Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Matti

Ma ktoś kody di gry Sid Meiers Pirates ??

5 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2005 o 09:45, Lord Matti napisał:

Potrzebne mi pare kodów bo mam problem:
1. Z tańcem
2. Za wolno moje statki atakóją.


Kodów nie znam i wątpie żeby były kody jakich potrzebujesz.
Zaczni grać na najłatwiejszym poziomie po prawej stronie będziesz miał strzałki i szybko sie nauczysz bo tańczy się wolno. Kombinacje przy tańczeniu powtażają się w sekwencjach i nie wszystkie klawisze będą ci potrzebne :), Zwróć teżuwagę na ruch dłoni partnerki - to jest odpowiednich strzałek - musisz zobaczyćzależność między ruchem rąk i strzałkami - szybko pojmiesz (gwarantuje).
Co do ataq statqw. Wolno ataqją bo masz mało załogi. Ogranić flote do jakiegoś szybkiego statq do ataq i 2x jakieś do worzenia zdobyczy. Bo jak masz 10 statqw to minimalna ilość załogi musi zostac na innych statkach przez co na statq który ataqje zostają strzępy twojej załogi. Nie pamiętam dokładnie ile piratów powinno przypadać na jedno działo ale chyba 4 wystarczy.
PS: sprawdzaj zawsze przed założeniem wątq czy taki już nie istnieje - jak nie to załóż nowy ale bardziejogólny. Żeby nie zmarł po odpowiedzi na jedno pytanie :). Wątek o pirates temat ogólny - istnieje. Wpisz w wyszukiwarce pirates i zobaczysz. Następne pytania dopisuj w tamtym wątq.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 17:12, Gottfried napisał:

Ponawiam pytanie czy są kody do tej gry?

Nie ma.
Ale są trainery, ich wyszukanie to 3 sekundy w guglach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować