Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - premiera w piątek!

382 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 17:32, Fokusia napisał:

Jak to wysłane? O_o To dlaczego moje ma ciągle: "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie
wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"??? :(


Moze z bardzo prostego powodu. Nie wyslania... Poza tym mogli nie zaktualizowac statusu czesci zamowien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:37, Mistic napisał:

Moze z bardzo prostego powodu. Nie wyslania... Poza tym mogli nie zaktualizowac statusu czesci
zamowien...

No domyślam się, że z powodu nie wysłania :P. Zastanawiam się tylko, dlaczego akurat to ja mam tego pecha... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, pociesz sie ze ja mam w takim wypadku pecha do pewnej potegi ;-)
A jeszcze wiekszego pecha bede mial jesli wysla mi to dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:41, Mistic napisał:

Coz, pociesz sie ze ja mam w takim wypadku pecha do pewnej potegi ;-)
A jeszcze wiekszego pecha bede mial jesli wysla mi to dzisiaj.


No nie pocieszę się, bo fakt, że ktoś inny też ma pecha, jakoś nie budzi u mnie radości ;P. Co najwyżej bardziej dobije mnie fakt, jak jeszcze kilkanaście/dziesiąt osób stwierdzi, że ich zamówienie zostało wysłane i jutro je otrzymają... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle ,że wysyłaja zwykła wersje NWN2 , a wszyscy którzy zamówili wersje EK mają status zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) ja tak mam rownież :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tylko pytanie, wybaczcie, jeśli gdzieś było poruszone, ale wypadłam z obiegu i nie mam czasu nadrobić wszystkiego:

Czy mi się zdaje, czy pudełko miało być stylizowane na skórzaną księgę jak przy Gothicu, a nie z lakierowanej tektury? Czemu to się zmieniło (o ile nie przekręciłam sobie nic :P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc,
nie wydaje mi sie zeby zaczeli dzis rozsylac EK skoro jutro maja udostepnic wizualizacje, no ale bylbym mile zaskoczony gdyby okazalo sie inaczej (trzymam za to kciuki), moze ktos kto zamowil EK ma juz potwierdzenie wysylki??
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholipa... Mam nadzieje, ze w piatek paczka juz przyjdzie ;\

Co do pudelka, to mowione bylo juz pare(nascie) razy, ze nie bedzie ono ze skory... Jezeli dobrze kojarze, to pudelko od Baldur''s Gate bylo rowniez stylizowane na skorzane, wiec raczej takiej ''skory'' nalezy sie spodziewac.

Btw. probki glosow sa, wedlug mojej opinii, bardzo fajne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem edycję kolekcjonerską i mam "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)". Czy ktoś kto zamawiał EK ma już wysłane, albo przynajmniej podaną datę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem ile sobie jeszcze poczekam bo dopiero dziś rano zamówiłam EK. Mam jednak nadzieję, że grę dostanę w piątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuck. Też mam, ze "kiedy będą wszystkie produkty dostępne". Potwierdziłem przedwczoraj i czekam na paczkę, a dzisiaj piszą, że Dark Messiah, którego mam w zamówieniu, wychodzi pod koniec stycznia. Za przeproszeniem, mam to głęboko w dupie i będę się domagał zmiany zawartości zamówienia mimo potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować