Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - premiera w piątek!

382 postów w tym temacie

Biorąc pod uwagę, że dzisiaj jest 6 grudnia tłumaczenie powyższe jest nieco mało wiarygodne. Ciekawy sposób pracy. Produkt gotowy na "za pięć dwunasta". Byle tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:25, migem napisał:

> Trochę racji Slipcio ma. Po co robić te wszystkie głupie podchody. Nie mógł kilka dni
temu
> jasno ktoś napisać kiedy będzie premiera, kiedy wysyłka + kiedy wysyłka EK - dodać dwie
wizualizacje
> i nie byłoby całej tej dyskusji. Faktycznie można odnieść wrażenie że każdy tam jest sobie

> szefem, bez kontaktu z innymi a te osoby, które coś wiedzieć powinny, jakoś nie maja czasu

> i ochoty dzielić się wiedzą z innymi (o klientach nie wspominając).

Nie mogl. Bo kilka dni temu nie bylo jeszcze niczego co mozna by zwiulizowac, NWN2 PL sklada
sie lacznie z ponad 38 roznych elemntów, pudelek, okladke, instrukcji, poradnikow, gadgetow...
jest wydany w 4 roznych wersjach pod dwie zwykle i dwie kolekcjonerskie, w procesie jego tworzenia
bralo udzial duzo ludzi pracuajcyh po 15-18h na dobe lacznie z weekendami, zeby zdarzyc na
czas (07-08.12). Zamiast pracowac nad wizualizacja pracowalismy nad realnym produktem. Dodam
ze rownolegle powstawal w tym samym zespole Medival 2 w dwoch wersjach, chwile wczesniej Gothic
3 w dwoch wersjach, a w miedzyczasie Scarface, Cezar IV, DoW:DC, PES6, AOEIII:WC, HOMM5:KP..bylo
wiec huk roboty i na niektore rzeczy zabraklo czasu niestety:(


Wiec jutro bedzie pełny skład EK itd? Musze przyznac ze naprawde co do EK nwn2 sie postaraliscie mam EK Gothic ale jest ona zbyt podobna do podstawowej i tutaj troche zawaliscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trochę racji Slipcio ma. Po co robić te wszystkie głupie podchody. Nie mógł kilka dni temu
> jasno ktoś napisać kiedy będzie premiera, kiedy wysyłka + kiedy wysyłka EK - dodać dwie wizualizacje
> i nie byłoby całej tej dyskusji. Faktycznie można odnieść wrażenie że każdy tam jest sobie
> szefem, bez kontaktu z innymi a te osoby, które coś wiedzieć powinny, jakoś nie maja czasu
> i ochoty dzielić się wiedzą z innymi (o klientach nie wspominając).


Nie mogl. Bo kilka dni temu nie bylo jeszcze niczego co mozna by zwiulizowac, NWN2 PL sklada sie lacznie z ponad 38 roznych elemntów, pudelek, okladke, instrukcji, poradnikow, gadgetow... jest wydany w 4 roznych wersjach pod dwie zwykle i dwie kolekcjonerskie, w procesie jego tworzenia bralo udzial duzo ludzi pracuajcyh po 15-18h na dobe lacznie z weekendami, zeby zdarzyc na czas (07-08.12). Zamiast pracowac nad wizualizacja pracowalismy nad realnym produktem. Dodam ze rownolegle powstawal w tym samym zespole Medival 2 w dwoch wersjach, chwile wczesniej Gothic 3 w dwoch wersjach, a w miedzyczasie Scarface, Cezar IV, DoW:DC, PES6, AOEIII:WC, HOMM5:KP..bylo wiec huk roboty i na niektore rzeczy zabraklo czasu niestety:(

a ja głupi myślałem że to klient jest najważniejszy
nastepnym razem mierzcie siły na zamiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:48, zorian. napisał:

a ja głupi myślałem że to klient jest najważniejszy



Oo w jakim ty świecie żyjesz...zobacz ile oni naraz gier mają na głowie....jak by mieli robić wszytko by każdego klienta uszczęśliwić to by chyba firma miała setki pracowników... ;) Toż te pare dni cię nie zbawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 21:48, zorian. napisał:

a ja głupi myślałem że to klient jest najważniejszy
nastepnym razem mierzcie siły na zamiary



kurcze wez Ty wyluzuj. Wlasnie dla nich klient jest b. wazny dlatego dopiescili Ci ek bardzo jak nikt inny...Brawo cdp :D jedyne zastrzezenie ze nie wyslaliscie ek dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem ludzi którzy piszą takie głupoty jak "mierzcie siły na zamiary", "dlaczego premiera jest 8 a nie 5", "koszulki za małe/za duże", rzucają się o pierdoły typu "kiedy wizualizacja, zdjęcia itd..." Ludzie, czy wyście poszaleli? Kogo tak na prawdę obchodzą takie durne rzeczy, wolę żeby gra została wydana później, bez wizualizacji, ale dopracowana w nie rozpadającym się pudełku z fajnymi dodatkami. Z tego co wiem, to CDP wyda jedna z najlepszych, jak nie najlepszą EK na świecie, z NWN1 ze wszystkimi dodatkami, w fajnym pudełku + jakieś upominki, które i tak pewnie pójdą na półkę jako miłe wspomnienie.Nasuwa mi się tutaj akie powiedzenie: " Dać kurze grzędę, a one wyżej siędę" - bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moja paczuszka już w drodze....leży na gdzieś w wawie....więc jutro dojedzie do mnie i bede ścigał kuriera :] Wielkie podziękowanie dla załogi CDP za dobrą robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości drodzy gracze, zamówienia się wysyłane pewno zgodnie z kolejnoscią zgłoszeń, w końcu grę można było zamawiać od kilku miesięcy, ten kto zamówił ją w ostatniej chwili musi pooczekać na swoją kolej przy realizacji zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:31, mbuszmen napisał:

Mam takie pytanie, czym różni się EK CE od EK LG


w sensie skladu pakietow sa identyczne, natomiast roznia sie stylistyka, i tak inna jest obwoluta i pudelka i digitraya w ktrym bedzie sama gra, inne sa okladki instrukcji i poradnikow, inna jest nawet gabka ktora wysciela pudelko od srodka, a wiec riznica twki w szczegolach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:36, migem napisał:

> Mam takie pytanie, czym różni się EK CE od EK LG

w sensie skladu pakietow sa identyczne, natomiast roznia sie stylistyka, i tak inna jest obwoluta
i pudelka i digitraya w ktrym bedzie sama gra, inne sa okladki instrukcji i poradnikow, inna
jest nawet gabka ktora wysciela pudelko od srodka, a wiec riznica twki w szczegolach..


Czyli w samej grze nie ma różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy wiadomo kiedy najpozniej zostana rozeslane wszystkie egzemplarze preorderowych EK? i czy o kolejnosci wysylki decyduje kolejnosc zgloszenia czy tez potwierdzenia/oplacenia zamowienia?

btw. ja sie ciesze z opoznien:P bo takto mialbym gre od wczoraj i nie moglbym grac (grafa: GF FX 5200 128MB i 256 MB RAM.) wiec tylko bym sie niepotrzebnie denerwowal;) a teraz mam pewnosc ze jak gra dojdzie to bede mogl w nia zagrac (GF 7600GS 256MB i 768 MB RAM (w planach 1.5 GB);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sądze, żeby o terminie wysyłki decydowała kolejnośc zgłoszeń ( bynajmniej w wersji podstawowej gry). Ja zamówiłem grę w niedzielę i obecnie gotowa paczka czeka gdzies na magazynie - tak bynajmniej wynika ze strony masterlink''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:50, Polpager napisał:

a czy wiadomo kiedy najpozniej zostana rozeslane wszystkie egzemplarze preorderowych EK? i czy o kolejnosci wysylki decyduje kolejnosc zgloszenia czy tez potwierdzenia/oplacenia zamowienia?


Mam nadzieję, że będzie decydowała kolejność składania pre-orderów. Chociaż czytając komentarze niektórych osób i pamiętając, że ja złożyłem zamówienie "Data złożenia: Cz, 17.08.2006 o godz. 10:21" to jakoś mi się nie widzi niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz to troszke sie denerwuje.
W/g opisu na stronie GRAM.pl towar jest już dostępny takze wersje EK.
Niestety moja paczka chociaz zamowiona 22.09.2006 i zaplacona w poniedziałek wciąż czeka
na skompletowanie. To juz troszke zabodło.
Jestem cierpliwy i zaczekam jeszcze te kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...
Czy w sklad zwyklego NWN 2 wchodzi tez NWN 1 + 2 dodatki?
Nie wiem co sobie ''sprawic'' na gwiazdke, ale jako, ze kumple sprawiaj sobie NWN 1 to chcialbym miec NWN 1- ale to nie znaczy ze nie chce NWN 2 -_-
Pytam bo w sklepie gram.pl nie bylo albo z rana nie zauwazylem info jakoby do NWN 2 dodawali NWN 1 + dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 08:37, Paladynka napisał:

Mam pytanie, czy wam też z powodów technicznych nie otwiera się stronka "Moje konto" ? :(


Moje konto - działa (choć faktycznie ostatnio pojawiał mi się kilka razy taki komunikat lub podobny). Paczka jeszcze nie wysłana.

Wizualizację, zrobię sobie dopiero jak przyjdzie kurier. Mimo obietnic - nie doczekaliśmy się. Skoro wczoraj ludzie mieli powysyłane paczki, to pewnie dziś dostaną i może ktoś zrobi zdjęcie i wklei wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 08:29, BlackSephir napisał:

Mam pytanko...
Czy w sklad zwyklego NWN 2 wchodzi tez NWN 1 + 2 dodatki?
Nie wiem co sobie ''sprawic'' na gwiazdke, ale jako, ze kumple sprawiaj sobie NWN 1 to chcialbym
miec NWN 1- ale to nie znaczy ze nie chce NWN 2 -_-
Pytam bo w sklepie gram.pl nie bylo albo z rana nie zauwazylem info jakoby do NWN 2 dodawali
NWN 1 + dodatki


W skład zwykłego NWN2 nie wchodzi NWN1.... Tylko w skład EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować