Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 16:39, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - pulpit, rozdzielczość: 1920x1200

Przez bardzo długi czas miałem pulpit z Final Fantasy XI [TaruTaru4evr], a teraz rozjaśniłem
sobie horyzont na coś lekkiego, prostego i przyjemnego dla oka.


hmm.. strasznie szeroki masz monitor jak sie nie myle - czyżby to od laptopa?. A co do tapetki normalna nic niezwykłego ale może to i dobrze nie ma co szaleć tak z tymi pulpitami ja też chyba powinienem wyluzować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle wszystko ładnie, ale Ty już wiesz, że się przyczepie do stock''owych ikon :P 9-/10 (bo wiem, że to dopiero wstępna wersja).

@Vuko Drakkainen

Dnia 25.11.2007 o 16:44, AdiN2 napisał:

ej! a weś pokaż swój pulpit chętnie obejrze ;)

proszę:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1554&pid=6668
wygląda to mniej więcej tak, nie wiem czy coś zmieniałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 16:45, Vuko Drakkainen napisał:

> NintendoPassion - pulpit, rozdzielczość: 1920x1200
>
> Przez bardzo długi czas miałem pulpit z Final Fantasy XI [TaruTaru4evr], a teraz rozjaśniłem

> sobie horyzont na coś lekkiego, prostego i przyjemnego dla oka.

hmm.. strasznie szeroki masz monitor jak sie nie myle - czyżby to od laptopa?. A co do tapetki
normalna nic niezwykłego ale może to i dobrze nie ma co szaleć tak z tymi pulpitami ja też
chyba powinienem wyluzować :]


Witaj. Dokładnie oto mi chodziło. Prostota! Nie lubię zagraconych pulpitów. Lekkie dla oka. Nie mailem zamiaru niczym szaleć (no bo czym?)

A co do monitora to jest Dell 24" WideScreen Ultrasharp (polski link): http://accessories.euro.dell.com/sna/products/Monitory/productdetail.aspx?c=pl&l=pl&s=pad&cs=RC1078552&sku=128234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 16:52, pizmak666 napisał:

jak zwykle wszystko ładnie, ale Ty już wiesz, że się przyczepie do stock''owych ikon :P 9-/10
(bo wiem, że to dopiero wstępna wersja).


To co w tych ikonkach w docku jest źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 16:42, pizmak666 napisał:

o !@#$ ile ikon! za dużo jak dla mnie, już dyskwalifikuje całość... imo 2 tapeta ładniejsza.
a jakbyś tak znalazł jakiś prosty, ładny PASUJĄCY pasek do tej tapetki i ikonki powywalał gdzieś
to było by znośnie ; )


Ha ha. Widzę że odstraszają cię moje ikony! Mi pasuje jak ulał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mówię o dock''owych, tylko o reszcie.
a tam napisałem "stock''owych" w sensie zwykłych:P

@NintendoPassion
domyślam się, że Ci pasuje, inaczej byś tak nie miał :P

@cyniu92
poczytaj regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:00, cyniu92 napisał:

Hujowy :P niemasz talentu chlopie ]:->


Pisze się przez "ch" a nie "h". ;>

Nic w nim nie ma "..ujowego" bo to tylko zdjęcie nieba. A co do jakości ''nieba" to zażal się do AUTORA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodziło o śmiech czy coś, ale akurat ta tapeta pasowała. tą ósemką zmotywowałeś mnie do zmiany wyglądu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to na mnie zadziałało :] mam teraz ochote wrócić do klasycznego stylu XP oczyścić pasek, walnąc wszystko na pulpit a do tego może jakąs fajną teptke z chmurami xD - nie ale na serio trzeba docenic tą "Prostote" tak trzymaj.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:08, Vuko Drakkainen napisał:

Dziwne to na mnie zadziałało :] mam teraz ochote wrócić do klasycznego stylu XP oczyścić pasek,
walnąc wszystko na pulpit a do tego może jakąs fajną teptke z chmurami xD - nie ale na serio
trzeba docenic tą "Prostote" tak trzymaj.
Pozdro.


Dzięki Vuko. Wiesz, każdy coś lubi innego, myślę ze raczej powinniśmy się tutaj dzielić swoimi "różnicami" a nie desperacko starać się upodobać wszystkim. Wielu ma tutaj naprawdę rewelacyjne pulpity, godne podziwu, może ja poświeciłem temu mniej uwagi. Ale jeszcze raz, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zauważyłem, że w tym temacie jeżeli nie ma się wypasionego pulpitu, lepiej go nawet nie pokazywać. Kiedyś było tak, że każdy pokazywał, i nie ważne czy miał standardowy pasek z 9x, XP itp, wszystkim to jakiś pasowało i nie było większych krytyk.

Teraz jest określona grupa osób, która może sobie pozwolić, bądź też po prostu ma wypasione pulpity, i się tym chwalą. I nie ma w tym absolutnie nic złego. Jednak jeżeli jakiś user ma ,,taki sobie" pulpit, jak go tylko pokaże...

No i jeszcze ludzie którzy tak ustawiają wygląd pulpitu, aby innym się tylko podobał... bleeeee.

Ludzie powinno być tak, że każdy pokazuje pulpit i nie ma żadnych krytyk, bo widzę że teraz zazwyczaj jest tak, że ktoś pokazuje swój pulpit tylko wtedy, gdy twierdzi że raczej po nim nie pojadą.

A na koniec mój taki sobie pulpit :)


20071125172055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a właściwie 2:
1. może mi ktoś powiedzieć jak się obsłużyć programem styler który zmienia np. strzałki w oknach
2. jak zrobić w programie AveDesk skrót do własnego folderu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, czuję że odnosisz się i do mnie, ale nie wiem czy aby sprawiedliwie. ja, zresztą jak i AdiN i DJ Danielus staramy się pokazać, co w danym pulpicie można by zmienić, a wyśmiewamy tylko totalne kloce, czy visty.
tak więc, co do twojego pulpitu:
ładnie, ikony niestandardowe, tylko te ikony po lewej psują nieco kompozycję. bo o ile gry są pomysłowo rozmieszczone (choć przy innej tapecie wyglądało by to lepiej), to reszta trochę ni przypiął, ni wypiął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:28, pizmak666 napisał:

heh, czuję że odnosisz się i do mnie, ale nie wiem czy aby sprawiedliwie. ja, zresztą jak i
AdiN i DJ Danielus staramy się pokazać, co w danym pulpicie można by zmienić, a wyśmiewamy
tylko totalne kloce, czy visty.


No wiesz, ja nie mam absolutnie nic przeciwko ,,zajefanym pulpitom". Wręcz przeciwnie. Nie denerwuje mnie tez oczywiście pokazywanie, co w czyimś pulpicie jest złe.

Denerwuje mnie tylko, jak użytkownik ze ,,zwykłym" pulpitem dostaje odpowiedź ,,Ale ty masz beznadziejny pulpit, i ten pasek z XP. Weź tego nie pokazuj!". No chyba że chce takim pulpitem zaszpanować.:D A takie coś pada nie tylko od tych, co mają lepsze pulpity, ale też (lub szczególnie) od tych, co sami się jakoś nie chwalą. No i oczywiście, tylko niektórzy tak robią. Nie chcę nikogo wytykać. :)

No i thx za zdanie o moim pulpice. ;)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować