Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - premiera w piątek!

382 postów w tym temacie

A u mnie, od mniej wiecej 2 godzin jak próbuje ją otworzyć, wyświetla się komunikat: "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 09:32, Paladynka napisał:

A u mnie, od mniej wiecej 2 godzin jak próbuje ją otworzyć, wyświetla się komunikat: "Przepraszamy,
ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."
:((((


pewnie chcesz sie dostac do swoich zamowien to wejdz do sklepu i tam u gory tez masz "moje zamowienia" bynajmniej ja tak wchodze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 09:37, Paladynka napisał:

Dzięki za rade podziałało :)) , ale paczka dalej nie wysłana :(((


status najwczesniej zmieni sie ok. 16 (jesli dzisiaj wysla nam EK) tak zawsze bylo z pre-orderami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to juz pomału zakrawa na kpine(mysle tu o wysyłce EK) ze strony CDP.
Nastepnym razem ostro sie zastanowie czy jednak nie warto poprostu skoczyc do sklepu za rogiem.
Naprawde ,przykro mi to pisac ale...jestem bardzo rozczarowany Panie i Panowie z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem NWN 2 EK LG razem z AoE3 TWC i do tej pory nie jest w "wysłanych", chociaż obie gry są dostępne. Chodzi o to żebym nie zamawiał 2 pre-orderów razem, czy o co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie wkoncu cos sie ruszylo...
Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki
wiec moze ok 12 zostanie zabrane...
a przynajmniej mam taka nadzieje


ps
zostala wczoraj wyslana jakas EK czy tylko zwykle wersje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko? Według mnie świetnie, mam oczywiście biała wersje, otwieram... Mam dwie książeczki, na jednej mamy key''a druga to coś w rodzaju poradnika... No i oczywiście pudełeczko, w którym znajdują się dwie piękne płytki, oraz WP w wysokości 35zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:19, Skaurus napisał:

Tak moje zamowienie mówi mi jeszcze mnie.:
Status twojego zamówienia : złożone pt 22.09.2006 r.
I nic więcej.


U mnie jest dokładnie tak samo (tylko oczywiście inna data).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, żeby nie robić preorderu wersji kolekcjonerskiej, bo i tak dostaniemy ją później, niż normalną. U mnie nadal status bez zmian: zamówienie złożone i tyle. Czyli najwcześniej dostanę grę jutro, a tymczasem niektórzy już mogą się cieszyć NWN2. To nielogiczne! Płacę więcej, zamówienie złożyłem już w sierpniu, na koncie mam kilkanaście gier kupionych od CDP (a gdzie program lojalnościowy, hę?) a zostałem potraktowany gorzej od zwykłych klientów. Kwaśna premiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:19, Skaurus napisał:

Tak moje zamowienie mówi mi jeszcze mnie.:
Status twojego zamówienia : złożone pt 22.09.2006 r.
I nic więcej.


W statusie mojego zamówienia również jest jedynie puste pole :(. No ale dopiero po 12, trzymam kciuki, że jeszcze dziś pojawi się upragniona wiadomość o wysłaniu przesyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tyle, że zmienił się status zamówienia na "złożone" i nie da się już anulować :D Szkoda że niepotrzebnie napaliłem się na kolekcjonerską. Już bym miał. Nauczka na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać będzie ta sama historia co z Heroes 5, zamowilem EK i była gwarancja otrzymania paczki 2 dni przed premierą, a przed premierą dostali ludzie co zamówili zwykłą wersję. Tylko przy hirołsach CDp coś odpowiadało na posty ludzi a tu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko kolekcjonerskie mają opóźnienie. Ja mam zwykła, białą (a więc wg sklepu jest dostępna) a też jeszcze nie jest wysłana. Zamówienie składane we wrześniu. Ale za tych parę złotych zaoszczędzonych dzięki WP można ten dzień/dwa poczekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować