Zaloguj się, aby obserwować  
defencer

Tomb Raider - saga

15 postów w tym temacie

Witam! Takie pytanie może nie tam gdzie trzeba ale czy CDPROJEKT ma może w planach wypuścić serie starych Tomb Raiderów (od 1 do 5)? :) w jakiejś złotej edycji lub czymś podobnym?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:48, defencer napisał:

Witam! Takie pytanie może nie tam gdzie trzeba ale czy CDPROJEKT ma może w planach wypuścić
serie starych Tomb Raiderów (od 1 do 5)? :) w jakiejś złotej edycji lub czymś podobnym?^^


Pewnie nie gdyż, Cenega ma pełne prawa autorskie do tej gry. Jak chcesz to możesz sobie u nich kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest madzieja (bardzo nikła), że Cenega wyda sagę TR w jakiejś taniej serii typu KK lub $$. Niestety teraz trudno dostać TR (z wyjątkiem 6 i 7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się śpieszyć, kiedy było to dostępne. Mam wszystkie części od 1 - 7. Prawdziwy fan jestem :).

Chociaż wydanie tylu części w jednym KK. Sądzę, że to byłaby bardzo rozchwytywana saga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:48, defencer napisał:

Witam! Takie pytanie może nie tam gdzie trzeba ale czy CDPROJEKT ma może w planach wypuścić
serie starych Tomb Raiderów (od 1 do 5)? :) w jakiejś złotej edycji lub czymś podobnym?^^

No akurat w naszym kraju gry Eidosu (w tym TR) wydaje Cenega podobnie jak pozycje Ubisoftu.
kilka lat temu widziałemw empiku taką fajną edycje kolekcjonerską Tomb Radek w takim drewnianym bodajże pudełku od części 1 do 5 za chba 200 zł
Możesz też kupić w sklepie internetowym czy allegro, można też ściągnąć za kase z odpowedniego serwisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że wszystkie części TR posiadam, to chętnie bym zakupił taką sagę, bo większość moich płytek jest już w słabym stanie od częstego używania (tak, jestem maniakiem serii TR ;) ). Tylko że według mnie w Sadze powinny być części albo 1-5 albo 1-6 (włącznie z TR3 Gold, który jest trudny do dostania), bo siódemka, jako całkiem nowa gra znacznie zwiększyłaby cenę zestawu. Oczywiście najlepiej gdyby ta saga znalazła się w Kolekcji Klasyki :)

Mam nadzieję, że Cenega planuje takie wydanie. Niedługo premiera TR Anniversary, więc taka saga byłaby swego rodzaju jej elementem promocyjnym. Można by też wydać wersję kolekcjonerską TRA zawierającą sagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:48, defencer napisał:

Witam! Takie pytanie może nie tam gdzie trzeba ale czy CDPROJEKT ma może w planach wypuścić
serie starych Tomb Raiderów (od 1 do 5)? :) w jakiejś złotej edycji lub czymś podobnym?^^

dokladnie rok temu kupilem w empiku - wydanie w pudelku stylizowanym na ksiazke, w srodku czesci 1-6 z dodatkami, ksiazka i karteczka z nr egzemplarza - jeszcze sie trafiaja na allegro, cenega juz nie rozprowadza. moze bedzie z legend ale odpowiednio drozsze...

z tego co wiem remake 1 pojawi sie pod koniec 2007 (przesuniecie) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz Cenega wydaje edycje kolekcjonerskie swoich hitów, np. Hitmana albo PoP. Mogliby też wydać właśnie w takiej serii Tomb Raidera. Np. Hitmana [ierwsz i drugą część nawet spolszczyli, więć fajnie jakby się ukazała taka saga TR 1-6 PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 13:37, gmx napisał:

dokladnie rok temu kupilem w empiku - wydanie w pudelku stylizowanym na ksiazke, w srodku czesci
1-6 z dodatkami, ksiazka i karteczka z nr egzemplarza - jeszcze sie trafiaja na allegro, cenega
juz nie rozprowadza. moze bedzie z legend ale odpowiednio drozsze...

z tego co wiem remake 1 pojawi sie pod koniec 2007 (przesuniecie) :(

Czyli kupiłeś TR Ultimate Collection, ale to wydanie miało zaporowe ceny - ok. 250zł w momencie premiery 3 lata temu, potem oczywiście staniało. Ale tu każdy raczej liczy na ekonomiczne wydanie najlepiej w Kolekcji Klasyki, bo to w końcu już stare gierki. W dodatku większość z nich była już dołączana do czasopism, a samo AOD kosztuje ok. 15zł.
A co do terminu wydania TR Anniversary - czyżbym o czymś nie wiedział? Bo na razie przynajmniej na tombraiderforums jest mowa o "early 2007".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 15:10, Zebius napisał:

Czyli kupiłeś TR Ultimate Collection, ale to wydanie miało zaporowe ceny - ok. 250zł w momencie
premiery 3 lata temu, potem oczywiście staniało.

nom, ja wydalem 70zl, ale co moglem zrobic jak dziewczyna lubi pograc :)

Dnia 05.12.2006 o 15:10, Zebius napisał:

Ale tu każdy raczej liczy na ekonomiczne wydanie
najlepiej w Kolekcji Klasyki, bo to w końcu już stare gierki. W dodatku większość z nich była
już dołączana do czasopism, a samo AOD kosztuje ok. 15zł.

tylko ze aod to najslabsza czesc w serii, 6 czesci wydanych razem ma za duza wartosc kolekcjonerska/sentymentalna zeby wydac za 25zl, ale kto wie :)

Dnia 05.12.2006 o 15:10, Zebius napisał:

A co do terminu wydania TR Anniversary - czyżbym o czymś nie wiedział? Bo na razie przynajmniej
na tombraiderforums jest mowa o "early 2007".

źródła nie podam bo nie pamietam - gdzies czytalem o przesunieciu... ale rzeczywiscie wszedzie jest poczatek 2007 hmm, a moze chodzilo o to ze sie nie wyrobia na 10-lecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:24, gmx napisał:

źródła nie podam bo nie pamietam - gdzies czytalem o przesunieciu... ale rzeczywiscie wszedzie
jest poczatek 2007 hmm, a moze chodzilo o to ze sie nie wyrobia na 10-lecie...

Raczej tak, bo 10-lecie TR minęło w listopadzie ''06, a wcześniej mówiło się właśnie o tym terminie wydania. Są w necie screeny z najnowszego niemieckiego Gamestara i tam piszą, że gra jest skończona w 90%, a termin wydania - 1 kwartał 2007. Zerknij tu:
http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showtopic=203435&view=findpost&p=2414107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować