Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 18:32, trutututu napisał:

Dlaczego wy wszyscy kompletnie na pulpicie ikonek nie macie, przecież pulpit po to jest, nie
rozumiem :)


Nom, ja bym z 99% tych pulpitów, dłużej niż 5 min. nie wytrzymał ;)
Mi się ikonki na pulpicie nie mieszczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 18:32, trutututu napisał:

Dlaczego wy wszyscy kompletnie na pulpicie ikonek nie macie, przecież pulpit po to jest, nie
rozumiem :)


To proste: Na Pulpicie trudno utrzymać porządek, a w docku jest wszystko ładnie i schludnie poukładane, mało tego, mogę, nie wychodząc do pulpitu, otworzyć dowolną aplikację, bo do docka dostęp mam zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 18:34, Rumcajs52 napisał:

Nom, ja bym z 99% tych pulpitów, dłużej niż 5 min. nie wytrzymał ;)
Mi się ikonki na pulpicie nie mieszczą :D


ja pulpit oglądam tylko kiedy wybieram coś zminimalizowanego z docka i gdy się komp włącza [to rzadziej...] i wtedy chciałbym patrzeć na coś ładnego, a nie na zwał ikonek. poza tym, wystarczy mi skrót do gier, programów, dokumentów i muzyki, nic innego na co dzień nie jest mi potrzebne, toteż nie znajdziesz tego na moich pulpitach i myślę, że podobnie jest u innych ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 18:32, trutututu napisał:

Dlaczego wy wszyscy kompletnie na pulpicie ikonek nie macie, przecież pulpit po to jest, nie
rozumiem :)

Mówiąc szczerze, to nikt nie zdradził Ci sekretnej prawdy. Dlaczego nikt nie ma ikonek na pulpicie ? Bo wszyscy wywalają je do obojętnie jakiego folderu na czas robienia screena :P Później z powrotem przywracają je na pulpit i myślą, że wszystkich wyrolowali ;) Ja jednak poznałem tę prawdę, lecz ciężko za to zapłaciłem...

I jeszcze odpowiem hurtowo :
loytartoreto ---> Z tym paskiem też nie mam pomysłu. Ale spojrzę jeszcze na to co zapodał piżmak.
kedzior141 ----> Hah, zegarczysko powiadasz ? To tylko widżet (dodatek dla Opery), a umieściłem go na pulpicie bo chciałem zaszpanować :P Hm.. za dużo dzisiaj gad.. piszę ^^
pizmak666 -----> No ba, rad piżmaka słucha każdy - czy mały czy duży ;P
And.. Mr.M -----> Co Wy z tymi ikonkami macie ;d ? Ale ja wyczułem, że Wam się podobają, więc umieściłem kilka też na pulpicie. Widać przesłodziłem :D
Dzięki wszystkim za pozytywne oceny ! Zabieram się za nowy projekt (zdecydowanie łatwiejsze to niż robota gramsajta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:37, Gryczka napisał:

Mówiąc szczerze, to nikt nie zdradził Ci sekretnej prawdy. Dlaczego nikt nie ma ikonek na pulpicie
? Bo wszyscy wywalają je do obojętnie jakiego folderu na czas robienia screena :P Później z
powrotem przywracają je na pulpit i myślą, że wszystkich wyrolowali ;) Ja jednak poznałem tę
prawdę, lecz ciężko za to zapłaciłem...


nie do końca, ja mam jeden folder na wszelkiego rodzaju śmieci w moich dokumentach, a tak to mam na prawdę ładny porządek wszędzie gdzie nie spojrzysz :P oprócz biurka oczywiście, no ale to już nie pulpit :P

Dnia 21.01.2008 o 19:37, Gryczka napisał:

pizmak666 -----> No ba, rad piżmaka słucha każdy - czy mały czy duży ;P


nie przesadzajmy, nie zawsze są dobre... ^^ ale jeszcze nikt nie narzekał, więc póki co są trafne, a jak jeszcze widzę, że ktoś potem stosuje moje sugestie w kolejnych metamorfozach pulpitu to dobrze świadczy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym dal swój pulpit (byście zobaczyli śmietnik), ale nie wiem jak bo nie mam Painta to nie wiem gdzie to wrzucić, bo do PSa nie wchodzi. Może wy wiecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o to jak prezentuje się mój pulpit. Trochę zmnieszyłem bo domyślnie pracuje na rozdziałce 1680x1050. Mam nadzieję że się komuś spodoba, jeśli nie to trudno i tak nie zmienię dopóki mi się nie znudzi.

Bajery na pulpicie:
Object dock
Yahoo Widget Engine z Mini Weather


Tapeta:
Artwork z gry Wiedźmin

20080121210543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 17:59, Neban napisał:

A oto i moje następne dzieło:


Extra pulpit :P W zasadzie to rzadko to robię, ale masz tam porządek, wszystko w ciekawej tonacji... Niech będzie, 10/10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 21:10, Robson47 napisał:

A o to jak prezentuje się mój pulpit.


ładnie, przy takiej rozdziałce ta tapeta musi efektownie wyglądać :D
ikony nawet nawet, ale pasek mi nie pasuje z visty... oprócz kolorów to kiepski jest :/
ale i tak 8+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jak zmienic ikonki w docku?

Klikasz na ikone prawym przyciskiem myszy i właściwosci wpisu. Tam w okienku na dole masz zmień obrazek. Szukasz po folderach i wybierasz jaki ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:07, L33T napisał:

Masz windowsa? jeśli tak to jakim cudem nie masz painta? ale za to masz Photoshopa za 2345
zł O.o lol ?


Wiesz co to Internet Explorer? No właśnie i jak była aktualizacja Windowsa to mi też IE aktualizowało i teraz jak włącze IE to się niby ładuje i cały czas jest białe tło. No to moja mama się na mnie zdenerwowała że ja mam to jakoś odwrócić, no to włączam CCleanera (polecam program) I tam znalazłem aktualizacja internet explorera, no to mówię usunę i usunąłem razem z tym paint i wszystkie te gry takie typu pasjans, nawet nie wiem czy notatnik mam, a internet explorer nadal jest. Jak w ciągu tygodnia nie będzie aktualizacji Windowsa to robie format (i tak się przyda). No i dlatego nie mam painta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 08:41, L33T napisał:

Daruj ale atualizacja do przeglądarki nie ma nic do painta O.o


No właśnie jak pisało aktualizacja IE no to usunąłem i się usunęły inne rzeczy, chyba dla tego że IE był tylko przy okazji aktualizowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leko bredzisz, na pewno nie usunąłeś aktualizacji IE, prędzej jakieś pliki systemowe odpowiedzialne za Paint itd... >.>
A ogólna zasada jest taka, że albo robisz to jakimś programem (ja mam ScreenHunter ) i masz automatycznie screen, albo naciskasz klawisz Print Screen (Prt Scr) (nad Insert), potem wchodzisz do jakiegoś programu graficznego, naciskasz Ctrl + V , pojawia się screen i zapisujesz :P Proste, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować