Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostateczny sojusz bohaterów Marvela

28 postów w tym temacie

Nie! Nie chce LEMa... JA chce CDP :-(
Ci partacze walna takie spolszczenie jak przy X-men Legends 2 ze sie tylko rzygac bedzie chcialo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de99ial

Marvel: Ultimate Alliance to najnowsza gra ActionRPG firmy Activision, w której pojawi się ponad 140 różnych postaci z tego najsławniejszego uniwersum komiksowego. The Thing, Loki, Wolverine, Karnak – to tylko kilka przykładów. Tytuł powstaje przy współpracy Studia Raven z C. B. Cebulskim (znany twórca komiksów Marvela) i będzie największym przeglądem komiksowych bohaterów.

Przeczytaj cały tekst "Ostateczny sojusz bohaterów Marvela" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tam, niech będzie LEM, przecież nie chcemy monopolu CDP, prawda? Ale niestety, gra będzie raczej licha. 140 postaci oznacza, że będą źle dopracowane. Każda ma przecież inne umiejętnośći, każdo powinno się grać inaczej, ale jak ma ich być tak dużo, to nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że CDP lu Cenega nie wydaje tej gry, gier od LEMa wybitnie nie trawię, już się szykował precedens w postaci zakupu Fahrenheita, ale w CDP Insiderze, że ma być jakaś reedycja spod znaku CDP :D Co do "Ostatecznego Sojuszu" to może się skuszę po nowym roku, mam sentyment jeszcze z dzieciństwa do komiksów Marvela :P, poza tym 9 w CDA robi wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:43, lampak napisał:

I tam, niech będzie LEM, przecież nie chcemy monopolu CDP, prawda? Ale niestety, gra będzie
raczej licha. 140 postaci oznacza, że będą źle dopracowane. Każda ma przecież inne umiejętnośći,
każdo powinno się grać inaczej, ale jak ma ich być tak dużo, to nic z tego nie wyjdzie.

Eeeee z tego co wiem to jest 20 grywalnych postaci, natomiast w grze mozna spotkac 140 różnych person z komiksów spod znaku Marvela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w CDA rzeczywiście bardzo dobrze o tej grze się wypowiadali. Ciekawe czy gra rzeczywiście jest aż tak dobra. W sumie trochę ciężko dopracować i zbalansować 140 postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, gralem u znajomego w ta gre, zalatwil sobie przez Allegro za 129 zl bodajze. Gra jest swietna, w koncu mam jakis inny wybor postaci niz z Xmenow ktorzy mi sie przejedli. Ale nic nie przebije sily Logana (prezentowanego na awatarze Gofera21 ;-) ) Ta postac pokona kazdego bossa w pojedynke, napierwszy ogien wzialem jeszcze Spidermana, Ghost Ridera i bodajze Daredevila. Za drugim razem powalil mnie Deadpool rzucaja tekstami "I won, I won!" albo "Quick, take a picture!" po pokonaniu wroga :D Po prostu postac wymiata, pomysl z kostiumami jest swietny, bardzo podobny do odkrywania nowych limitow w Final Fantasy VII, grasz troche, dostaniesz drugi kostium, pograsz jeszcze, dostajesz 3, a dla 4 kostiumu musisz przejsc specjalny trening ^_^ . A grywalnosc gry jest wprost niesamowita, przechodzilem w biegu drugi raz, ale jak dostalem Gothica 3 to dalem kumplowi spokoji dalem mu samemu pograc ^^. Szkoda ze dosyc krotka bo w wakacje starczylaby mi na gora 3 dni no ale coz.

Mam nadzieje ze nastepna czesc bedzie traktowac o zlych bohaterach, pograc Venomem albo Carnage''m, ahhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:32, Mistic napisał:

Nie! Nie chce LEMa... JA chce CDP :-(
Ci partacze walna takie spolszczenie jak przy X-men Legends 2 ze sie tylko rzygac bedzie chcialo


Jak wogóle dadzą jakie kolwiek tłumaczenie <lol>
Może byc ciekawie, kolejna gierka z Volverinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktory wymiata po prostu.

Jeszcze co do miksturek lecazenia i energii, takowych nie bedzie, za pokonanie przeciwnika beda pojawialy sie albo czerwone albo niebieskiekulki samonaprowadzajace ktore beda przywracac troche zycia ub energii. Przy bossach sprawa wyglada tak ze jak mu zabierzesz np. 1/4 zycia to zaczynaja takie kulki wysypywac sie z niego i dalej go mozesz prac. I tak co 1/4 jeo zycia az do zwyciestwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować