Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2008 o 14:43, milten6 napisał:

Pozwolę się wtrącić do Waszej dyskusji. L-z-P ma rację, skórki wgrywamy po sptachowaniu
odpowiedniego pliku systemowego. Ich "instalacja" jest banalnie prosta, przenosimy je
do folderu C:Windows/Resources/Themes (czy jakoś tak ^^) po czym wybieramy odpowiednią
z właściwości ekranu. Zmiana skórek odbywa się bez użycia żadnych programów.

tylko ciekawe jak to zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 13:29, paweusz napisał:

Zmieniłem wygląd pulpitu i teraz wygląd tak:

paweusz , czy te skórki z tamtej strony są bezpieczne ? bo pobrałem kilka i każda instalka miała taką samą nazwę , przy czym w instalacji nie było żadnej nazwy producenta itp. , na pewno można zainstalować ... bo miałem chwilowe problemy przez tą instalke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 18:09, heaton 1992 bdg napisał:

paweusz , czy te skórki z tamtej strony są bezpieczne ?

Z tego co wiem, są to skórki "domowej roboty" tworzone przez przeciętnych ludzi. Nie ściągałbym ich nie mając zainstalowanego anty-vira, bo zdarzały się pliki zainfekowane i wtedy przerywałem pobieranie. Jeżeli chodzi o nazwy to przy ściąganiu zamiast nazwy pliku jest jakiś numer - a w katalogu skórek jest nazwa i autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 18:16, paweusz napisał:

> paweusz , czy te skórki z tamtej strony są bezpieczne ?
Z tego co wiem, są to skórki "domowej roboty" tworzone przez przeciętnych ludzi. Nie
ściągałbym ich nie mając zainstalowanego anty-vira, bo zdarzały się pliki zainfekowane
i wtedy przerywałem pobieranie. Jeżeli chodzi o nazwy to przy ściąganiu zamiast nazwy
pliku jest jakiś numer - a w katalogu skórek jest nazwa i autor.

no numer to zawsze był ten sam , znasz może jakąś bezpieczniejszą stronę , boja szukałem ale znalazłem programy które mają tylko kilka skórek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:26, Laska-z-Polski napisał:

Kapitalny pasek zadań ;) Jak się nazywa skórka?

Skórka ro Animus VS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 22:20, heaton 1992 bdg napisał:

Jaki polecacie program do zmieniania wyglądu systemu , szukam takiego programu który
by nie obciążał systemu :)


Każdy program zmieniający skin w jakimś stopniu obciąża system, co może być zauważalne np. podczas grania w gry. Dlatego najlepiej zmieniać wszystko ręcznie. Zainstaluj sobie IconPackagera (niestety triala) lub jego odpowiednika, ściągnij patcha z tej strony: http://www.centrumxp.pl/Home/304,1,Jak_zainstalowa%C4%87_skiny.aspx
Zakładam, że masz XP:
- http://browse.deviantart.com/customization/skins/windows/visualstyle/ - po zainstalowaniu patcha znajdź interesującą Cię skórkę
- http://browse.deviantart.com/customization/skins/windows/visualstyle/#catpath=custom ization/icons/ip&order=9 - paczki ikon do IconPackagera, program zmienia wszystkie za Ciebie
- http://www.eprogramy.net/programy/inne/interfejs-uzytkownika/yz-toolbar/ - program do zmiany ikonek "wstecz", "dalej" w Windowsie
Trochę roboty z tym jest, jednak o wiele lepiej ztuningować system samemu, niż wyręczać się gotowymi programami :). Dodam, że wszystkie programy podane wyżej w żadnym (bądź znikomym w przypadku y''z toolbara) stopniu obciążają system, w przeciwieństwie do programów typu WindowBlind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja używam programu AlienGuiSe i naprawdę wszystko świetnie wygląda , do tego jeszcze program Cursor Xp i wszystko jest zajebi*** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 16:06, Ryan Cooper napisał:

Myślę, że jest dobrze Wy też tak myślicie?


Ta "vistowska" tapetka jest trochę oklepana:P Ale stylistycznie wydaje sie wygladać bardzo dobrze. Porządnie i klimatycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 16:06, Ryan Cooper napisał:

Myślę, że jest dobrze Wy też tak myślicie?

Nice ;)

Ps. Skąd masz takiego skina do Winampa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 16:06, Ryan Cooper napisał:

Myślę, że jest dobrze Wy też tak myślicie?

czyżby ten skin nie był z oficjalnej strony programu winamp ?? Bo coś mi się zdaję ze go widziałem chociaż na 100 % pewny nie jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować