Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - premiera w piątek!

382 postów w tym temacie

Już myślałam, że się nie doczekam odpowiedzi z CDP...
Szkoda, że nie będzie tych dwóch dni przed premierą, ale cóż...
Mam nadzieję, że w piątek już dostanę w swoje łapki NWN2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzylem ze doczekam premiery NWN2. Gdy zobaczylem newsa ze zrywacie umowe z Atari i NWN2 ma przyjac gromada partaczy polonizacyjnych i wydawniczych znana szerzej jako LEM to myslalem ze potne sie z rozpaczy i zamowie wersje angielska.
I tak dotrwalem do 14.08, przeprowadzki, przez poltora tygodnia nie mialem neta, wxialem wiec 20.08 laptopa i poszedlem do starej chalupy przejrzec poczte bo jeszcze neta mi tam nie odlaczono. Nikt nie moze wyobrazic sobie mojej reakcji jak zobaczylem newsa o podpisaniu ponownie umowy z Atari i ogloszenia ze bedziecie wydawac NWN2 w Polsce ^_^
A piatek dostane swiezego Neverwintera2, bede swiezo po upgradzie, ah (nie wspomne o kolosie w poniedzialek bo zniszcze klimat... :P ) nikt mi nie zniszczy tego wielkiego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:12, mikolajmix napisał:

gre dostaniemy w sobote


Potwierdz to. No, chyba ze ktos zamowi poczta to nawet nie wiadomo kiedy gre dostanie. A jesli zamowil EK to dostanie planowo w piatek, ale widac nie warto spojrzec do karty przedmiotu czasem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:14, mikolajmix napisał:

pracuje w soboty


WArto dodac, ze kurierzy nie rozwoza paczek wtedy, chyba ze ktos im zabuli, nie pelna informacja jest gorsza niz jej brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:15, ojciec-g napisał:

Ja chce wizualizację natychmiast :|


HAh, wszyscy padaja do nozek i leca zdjecia robic, podaj jeszcze wymagana przez ciebie rozdzielczosc zdjecia bo inaczej zarzna sie tam w firmie robiac to samo zdjecie w roznej rozdzielczosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kiedy dostaniemy tą grę? 8 czy dopiero po weekendzie? Jeśli po weekendzie to do d.. bo inni już w piątek pójdą do sklepu i kupią NWN2 a my będziemy czekać cały weekend o suchych pyskach :D
Mam nadzieję że gra trafi do mnie w piątek bo mam dosyć tych opóźnień.
A tak na marginesie to wypadałoby pokazać nam i innym użytkownikom strony jak wygląda EK NWN2 poprzez POKAZANIE JEJ ZDJęCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:17, mikolajmix napisał:

nie wiem jak wy ale ja w soboty paczki dostaje i to bez potrzeby jak to ktoś wyraził "zabulenia"


Od kuriera czy z poczty? Jesli od kuriera to mozesz zaliczyc sie do farciarzy bo wiekszosc gramowej spolecznosci w sobote po paczki musi udac sie osobiscie, zdarzaja sie akcje typu GWN, z NWN DE i innymi ze CDP doplaca za dostawe w sobote ale to chyba byl pojedynczy "wyskok".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować