Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najdoskonalszy obraz wojny - Call of Duty 3

78 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 15:21, Krzaczek 1 napisał:

JogaTv nie spamuj.


A co do call''a 3 to już się nie mogę doczekać wersji na PC.


Wersji na PC nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem na nich wkurzony że nie dali na pcta CoD3 normalnie przeszdł bym się do nich i powiedzał wydawcom kilka słów, ale trudno kupię sobie jakąś inna <lol>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jacek lol -.-
g3 tez mial byc poczatkowo tylko na pc, odczekaj troche ;p
swoja droga Polak i polskie dialogi w amerykanskiej grze to juz chyba cos znaczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde jedni mowia ze bedzie inni ze nie... kilka miechow temu tworcy mowili ze CoD 3 nie wyjdzie na PC potem mowili ze wydzie... ktos inny to zdementowal a nie dawno na Hyperze widzialem trailer (zaje*isty) z CoD''a 3... konsole byly nastepujace: X360, PS3, Wii i... PieC!!! a wiec sam juz nie wiem... a w dodatku jak mozna grac w FPS''a na kosoli! ludzie no... przeciez komputer jest najbardziej przystosowany do tego typu gier (a dokladniej do FPS, RPG, RTS, taktyczne oraz inne gry ktore jak kazdy wie po prostu wymagaja myszki) sprobujcie zagrac najpier na kompie w Call''a 2 a potem na Xboxa (ja tak zagralem bo chcialem pozanc kampanie z RED ONE)... po prostu SZOK! tak beznadziejnie to mi sie niegdy nie gralo! a wiec tworcy FPS''ow (i innych wyzej wymienionych):
ROBCIE SWOJE TYTULY TYLKO NA KOMPA! INACZEJ ZLE WYJDZIECIE! ...
P.S. troche sie rozpisalem ale coz... takie jest zycie :P :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to oni nas udupili....Widocznie rynek PC nei jest już opłacalny bo:
-gry na konsole są droższe niż na PC
- więcej ludzi posiada konsole niż PC

Konsole spychają nas do niższego szczebla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaaaa ;) Będziecie mogli zagrać Polakiem. A to dlatego, że nie będzie na PC. Mogli by też zgromadzić niemałą sumkę z komputerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:30, VolfPL napisał:

- więcej ludzi posiada konsole niż PC


Już więcej jest konsol niż PC? Coś nie wydaje mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a sorry! mialem jescze napisac ze jestem wq*wiony na Activision ze nie wydaje Call of Duty na PC bo chcailem se wreszcie pograc polakiem w najdoskonalszej grze o wojnie... a medala najnowszego nie bede chcail zagrac bo jestem wierny serii call of duty ktora jesli zaczynala od kompa to niech dalej idzie swoja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze producenci gier maja pc gdzies i co raz wiencej gier wychodzi najpierw na konsole i albo nie wychodzi na pc alobo pecetowcy obrywają grafa albo sterowaniem A za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według oficjalnych informacji Call of Duty 3 nie ukaże się na PC. Straszna szkoda bo wszystkie poprzednie części przeszedłem po parę razy i to są naprawdę świetne tytuły. Jeśli teraz jeszcze dodali silnik fizyki to musi być genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie na pecety??!! Twórcy tej gry chyba żle się czują,albo nie chcą się przemęczać a fanów pecetowych mają głepoko w poważaniu,w takim razie ja ich i ich call of duty 3 też mam w poważaniu.Nie szanuję ludzi którzy najpierw robią grę na prawie każdą platformę a potem jedną z nich olewają.No cóz trochę szkoda ale nie wymienię kompa na złomowatą i nędzną konsolę tylko dlateko ze twórców gry kompletnie nie obchodzą fani tylko kasa,a tym tylko się pochwalili nie wydając call of duty 3 na kompa.Jednym słowem CHAMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej "JogaTv" jak byś tak zrobił u mnie na forum byś już tam nie wrócił ;]
A co do giery to się elegancko zapowiada. (tylko żeby nie zaczęli robić "Call of Duty" 2340 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie bedzi mozna pokierowac polakami, niech ludzie wiedza ze udzial w wojnie nie brali tylko niemcy i amerykanie/brytyjczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor tekstu popełnił błąd : PARTYZANT owszem, ale francuski - W kampanii Polaków "kierujemy" polską dywizją pancerną (+czołgi), a więc regularnym wojskiem a nie jakimiś tam partyzantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... nie maja wystarczających zysków ze sprzedaży gier, to nie wydają ich na PC. Może gdybyś właśnie Ty łosiu jeden i Ty tam menelu (nie mówię o nikim z forumowiczów), kupili grę oryginalną zamiast ściągnąć z neta, albo pójść do Zdzisia na bazar, to byśmy mieli Call of Duty 3 na kompie bezproblemowo... ale nie piractwo nie powoduje żadnych szkód prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować