Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 17:44, L33T napisał:

Ps. kto jeszcze korzysta z Winampa XD

ja :P

AdiN2

bardzo fajnie ale.. pasek uruchamiania nie potrzebny :)
dostajesz ode mnie dyszkę i tak :P

20071031175335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:44, L33T napisał:

Ps. kto jeszcze korzysta z Winampa XD


Ja...całe życie na Winampie xD

@AdiN2

Heh...niby fajny ,ale ta tapeta mi się wogóle nie podoba :P...mi jakoś nie zalatuje Vistą xD. 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:32, dulak napisał:

P.S. Te po prawej wykresy to co to jest?? Yahoo Widgets?


Z tego co kojarzę to Yahoo Widgets jest tylko na Windows i MacOS. To coś nazywa się zaś "superkaramba" (trochę śmiesznie ale tak to nazwali;), a w zasadzie są to motywy do programiku o takiej nazwie, który w systemach takich jak linux czy bsd zastępuje owe windowsowe widgety. Nie wiem tylko, czy działa na wszystkich środowiskach graficznych, czy tylko na KDE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:23, dulak napisał:

A czyli Ty nie masz nawet Windowsa :P


Mam. I jeszcze linuksa na dokladkę (dokładnie to Sabayona). Wszystko na jednym dysku:) Z tym, że coś moja karta WiFi nie chce na linuksie działać, więc prawie go nie używam. Czas dziele mniej więcej po połowie między DBSD, a WinXp. Ostatnio wziąłem się za "dopieszczanie" także i windy. Prawie skończone. Potrzebuję znaleźć tylko jakąś lepszą tapetę oraz zestaw ikon do ObjectDock-a. Z tym drugim mam problem, bo nigdzie nie mogę znaleźć gotowych zestawów. No chyba że czegoś takiego nie ma i trzeba samemu dobierać pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tyle że ja też szukałem i doszedłem do wniosku że zestawy są idiotyczne, bo nie ma najpodstawiejszych ikon poszukaj na www.deviantart.com wpisując w szukajkę docki icon , docki icon silver itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:35, Dux napisał:

Z tym drugim mam problem, bo nigdzie nie mogę znaleźć gotowych zestawów. No chyba
że czegoś takiego nie ma i trzeba samemu dobierać pojedynczo.


Pomyślmy:
http://browse.deviantart.com/customization/skins/applaunchers/objectdock/?order=9&alltime=yes

I jeszcze tutaj:
http://www.wincustomize.com/skins.aspx?referer=odock&libid=29&cat=dock%20backgrounds&c=1

Mam nadzieję, że pomoże. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:44, L33T napisał:

znowu zalatuje mi tu Vistą

Hmm...a możesz powiedzieć dlaczego ? Bo ja tu nic nie widzę związanego w najmniejszym stopniu z vistą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skate or die v3.1
Zmiany:
-wywaliłem szybkie uruchamianie
-posprzątałem w docku

Coś jeszcze przydało by się poprawić lub dodać? Lub CO JEST ŹLE ?
Błagam was o jeszcze jedno ,jak już stawiacie ocenki to napiszcie dlaczego akurat taką ,a nie jak to robią co niektórzy np.Tomash20PL ,dla mnie jest to po prostu nabijanie sobie postów... ~~
Nertis
Sorki ,ale nie będę się specjalnie dostosowywał do gustu każdej osoby ,aby mój pulpit jej się podobał :P

20071031200019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:40, AdiN2 napisał:

Skate or die v3.0
Proszę o ocenki i komentarze :] Mile widziane propozycje z tym co mogę jeszcze ulepszyć ;]


:D fajne 8/10 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:05, AdiN2 napisał:

Coś jeszcze przydało by się poprawić lub dodać? Lub CO JEST ŹLE ?


2 rzeczy, pierwsza to Tlen, w opcjach znajdziesz by ukrywał ikonkę GG (chyba ze ci tak odpowiada mieć 2)
Druga to te 2 ikonki, kosz i pulpit, nie możesz się ich pozbyć? albo jeśli nie da rady to zastosuj taką sztuczkę:
masz już kosz w docku, wejdź w opcje ekranu ( rozdzielczość, tapeta i te sprawy) zakładka pulpit i "Dostosuj pulpit"
zmień ikonki kosza na przezroczyste, jeśli nie będzie ich domyślnie wybierz z poziomu tej "wybierajki" plik Shell 32 z katalogu C:\windows\system32 i stamtąd (to jest taki katalog ikon systemu) wybierz jakąś niewidzialną ikonkę.
teraz wystarczy że:
klikniesz prawym na pulpicie wybierzesz "Rozmieść ikony według" i odznaczysz "wyrównaj do siatki"

a teraz finał
stwórz jakiś byle jaki plik na pulpicie, ustaw koło siebbie ikonke kosza i pulpitu, nad nie przeciągnij te nową ikonkę.
całość zaznacz, złap te nową i przesuń całość tak by nazwy ikonek (kosz i pulpit) znalazły się pod paskiem systemowym.
potem wywal te nową ikonkę.
powinno ci się udać i ikonki nie będą widoczne :P

zamieszczam rysunek tej operacji :)

20071031214630

20071031214648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:42, dulak napisał:

A oto mój nowy pulpit:
Uwagi co do zmiany mile widziane

9+ za dużo trochę tego an pulpicie, i pogoda, i zegarek i kalendarz uu przesadziłeś troszkę ale fajna kompozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ja mam już największą z możliwych do odpalenia na moim monitorze rozdzielczości i nie da się wywalic poza pulpit. Ja wszystko powywalałem oprócz kosza któremu usunąłem ikonkę (tak jak Ty) i schowałem ją w górnym prawym rogu pod ''master volume'' :p
Mam pytanko skąd wziąłeś takie zaje*** fajne skiny do winampa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogoda bo fajnie wygląda (nie to żeby była potrzebna) zegarek bo w toolbarze nie mam i kalendarz to rzeczywiście chyba wywalę,albo znajdę mniejszy
P.S. Jak się nazywał ten kalendarz i gdzie można znaleść skiny (chodzi o deviana i linki) chyba reindar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować