Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

A ja mam pytanie do kogokolwiek kto używa Findexera...jak ustawić żeby włączał mi się za każdym razem ? bo jak włączę go,potem zamknę i wejdę jeszcze raz w załóżmy mój komputer to już go nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 16:20, Raziel93 napisał:

W życiu już nie wpuszczę siostry do kompa.... do 5 rano przeinstalowywałem system o_O
(na początku próbowałem usunąć wirusy, ale...)

Witaj w klubie :/ Ja kiedyś wyszedłem z kumplami do kina. Po powrocie już kompa nie uruchomiłem. Siora się tłumaczyła, że coś "mrugnęło" i przez ułamek sekundy prądu nie było, a później już kompa nie mogła uruchomić. Taaa, jaaaasne, tylko dlaczego wtyczka była poluzowana?? O.o Pewnie komp się zwiesił i nie wiedziała jak restart zrobić (ekhm, jest rok starsza ode mnie). Dziwne, że mi się takie sytuacje zdarzają przynajmniej raz na tydzień i jakoś nigdy mi się nic poważnego nie stało (UPS pod biurkiem leży zakurzony). Dysk do wywalenia i wszystko co na nim zbierałem od jakiś 4 lat poszło się !@#$% :/ No i oczywiście nie dała ani grosza na nowy dysk. Eh, życie...
A żeby offtopa nie było - niezła tapeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 22:52, oOreVenOo napisał:

Dzisiaj trochę mi się nudziło z wieczora więc postanowiłem co nieco napsocić na moim
pulpicie. Możliwe, że komuś przypadnie do gustu. :)

No, powiem Ci, że wyszło zajedwabiście. Osobiście zmieniłbym tylko pasek. Może i kolorystycznie pasuje do reszty, ale jest dużo lepszych, if you know what I mean :) Jak dla mnie 8/10
Jeśli można spytać, skąd wytrzasnąłeś ten dock??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 23:01, Kapizak1 napisał:

No, powiem Ci, że wyszło zajedwabiście.


Dzięki...:)

>Osobiście zmieniłbym tylko pasek. Może i kolorystycznie

Dnia 17.08.2008 o 23:01, Kapizak1 napisał:

pasuje do reszty, ale jest dużo lepszych, if you know what I mean :)


Nigdy nie zmieniam pasków, może dlatego że nie chce mi się z tym bawić. Prawdopodobnie było by coś lepszego od tego "windowsowskiego" ale na razie zostanę przy tym. :)

Dnia 17.08.2008 o 23:01, Kapizak1 napisał:

Jeśli można spytać, skąd wytrzasnąłeś ten dock??


Clock to nick innego jak gadżet Yahoo (Widget). Możesz go pobrać stąd:
http://widgets.yahoo.com/widgets/neon-clock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja swiezo po formacie stwierdzilem, ze wysmaze cos w tym stylu. Najpewniej wymaga jeszcze paru szlifow ale mnie tam sie podoba:D Zastanawiam sie tylko czy wstaiwac jakies bajery w stylu widgety ale chyba sie wstrzymam.

Pozdrix i dobranoc xD

EDIT: Wiem, ze pasek startu nie pasuje idealnie do obrazka ale nic lepszego nie udalo mi sie znalezc. No i niestety nie mam pojecia dlaczego ikony napedow sie nie zmienily, ale nie chce mi sie nad tym zastanawiac:) (Przynajmniej o tej porze)

20080818015727

20080818015741

20080818015759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 01:58, Noirr napisał:

A ja swiezo po formacie stwierdzilem, ze wysmaze cos w tym stylu. Najpewniej wymaga jeszcze
paru szlifow ale mnie tam sie podoba:D Zastanawiam sie tylko czy wstaiwac jakies bajery
w stylu widgety ale chyba sie wstrzymam.

Bardzo ładny pulpit. Moim zdaniem więcej bajerów i gadżetów tutaj nie potrzeba, podoba mi się ta charakterystyczna pustka. Mocny klimat buduje ta tapeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 22:57, Laska-z-Polski napisał:

Staram się doprowadzić pulpit w Viście do użyteczności... ;P

Niezłe, szczególnie ta tapeta, ale poprzednie były o wiele lepsze moim zdaniem. Tan jest taki, hmmm... zwykły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej w zasadzie nie chcę robić... Lubię porządek i elegancję, i nie chcę zawalać pulpitu zbędnymi widgetami. Niestety, paska zadań zmienić nie mogę, bo jeszcze żadnego dla Visty nie znalazłem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 15:12, Gorn7 napisał:

Ja wczoraj z nudów zrobiłem nowy pulpit, wydaje mi się ładniejszy od tego co miałem poprzednim
razem.


Wooo bardzo ładnie ;) Ciekawi mnie jak zrobiłeś to okienko z pierwszego screenu, w którym pojawiają się ikonki ;) To jakiś mod do RocketDocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 16:03, Prince07 napisał:

> Ja wczoraj z nudów zrobiłem nowy pulpit, wydaje mi się ładniejszy od tego co miałem
poprzednim
> razem.

Wooo bardzo ładnie ;) Ciekawi mnie jak zrobiłeś to okienko z pierwszego screenu, w którym
pojawiają się ikonki ;) To jakiś mod do RocketDocka?

Dodatek do RocketDocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować