Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2008 o 14:17, Cmq napisał:

Mój totalny minimalizm ;)


No nie jest źle. Ikonki fajne, tapeta też, ale co z tego jak nic do siebie nie pasuje. Pasek wogóle z innej bajki, popracuj jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 14:17, Cmq napisał:

Mój totalny minimalizm ;)


Ten biały pasek aż kłuje w oczy. Wymień go na czarny a napewno będzie wyglądało znacznie lepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto mój pulpit. Nie piszę, że jest "super-wypasiony" ale ja stawiam na prostotę i funkcjonalność. Jeżeli ktoś miałby ochotę pisać, że mógłbym sobie dać dock''a albo ustawić nowocześniejsze ikony, to niech da sobie spokój :) Nie liczę na sugestie, chcę tylko pokazać jak wygląda pulpit paweusza. A czy komuś się spodoba, to już inna brożka.

20080403163223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:42, kedzior141 napisał:

Skoro taki Ci się podoba to niech będzie;p Tylko taka mała sugestia: usuń ten adres strony
z prawej górnej strony tapety;]

Wiesz, ja nie lubię lunaparków - czyli im więcej napaprane, więcej bajerów tym lepiej. Lubię prostotę z lekkim wyrazem. Nikogo nie namawiam do takiego stylu - skoro ci się nie podoba... to w zasadzie w ogóle mnie to nie obchodzi. Co do adresu -> nie będę robił dubla, żeby usunąć link do strony (kiedy o tym wspominasz, to u kogoś może wzrosną chęć wejścia tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana. Teoretycznie jest gorzej, ale przy tym czyję się tak "lekko" :) Poprzedni był zbyt czarny, ale nie wykluczone, że do niego wrócę :)

20080403224734

20080403224745

20080403224825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmieniłem kompa i mój obecny pulpit jest dość ubogi:P chciałbym go trochę odpicować... w jaki sposób zmodyfikować pasek start, aby był trochę "niższy" i miał inny wygląd?

20080404155420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 16:01, Forgotten napisał:

Właśnie zmieniłem kompa i mój obecny pulpit jest dość ubogi:P chciałbym go trochę odpicować...
w jaki sposób zmodyfikować pasek start, aby był trochę "niższy" i miał inny wygląd?


Wychodzi przeczytanie przypiętego posta ze zrozumieniem :)
"FAQ
...
Jak zainstalować skiny w systemie Windows XP?
http://www.centrumxp.pl/Home/304,1,Jak_zainstalowa%c4%87_skiny.aspx

S kąd pobrać skiny?
http://browse.deviantart.com/customization/skins/windows/visualstyle/
dla WINDOWS XP"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 17:45, Mr. Cin napisał:

Meine Pulpiten


Mac czy tak bardzo przerobiony Windows XP ? :D

milten6
Dobry pulpit, ale weź ten pasek menu zmień na ten, do którego link podał Raziel a pulpit będzie 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oho, bardzo ładny pulpit się w temacie trafił ;D kapitalna tapetka, podał byś może tu [link abo obrazek...]?

P.S co się z avkiem Twoim stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować