Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - premiera w piątek!

382 postów w tym temacie

Ja nie będę z tobą polemizować na ten temat, sama przecież widzę, że nie wszystko jest tak jak miało być. Wysyłka 7.12, a premiera 8.12, to trzeba "czaso-cofaczu" ;) , żeby przesyłka doszła 2 dni przed premierą.
Ale ja mam taki charakter - "siła spokoju" i myślenie o przyszłości :) , czyli, że już niedługo wejdę w klimacik gry :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paladynka widze ze tez podchodzisz do tego ze spokojonem ;] Moja strategia polega na maksymie "bedzie kiedy bedzie a bedzie na pewno" :} wiec tylko czekam cierpliwie. A propo kota w worku hmmm jest napisane co bedzie wiec nie widze tu kota w worku. Natomiast pomylka (czyt. brak czegos) moze sie zdazyc zawsze (patrz Medieval II ) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjjaaa.....jak przyjdzie w piątek to będzie miło...jak nie to nic straconego...ostatnio taki wysyp gier że ciężko je przechodzić wszytkie naraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:42, Paladynka napisał:

Ja nie będę z tobą polemizować na ten temat, sama przecież widzę, że nie wszystko jest tak
jak miało być. Wysyłka 7.12, a premiera 8.12, to trzeba "czaso-cofaczu" ;) , żeby przesyłka
doszła 2 dni przed premierą.
Ale ja mam taki charakter - "siła spokoju" i myślenie o przyszłości :) , czyli, że już niedługo
wejdę w klimacik gry :DD

Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy blizej przyglądam się tym screenom to odnosze wrazenie, ze osoby robiacy polonizacje nie grały w NWN1.

Generalnie rzecz biorąc jestem zawiedziony tłumaczeniem, niektorych wyrazów, czy tez forma ich przedstawienia...

Kleryk w NWN1, był KAPŁAN i tak samo jest w DnD PL, choc akurat DnD PL nie traktuje jako wzorzec, ale jednak mozna było to przetłumaczyć tak jak w NWN1 do czego wszyscy sie przyzwyczaili.

To samo sie tyczy Rzutu obronnego na Wytrwałość, kiedy w NWN1 była Wytrzymałość... niby lekka zmiana, ale już w oczy kole. W dodatku nie miesci sie w okienku, wiec radziłbym zmniejszyc czcionke jesli sie da.

Jestem troche zawiedziony tłumaczeniem słowa Warlock, na Czarnoksiężnik, ale tutaj akurat fakt, ze trudno znalezc Polskie słowo... choc najchetniej zostawiłbym Warlock i tyle.

Kolejne rzeczy jakie raza mnie w oczy to na karcie postaci skroty od statystyk... ZRĘ, zamiast zwykłęgo ZR... ZRĘ jakos dziwnie wygląda...

No i ten przeklęty guzik "Awansuj na kolejny level"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:50, Dead-pl napisał:

Tjjaaa.....jak przyjdzie w piątek to będzie miło...jak nie to nic straconego...ostatnio taki
wysyp gier że ciężko je przechodzić wszytkie naraz ;)

A szczególnie jak się ma NFS Carbon, Dark Messiah, Medieval II i F.E.A.R. Extraction Point i mature za niecałe pół roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo kota w worku hmmm jest napisane co bedzie wiec nie widze tu kota w worku. Natomiast pomylka (czyt. brak

Dnia 05.12.2006 o 20:48, Dirnaith napisał:

czegos) moze sie zdazyc zawsze (patrz Medieval II ) ;]


Mnie ciągle chodzi o to jak będzie wyglądać pudełko. Czy będzie gothicowe czy ze zwykłego kartonu. To właśnie chcę zobaczyć. Wierzę, że CDP stworzył EK na miarę G3 i Medievala. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:51, Night Elf napisał:

Jestem troche zawiedziony tłumaczeniem słowa Warlock, na Czarnoksiężnik, ale tutaj akurat fakt,
ze trudno znalezc Polskie słowo... choc najchetniej zostawiłbym Warlock i tyle.


Prawdę mówiąc to słowo warlock zgodnie ze słownikiem języka angielskiego, tłumaczy się na polski właśnie jako czarnoksiężnik. Zresztą słowo czarnoksiężnik IMHO przynosi na myśl osobę parającą się czarną magią, więc pasuje do warlocka jak ulał :)

ckamil666->znam ten ból aż za dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grr gra by nie działała na moim kompie - najwyżej byłby cud xD

PS. Doradźcie mi co wybrać:
1. Czekać rok na nowy komputer, miałbym do wydosponowania 10000zł
2. Czekać 4 tygodnie od teraz na nowy komputer , ale taki co był w CDA na jako pakiet Podstawowy

I teraz co by wybrać ?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:01, Gol Galad napisał:

grr gra by nie działała na moim kompie - najwyżej byłby cud xD

PS. Doradźcie mi co wybrać:
1. Czekać rok na nowy komputer, miałbym do wydosponowania 10000zł
2. Czekać 4 tygodnie od teraz na nowy komputer , ale taki co był w CDA na jako pakiet Podstawowy

I teraz co by wybrać ?:|


Sorry za Oftop...ale niemoge...te komputerowe zestawy z CDA to jakaś paoranoja....te "najlepsze maszyny" to jakaś kpina....do mojej maszyny to niepodchodzą nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:01, Gol Galad napisał:

I teraz co by wybrać ?:|


Opcja nr 1 wydaje się rozsądna, bo może coś stanieć podczas gdy wyjdzie coś lepszego. Koniec końcem kupisz duuużo lepszy sprzęt za 10000 niż ten podstawowy z CDA.
Ale to nie ten temat. Skorzystaj z wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za utrzymaniem nomenklatury z DnD. Dlatego powinno być "ZR" zamiast "ZRĘ" (patrz -> karta postaci DnD ), a z kolei Wytrwałość jest dobrze. Zamiast Mądrość powinna być Roztropność.... Hym, co jeszcze... Acha, idiotyczny podział (prowadzący do mylenia sie graczy) na CzaroDZIEJA i CzaroWNIKA... Już lepszy jest DnDowski Zaklinacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:46, Matir007 napisał:

Tym oto postem ukoiłaś me "podbudowanie". Podniosłaś mnie na duchu, uspokoiłaś i dodałaś otuchy.
Wilekie Dzięki :D (nie wiem jak Ty to robisz ;P)

Eeeh, to dar jakiś czy co. Może to wpływ grania paladynami (patrz ksywka) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować