Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Możesz podać jakich to ikonek używasz w docku? Sam je kiedyś miałem, ale nie mogę sobie za nic przypomnieć nazwy. Poza tym, fajna tapetka. :P

EDIT: Ah, nevermind, przypomniałem sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko.
Zawsze przeglądając ten temat interesowało mnie i ryłem sobie banię zastanawiając się jak Wy bajerujecie tak te pulpity ;p ?
Podam kilka przykładów.
http://forum.gram.pl/upl/forum/2011_27/20110709225512.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2011_15/20110415224310.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2011_15/20110415231653.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2011_16/20110421180651.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2011_20/20110519190140.jpg

Trzeba pościagać jakieś motywy z MACów czy Appli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to jeszcze nie są jakieś bajeranckie pulpity... :>

Dnia 12.07.2011 o 12:57, Bezi_113 napisał:

Ukryty pasek, Rocketdock (albo coś innego) z ikonami z jakiegoś deviantarta. Windows XP najprawdopodobniej.

Dnia 12.07.2011 o 12:57, Bezi_113 napisał:

To co wyzej + zegarek z paska bocznego. Prawdopodobnie Vista.

Dnia 12.07.2011 o 12:57, Bezi_113 napisał:

Pasek u góry jest z programiku Rainmeter (bardzo różne różności można nim pododawać na pulpit, tylko trzeba trochę czasu poświęcić), po lewej zwykły dock z jakimiś ikonami. + skórka dla Windowsa.

Dnia 12.07.2011 o 12:57, Bezi_113 napisał:

Ubuntu na 99%. + Jakiś dock chyba.

Dnia 12.07.2011 o 12:57, Bezi_113 napisał:

Najzwyklejszy wygląda OSX, chyba nawet z domyślną tapetą.

Wszelkie ikonki, skórki, tapety można znaleźć na deviantarcie (trochę linków w przypiętym poście)

Ciekawy jest programik Tune Up Utilities. Pomaga wgrać niektóre skórki do Windowsa.
A tak to, żeby zrobić łądny pulpit wystarcza Rocket Dock i Rainmeter. Oba programiki są darmowe.
Najlepiej to sobie znaleźć na początek łądne ikony, potem poszukać pasujacej tapety i w ostateczności skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat troszkę ruszył ostatnio, to naszło mnie na zrobienie nowego pulpitu. Cały dzień wojowałem ze skinami do Rainmetera, ale udało się. A że mamy lato i w ogóle jest miło to nieco jaśniej niż zwykle plus rezygnacja z przeźroczystości na rzecz kilku kolorów ;)

20110717210045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zapomniałem. Tak zaś to wygląda z rozwiniętymi zakładkami. Pod mała strzałeczką nad kalendarzem mam menu zasilania, nie mogłem rozwinąć jednocześnie, bo to tylko na najechanie kursorem, bez klikania, tak jak użycie zasobów. Do tego zgrałem czcionkę w całym Rainmeterze i w całym systemie na moje ulubione Calibri i wszystko prezentuje się dość miło ;)

20110717210707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 22:53, nightfaler napisał:

Niczyj pulpit z obecnych tutaj się do tego nie umywa.

Zależy :D. Niektórzy pewnie do zdjęć ogarniają troszkę by to schludnie to wyglądało

Dnia 08.07.2011 o 22:53, nightfaler napisał:

@Mohair
A niech Cie i tego twojego MAC`a ;p

A co to MAC.. To są najlepsze kompy a systemy OS są the best. Prostota i elegancja przede wszystkim, To główna dywizja Apple ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 22:26, Braveheart napisał:

Niczyj pulpit z obecnych tutaj się do tego nie umywa.
A niech Cie i tego twojego MAC`a ;p

Wypowiedź autora była subiektywna ;p

Dnia 17.07.2011 o 22:26, Braveheart napisał:

A co to MAC.. To są najlepsze kompy a systemy OS są the best. Prostota i elegancja przede
wszystkim,

Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie wysłużonego XP na „siódemkę" początkowo cieszyły mnie gadżety, których jednak było mniej niż przypuszczałem.
Może dzisiaj poszukam „karteczek" ale takich, które nie znikają przy ponownym uruchomieniu PC.
No i panorama - niedawno wymieniłem monitor i nadal nie ogarniam tej przestrzeni na ekranie, tyle miejsc na dodatkowe ikonki :D

Nie wiem jak mi się to udało, ale po wizycie na wallbase.cc zgubiłem część tapet :x

Myślałem nad dodaniem licznika transferu ale nie chciałem popadać w depresję podczas siedzenia przy PC.

20110718130804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 13:22, Magok napisał:

Chcesz to sprzedam ci moją kolekcje tapet 2 lata zbierania, mówie poważnie.

Tylko 2 lata ???. Hihi ja mam tapet ohohohoho nazbieranych przez kilka lat. Będzie kilka giga ;). Same wykwintosy [wszelkiej maści]. Regularnie dodaje coś tutaj w temacie z tapetami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 16:13, nightfaler napisał:

czyt. zaspamiam temat ;p


Zaraz tam zaspamiam. To że praktycznie ja jedyny tam się ''udzielam'' to już ni moja wina. Swego czasu nawet na to zwróciłem uwagę, że nikt prawie nic nie daje od siebie. Lecz kilka osób już tu zadowoliłem wrzutami ;). Nie moja wina że forum już nie ma tych samych lat świetności co kiedyś. Widać to po samym forum a przede wszystkim, po poszczególnych tematach ;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 16:04, Braveheart napisał:

> Chcesz to sprzedam ci moją kolekcje tapet 2 lata zbierania, mówie poważnie.
>
Tylko 2 lata ???. Hihi ja mam tapet ohohohoho nazbieranych przez kilka lat. Będzie kilka
giga ;). Same wykwintosy [wszelkiej maści]. Regularnie dodaje coś tutaj w temacie z tapetami
;)


Moje to mają gdzieś około 1 giga ale są idealne ponieważ nie mają żadnych napisów w rogach czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za dużo wolnego czasu i za mało przyjaciół. :<
Nudziło mi się dzisiaj okropnie to zrobiłem sobie pulpit, który po umieszczeniu tego posta zniknie, bo mi się najzwyczajniej w świecie kompletnie nie podoba. Tapeta jest zbyt oczoj***a. Tak więc nie zwracajcie uwagi na takie rzeczy jak zegarek i ikonki na pasku. Po prostu nie chciało mi się ich usuwać. Po co skoro jutro zrobię nowy, dziwny pulpit jakiego wżyciu nie próbowałem nawet robić.

Bo to jest tak, że jak znajdę fajny skin to nie ma pasującej tapety, a jak znajdę tapetę to nie ma skinów... Zacznę robić tapety samemu, bo prościej niż skiny.

Ale chociaż jest Keanu :>

20110718221452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 22:17, Markush napisał:

Mam za dużo wolnego czasu i za mało przyjaciół. :<

Przyjaciela ma się jednego max 2.. wielu to można mieć znajomych

A co do tapet to zapraszam do tematu od tapet. Może tam znajdziesz coś ciekawego dla siebie.. Jest w czym przebierać.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować