Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dawno już nie zaglądałem do tego wątku, więc uznałem, że pora to zmienić. A, że z okazji dzisiejszego formatu postanowiłem się ''pobawić'' pulpitem, to proszę - samo wyszło :)

20110305210035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 21:01, Mohair napisał:

Dawno już nie zaglądałem do tego wątku, więc uznałem, że pora to zmienić. A, że z okazji
dzisiejszego formatu postanowiłem się ''pobawić'' pulpitem, to proszę - samo wyszło :)


nice, naprawdę ładne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey - znacie może jakieś "skiny" na pasek windowsowy? Opcja bez paska odpada bo mimo wszystko jest wtedy... za pusto.

Tak BTW - to mój pulpit obecnie ; ]

20110313232817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie zmieniają sobie styl na ten z Windy 98. Czemu tak sobie obrzydzają komputer? ^^
I jak Ty się możesz połapać w tym pulpicie. Tyle ikon porozstawianych "od tak" bez żadnego schematu.

Tam na twojej stronie w jednym obrazku powinno być "welcome to my dream", a nie "in". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 10:35, Markush napisał:

Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie zmieniają sobie styl na ten z Windy 98. Czemu tak
sobie obrzydzają komputer? ^^
I jak Ty się możesz połapać w tym pulpicie. Tyle ikon porozstawianych "od tak" bez żadnego
schematu.

Tam na twojej stronie w jednym obrazku powinno być "welcome to my dream", a nie "in".
:)



och ach ech.. ach te błędy... :D dlaczegóż nie "in" ?

Od śliczności i piękności mam ubuntu gdzie efekty nie pożerają masakrycznej ilości ramu, i wygodniej się pracuje. Dlaczego mam tak "obrzydzony ?? podoba mi się bardziej niż aero, a poza tym wolę wydajność.. bo przy niektórych programach z aero zdarzało się że program przy większych operacjach stanął i nic nie można było zrobić... gdy z 2gb zwiększę moc do 6gb ddr3 to pozwolę sobie na aero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 22:22, tykus napisał:

tu ti tu rum tu tu, bo cóż ru miałbym jeszcze dodać.


Kompozycja bardzo pozytywna dla oczu, uwielbiam właśnie taki minimalizm. I plus za ikony z paczki ''Token'', której także często używam (obecnie w wersji light) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 17:50, Pietro87 napisał:

Pewne zmiany względem starego układu =)

Ciekawe...
Pewnie nie raz wcisnął bym przez przypadek ikonkę "OFF":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem RocketDocka własnie w tym miejscu co teraz przyciski zasilania.
Pierwsze dni po redesignie pulpitu były zdradliwe =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie godziny roboty i cały Vista Rainbar 4.6 spolonizowany =)
Polskie fonty w kanałach RSS, pełna polonizacja wszystkich gadżetów, kalendarzy, przycisków... ale warto było.

20110403190546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż gdy chciałem ustawić sobie tapetę, która mi się spodobała, zauważyłem pewien problem.
Nie wiem dlaczego, ale jak oglądałem ją na stronie WWW, czy w dowolnej przeglądarce grafiki na pc tapeta wyglądała świetnie ( tak jak na zdjęciu "a1"). Gdy ustawiłem ją na tapetę (zdjęcie a2) zauważyłem znaczny spadek
jakości, jakby brakowało jej kolorów i wygląda to strasznie paskudnie. Wie ktoś może czym jest to spowodowane?
Czy są jakieś dotyczące tego ustawienia w Win7 ? Tapeta oczywiście jest na moją rozdzielczość.

20110404223537

20110404223843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować