycja!
10/10

PRINCE JANEK
Po prostu - ściągasz z netu różnie packi, object docki, Visty Inpiraty, etc. I już masz w miarę pulpit ładny.
Przede wszystkim zadbaj o porządek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:28, dulak napisał:

5/10


A przepraszam, na jakiej podstawie udzielona ocena? Ostatnio widziałem jak nabijałeś tutaj sobie posty, oceny wystawiasz jakbyś był jakimś nauczycielem czy coś i przeżywasz to strasznie. Nie wiem jak inni, ale ostatnio mój pulpit oceniano przy użyciu argumentów.

Prince Janek
Wałkowane to jest cały temat chyba, widgety z http://widgets.yahoo.com/
Zaś cała reszta to sprawa względna.

Obecny pulpit wypada uporządkować, i znaleźć chwilę na zmianę swojego pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... niestety walkę o najlepszy pulpit przegrałem wygrywając, bo choć zgarnąłem miażdżącą ilość punktów (22) w stosunku do zwycięzcy (14) to przez to iż nie miałem jak a pote zapomniałem oddać głosów zostałem zdyskwalifikowany... jednak życie idzie dalej i się nie zatrzymuje i tak oto powstał nowy projekt Sharp Compilation to kolejny po Design for Life oraz Stylish projekt gdzie główną rolę odgrywa wspaniała tapeta przygotowana prze zemnie z której spogląda urocza dziewczyna wyjęta ze świata anime.
Tym razem jednak jest to zabójczo piękna posiadaczka równie groźnej katany, włożyłem w projekt więcej pracy niż zwykle, tapeta (bo właściwie 90% moich pulpitów to dobrze dobrana tapeta) jest miła dla oka a jej tło nie jednolite jak to miało miejsce w pierwszym projekcie.
a więc czas podarować screeny.
zmany:
Nowe ikonki na "przyborniku" (pasek szybkiego uruchamiania wysuwany z lewego boku ekranu)
Nowa ikonka Tlenu oraz Napi Projektu na Głównym pasku
Nowa tapeta
Pasek zużycia zasobów systemowych
Zegar
Skórka Window Blinds "Eminence"
Nowy skin do FF`a "Fusion Alternative 2"

20071029015251

20071029015312

20071029015333

20071029015349

20071029015408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak zmieniłem kilka rozwiązań...

-tapeta wróciła:P
-polski Rainlendar

I to by było na tyle...

Teraz lepiej?

Dark SMG--> Twój Design of Life jest...oszałamiający:) 15/10

20071029075744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 07:58, Ostrowiak napisał:

Dark SMG--> Twój Design of Life jest...oszałamiający:) 15/10


yy masz na mysli Design for Life ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1554&pid=4815 )
czy Sharp Compilation które opublikowałem w poście na którego odpowiedziałeś?
Tak czy siak THX ;)

co do twojego to daje 9+/10 może usuń te 2 ikonki albo chociaż jedną albo zmień im wygląd bo psują te pustkę :)
(generalnie chodzi o ikonkę Eryka, nie pasuje do reszty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:16, AdiN2 napisał:

Kolejny piękny pulpit w twoim wykonaniu :D 10+znak jakości :]

hehe dzięki :P
powoli jednak kończą mi się pomysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w Ciebie, że coś nowego wymyślisz. Znając Cię pewnie będzie to coś oszałamiającego i zwariowanego. Ludzie sczeszcie się :P Ocena oczywiście maksymalna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:42, Mac Cry napisał:

Wierzę w Ciebie, że coś nowego wymyślisz. Znając Cię pewnie będzie to coś oszałamiającego i
zwariowanego. Ludzie sczeszcie się :P Ocena oczywiście maksymalna :]

hahaha kochany Mac, wie co dobre :P
Tak sobie myślę ze przydał by sie wielki powiew świeżości, ale to za tydzień przy okazji zmiany pulpitu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować