Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

mam pytanie, jakby ktoś tak by mógł łopatologicznie wytłumaczyć skąd, gdzie, jak wziąć kalendarz i pogodynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:34, pizmak666 napisał:

mam pytanie, jakby ktoś tak by mógł łopatologicznie wytłumaczyć skąd, gdzie, jak wziąć kalendarz
i pogodynkę?

Jeśli masz XP to wystarczy ściągnąć Vista Inspirat i pozmieniac w ustawieniach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeśli nie mam? chcę aby ktoś mi ładnie wyłożył stronkę skąd co ściągnąć i powiedział co dalej. z góry dziękuje ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:38, pizmak666 napisał:

a jeśli nie mam? chcę aby ktoś mi ładnie wyłożył stronkę skąd co ściągnąć i powiedział co dalej.
z góry dziękuje ; )

Możesz pobrac chociażby tutaj;
http://www.instalki.pl/programy/download/rozszerzenia_pulpitu/BricoPack_Vista_Inspirat_Ultimate.php (albo ew tutaj: http://www.clubic.com/telecharger-fiche15013-vista-inspirat-pack.html adresów jest naprawde sporo, wystarczy poszukac w google)
Jesli chodzi o instalacje to po prostu idz za regułami (instalowałem VI kilka razy, bez zadnych kłopotów) a z ustawieniami bez problemu sam sobie poradzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:45, DJ Danielus napisał:

Możesz wykorzystać Yahoo Widgets.

a w jaki sposób, jakbyś opisał w miarę zrozumiale.

@Rusell
instalować programy umiem, jak i je znaleźć, ale chodzi mi o linki i instrukcję do obsługi widgetów! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 19:15, Rusell napisał:

> "Łinter Ediszyn"
> Pasuje opcja Visty "mróz":)
Heh, prawdziwa vista czy imitacja? ;p


Prawdziwa ...widać to po pasku start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiedz, jak ściągam z yahoo coś (konkretniej od pogody zacząłem) i chcę instalować nic się nie dzieje. czy potrzebuje jeszcze czegoś, żeby móc cieszyć się pogodynką i kalendarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, thx bardzo :D

nie wiem co się dzieje, ale jak klikam na get your starter pack to najeżdża mi białe okienko i nic się nie dzieje... wtf?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ja też nie wiem o co kaman... :/ przecież mam XP z SP 2, a ten głupek mi znika i koniec... za cholere nie wiem co jest :/
a nie da rady innego czegoś zassać i bawić się innym widgetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować