Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - premiera w piątek!

382 postów w tym temacie

Mike wielkie ale to naprawde wielkie dzieki w koncu cos troche wiecej wiadomosci i informacji...
z niecierpliwoscia czekam na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 02:47, Terrorite napisał:

@mike.
Nie demonizujmy, nie stawiam zarzutow, po prostu w kazdej beczce dziegciu musi sie znalezc lyzka miodu ktora ja zepsuje.

Eeee, chyba odwrotnie. Chyba, że to specjalnie tak, to w takim razie przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestancie narzekac chlopaki z Cd-projekt robia co moga i zreszta widac ->wersja EK jak i ta normalna w NWN2 zapowiada sie genialnie! Owszem ma sporo bledow ale sa one niwelowane (np w pathu 1.03 poprawiona zostala kamera ktora byla wg mnie spapranym pomyslem) zobaczycie gra sie wyrobi! Według mnie fabula gry nie jest najwazniejsza w przypadku tej gry tylko to, co ona prezentuje soba grajac po sieci ale podobno i tak nie jest zła (oby nie tak spaprana jak w jedynce to juz bedzie git:D). Osobiscie zamowilem EK i nie moge sie jej doczekac...dzieki Cd-projekt i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram w wersję angielską więc nie czuję problemów z "ostrością" użytego języka

Co do klimatu to jest to mieszanka BG II i Kotora (nic dziwnego ze względu na twórców), jest to coś czego kompletnie nie czułem w NWN I


Mała sprawa techniczna - CDP powinno rozważyć postawienie własnego serwera dla update - na początku tygodnia wyszedł patch 1.03 i ściąganie via autopatcher to masakra (ze względu na ilość chętnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się czepiacie... ;)
Ja tam sie ciesze, ze jest CDP i robi polonizacje RPGów "od zawsze" na bardzo wysokim poziomie :)
Mówie tu o takich grach jak Diablo II, seria BG, seria IWD.. Polacy potrafią tylko narzekac i nie umieją docenic tego co mają :P Zauwazylem, ze przed premierą tych większych hitow tłum wzburzonych fanatyków zawsze skanduje, a potem zagrywają i chwalą :D Tak więc nerwy na wodzy i czekamy, na pewno warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:08, nadol91 napisał:

nom ja też, wogole bardziej podoba mi sie ten braz i ta czerń !! :D:D:D

CZEKAM NA WIZUALIZACJE !!! CDP pospieszcie sie


Dzisiaj powino byc zdjecie , nie wizualizacja wersji podstawowej , a jutro zdjeie wersjikolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 09:26, migem napisał:

> nom ja też, wogole bardziej podoba mi sie ten braz i ta czerń !! :D:D:D
>
> CZEKAM NA WIZUALIZACJE !!! CDP pospieszcie sie

Dzisiaj powino byc zdjecie , nie wizualizacja wersji podstawowej , a jutro zdjeie wersjikolekcjonerskiej.



Super... bo po tym, jak zmieniliscie EK w stosunku do zachodniej wersji, to kupowanie EK, jest w praktyce kupowaniem kota w worku... ;\

Miałem nadzieje, ze zobacze EK i ew. zmienie wersje z LG na CE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 22:39, Mike napisał:

> Powtórzę swoje pytanie o pudełko EK. Jest kartonowe czy porządne (gothicowe)? Mike wiesz
coś
> na ten temat?

Niestety nic nie wiem na ten temat :(


Pudelko jest wykonane z tektury lakierowanej blyszczacym lakierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 09:36, migem napisał:

Pudelko jest wykonane z tektury lakierowanej blyszczacym lakierem.


jakies specyficzne otwieranie np. magnes ? ;]

Migen moze jednak sie wyrobice i juz dzisiaj rzucie rowniez zdjecie EK tak dla fanow na mikolajki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 09:40, Ali G napisał:

> Pudelko jest wykonane z tektury lakierowanej blyszczacym lakierem.

jakies specyficzne otwieranie np. magnes ? ;]

/ciach/

Nie ma zamknięcia na magnes, jest to pudełko stylizowane na księgę graficznie, nie księga.
Pudełko oryginalne - zachodnie, łatwo się rozdzierało i strzępiło przez nietypowe otwrcie - zrezygnowaliśmy z tego pomysłu z przyczyn estetycznych i użytkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 09:43, Anim napisał:

Nie ma zamknięcia na magnes, jest to pudełko stylizowane na księgę graficznie, nie księga.
Pudełko oryginalne - zachodnie, łatwo się rozdzierało i strzępiło przez nietypowe otwrcie -
zrezygnowaliśmy z tego pomysłu z przyczyn estetycznych i użytkowych.


czyli pudelko bedzie wygladem przypominalo to z Gothica 3 choc cale bedzie z kartonu tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 09:33, Night Elf napisał:

Super... bo po tym, jak zmieniliscie EK w stosunku do zachodniej wersji, to kupowanie EK, jest
w praktyce kupowaniem kota w worku... ;\


Zmiany nie są gigantyczne, zmieniliśmy pudełko na funkcjonalniejsze z wypełnieniem, żeby wszystko w środku nie latało, zachowując graficzną oprawę zachodnią, bo się bardziej podobała niż pomysł całkiem ascetycznego pudełka.

Zamiast gumowej figurki i pierścienia (ten ostatni taki, że chyba służył do świńskich zabaw - jak ktoś już pisał mężczyzna prędzej może go nosić ... no nie na palcu) daliśmy amulet, smyczkę, koszulkę i płytę audio CD.

Zamiast NWN1 z Shadows of Undertide i Hordes of Underdark,dodajemy NWN1 z 5 elementami bonusowymi (Shadows of Undertide, Hordes of Underdark, Kingmaker, ShadowGuard i Witch''s Wake) - więc o wiele bogadsze.

Mapa zamiast na błysk jest matowa - podobnie jak w EK Gothic 3 czy HoMM V.

Artbook będzie podobny, tak samo dajemy płytę z materiałami dodatkowymi - muzyką, artami i filmikami.

Nasza instrukcja nie ma 38 stron jak wersja Niemiecka tylko mniej więcej cztery razy tyle.

Dodaliśmy poradnik.

Może jest to kot w worku, ale za to powinien zaskoczyć was na plus nie na minus.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 08:30, Daerdin napisał:

> @mike.
> Nie demonizujmy, nie stawiam zarzutow, po prostu w kazdej beczce dziegciu musi sie
znalezc lyzka miodu ktora ja zepsuje
.
Eeee, chyba odwrotnie. Chyba, że to specjalnie tak, to w takim razie przepraszam ;)


Używałeś dziegciu z miodem?

Zdecydowanie miód psuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie watpie, ze EK jest lepsze od zachodnich, ale...

Chodzi o to, ze moze jednak bede wolał kolor czarny amuletu, bo ten pierscien to byla zenada... a kolor koszulki w EK LG bedzie Biały z tego, co kiedys ktos pisał... a ja praktycznie nie nosze bialych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 10:01, Night Elf napisał:

Nie, no nie watpie, ze EK jest lepsze od zachodnich, ale...

Chodzi o to, ze moze jednak bede wolał kolor czarny amuletu, bo ten pierscien to byla zenada...
a kolor koszulki w EK LG bedzie Biały z tego, co kiedys ktos pisał... a ja praktycznie nie
nosze bialych rzeczy :P


Kodszulka w LG jest biała to prawda, z czarnym okiem w poświacie na plecach :)

No to albo rybki albo akwarium nie ma wersji NN z szarym pudełkiem białym digitrayem, czarną koszulką, czarnym amuletem i białym poradnikem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 09:56, Anim napisał:

- jak ktoś już pisał mężczyzna prędzej może go nosić ... no nie na palcu)[...]

Może to obrączka uciskowa dla ''die hard'' fanów, w imię "NWN w każdym aspekcie mego żywota" :)

Wracając do EK, zapowiada się naprawdę spore wydawnictwo. Podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 10:06, Anim napisał:

No to albo rybki albo akwarium nie ma wersji NN z szarym pudełkiem białym digitrayem, czarną
koszulką, czarnym amuletem i białym poradnikem.


To ja to wiem, ale kiedy zamawiałem EK LG wybrałem to, co wtedy było wiadome... a teraz pare rzeczy sie zmieniło. I bym był troche... smutny [;p]... ze w ostatecznym rozrachunku LG CE bardziej mi sie podoba... choc wczesniej było na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować