Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - premiera w piątek!

382 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 19:43, Matir007 napisał:

Co do premiery miałem na myśli, że może się jutro okazać: premiera 9.12 ! A ciekawe jest, czemu przesunięta jest o 1 dzień.


Pewnie dlatego, że wiele niecierpliwych i niezadowolonych pisało, że chcą mieć grę przed premierą i wspaniałomyślny CDP chce to umożliwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:43, Matir007 napisał:

Co do premiery miałem na myśli, że może się jutro okazać: premiera 9.12 ! A ciekawe jest, czemu
przesunięta jest o 1 dzień.


Aby pre-orderowcy dostali gre rowno z premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten zabieg prawdopodobnie miał załatwić sprawę że nie ma kto pierwszy tylko wszyscy na raz znaczy w zależności od otwieranych sklepów i szybkości doręczenia paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heyboy - zastanów się nad co piszesz ;) Przecież grę dostaniemy w premierę, a nie przed...Przesuniecie daty zmieniło tyle, że gre dostajem wlasnie w ów dzień, a nie dzien po, jak na poczatku mieliśmy dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak juz dostane nr zamowienia z Masterlinka to do nich zadzwonie i jakos sie umowie na odbior paczki, wiec czy oni mi ja dostarcza czy ja sie sam do nich wybiore to juz nie ma dla mnie znaczenia, ale odbior osobisty bedzie napewno bezpieczniejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:52, qjin23 napisał:

heyboy - zastanów się nad co piszesz ;) Przecież grę dostaniemy w premierę, a nie przed...Przesuniecie
daty zmieniło tyle, że gre dostajem wlasnie w ów dzień, a nie dzien po, jak na poczatku mieliśmy
dostać...


Oż! Myślę co innego, a piszę co innego. Fakt - równo z premierą. Przepraszam bardzo za dezinformację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piatek to bedzie WIELKI dzien:

- dostane PIEKNA edycje kolekcjonerska NWN2
- jako, ze posiadam wszystkie czesci Guild Wars, to z ciekawoscia oblukam polska wersje (ktora takze w pitek startuje)
- jeszcze kilka osobistych WIELKICH piatkowych plusow...

...ale co by nie mowic... mialem dostac NWN2 dwa dni przed premiera, a nie dosc ze info na ten temat nagle zniknelo i CDP o niczym nikogo nie poinformowal (oni tlumcazyc sie nie beda!) sprawilo, ze CDP (w moich oczach) sporo stracil z zaufanai jaki dazylem ta firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam posty we wszystkich tematach o EK Neverwintera 2 i widzę, że nakręcamy się jak "ruskie zegarki". Kilka postów od lekko zniecierpliwionych, potem lekko wkurzonych, mocno zdenerwowanych i na koniec wściekłych na granicy "bluzgów". Zwykle zaczyna się od jednego przedstawiciela poszczególnych stopni zdenerwowania, a następni wchodzą na dany poziom. Często nakręcanie zaczyna osoba, która nie doczytała zamieszczonych na stronie i/lub forum informacji. Po pewnym czasie radzący zaczynają być coraz mniej cierpliwi i chętnie zadusiliby kolejnego forumowicza zadającego podobne pytanie. I w ten oto sposób nakręca sie taka spirala strachu (przyjdzie paczka, czy nie przyjdzie, tego dnia, czy tego), że Alfred Hitchcock by się jej nie powstydził. Jedno jest pewne - nikt paczki nie dostanie, zanim jej CD Projekt nie wyśle ;)
Wiem, że nie wszyscy są tak cierpliwi jak ja ;) , ale co nam pomoże narzekanie, a niektórzy w ten sposób się chcą rozładować. Zdaję sobie też sprawę, że tak się dzieje, bo gra jest warta świeczki. Miejmy wszyscy nadzieję, że sam Neverwinter wynagrodzi nam te dni "grozy" oczekiwania, dzieki czemu szybko zapomnimy o tym co było nie tak :))))
Ps. Nie posądzajcie mnie, że się wymądrzam, ale smutno mi się robi gdy widzę tyle złości w niektórych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:24, toolek napisał:

Największy plus piątku?
Piątek to weekendu jest początek xD
Ja kce NWN2 już >.<
JA KCE!!! xD


A ja chcę milion dolarów... CDP prosimy o wizualizację EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Paladynka
"tyle złości w niektórych postach" niewiem czemu, ale bardzo mi sie podoba ten tekst :) "Tyle zlosci w wszystkich postach, popatrz!" Hehhe... a jak tu sie nie wkurzac? CDP nawalilo i tyle. Obiecali ze dostaniemy 2 dni wczesniej giere? Ano... a pozniej usuneli info bez zadnych wyjasnien, teraz nagla zmiana na 8, prawda tez taka, ze wiekszosc dostanie NWNW2 dopiero w poniedzialek. CDP jest jak PIS, udaje, ze nikt nie bluzga, nie slucha ludzi a jak pisza newsa o NWN2 to jest wszystko cacy! Kazdy zadowolony! Jak Kaczynski... "...ale w Polsce to jest super, tylko media klamia, bo ludzie to szczesliwi!"

Ja tam bym sie nawet nie denberwowal, gdyny nie to nagle znikniecie "2 dni przed" bez zdanej informacji... tak jakby mysleli ze nik nit przylwazy. Nowa dewiza CDP? Klient nasz baran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedzie wizualizacji to przynajmniej bedziecie mieli niespodzianke na okres "okolomikolajkowy" ;p a jesli koszulka bedzie za mala/duza to se na scianie powiesicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nastepna gre zamowie sobie w byle jakim sklepie w moim miescie i sprzedawca NA PEWNO mi ja zalatwi, malo tego, powiadomi mnie ze gra juz doszla i nie bedzie mi niczego obiecywal na wyrost. Pierwszy raz zamowilam w CDP i niestety ostatni, To niesolidna firma, ktora nie liczy sie z klientami. Gdyby bylo inaczej-pojawiloby sie gdzies slowo PRZEPRASZAM. Jak do tej pory ani nie usluszalam ani nie przeczytalam takiego slowa-i o to mam najwiekszy zal, bo komplikacje jestem w stanie zrozumiec ale lekcewazenia klientow czyli ludzi -juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek premiera to pewnie przyjdzie w poniedziałek... :( chyba że CDP planuje wysyłkę pre-orderów wcześniej (???) ale nie zmienia to faktu że mój Chaotyczny Zły egzemplarz już niebawem zawita do mych skromnych progów ]:> a wszystkich Praworządnych Dobrych pokona z kretesem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:31, Dirnaith napisał:

Jak nie bedzie wizualizacji to przynajmniej bedziecie mieli niespodzianke na okres "okolomikolajkowy"


Nie. To znaczy, że kupimy kota w worku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować