Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - premiera w piątek!

382 postów w tym temacie

Urgh ---> Wszystkich nerwy trochę ponoszą i ja się prawdę mówiąc, wcale temu nie dziwię. Każdy ma swoje racje, swoje uwagi a wszystko i tak pójdzie w zapomnienie za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:21, kasztanek napisał:

mieszkam w miejscowości, gdzie nie ma ulic. co mam wpisac w formularzu przy zamawianiu?

Jeżeli nie ma tam poczty, to nazwę Twojej miejscowości i numer domu. Natomiast tam gdzie kod i miejscowość wpisujesz kod pocztowy Twojego rejonu pocztowego i nazwę miejscowości z pocztą, która obsługuje Twoją miejscowość.
Jeżeli Twoja miejscowość ma pocztę, to dwa razy powtarzasz nazwę Twojej miejscowości - w "miejscowości" i w "ulicy" (ale tam łącznie z numerem domu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:34, Olamagato napisał:

> mieszkam w miejscowości, gdzie nie ma ulic. co mam wpisac w formularzu przy zamawianiu?
Jeżeli nie ma tam poczty, to nazwę Twojej miejscowości i numer domu. Natomiast tam gdzie kod
i miejscowość wpisujesz kod pocztowy Twojego rejonu pocztowego i nazwę miejscowości z pocztą,
która obsługuje Twoją miejscowość.
Jeżeli Twoja miejscowość ma pocztę, to dwa razy powtarzasz nazwę Twojej miejscowości - w "miejscowości"
i w "ulicy" (ale tam łącznie z numerem domu).


dziekuje, zamierzam i tak z kuriera skorzystac, ale wpisze 2 razy miejscowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:27, Olamagato napisał:

Sytuacja, w której ktoś zamówił długo oczekiwana grę kilka miesięcy przed jej wydaniem, a w
momencie premiery jeszcze do niego nie dotarła, podczas gdy koledzy grającuy już w nią śmieją
się z frajera (który wciąż musi czekać), zamiast po prostu kupić ją bez kolejki w sklepie -
może powodować u wielu nawet spokojnych osób pianę na ustach. I nic w tym dziwnego. To jest
prosty sposób na narobienie sobie z twardej klienteli masy wrogich klientów czyli jest to dość
poważnym błędem marketingowym.


O to właśnie idzie. Bezpieczniej nie pisać "dostawa dwa dni przed premierą". Jeśli uda się to - wówczas zamawiający otrzymają dodatkowy bonus i niespodziankę, jeśli nie - to przynajmniej nie będzie krzyku.

Druga sprawa właśnie z premierą. Skoro zamawiam w sklepie gram.pl a nie w innym, chciałbym dostać grę w dniu premiery a nie jak w przypadku dodatku do Herosów V, 4.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:34, Olamagato napisał:

> mieszkam w miejscowości, gdzie nie ma ulic. co mam wpisac w formularzu przy zamawianiu?
Jeżeli nie ma tam poczty, to nazwę Twojej miejscowości i numer domu. Natomiast tam gdzie kod
i miejscowość wpisujesz kod pocztowy Twojego rejonu pocztowego i nazwę miejscowości z pocztą,
która obsługuje Twoją miejscowość.
Jeżeli Twoja miejscowość ma pocztę, to dwa razy powtarzasz nazwę Twojej miejscowości - w "miejscowości"
i w "ulicy" (ale tam łącznie z numerem domu).


jescze jedno pytanie. w polu adres mam ul. Grabownica 575 575. nie lepiej nie pisac przy ulicy nr domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:45, kasztanek napisał:

w polu adres mam ul. Grabownica 575 575.

Sześciocyfrowy numer czy to pomyłka?

Dnia 06.12.2006 o 14:45, kasztanek napisał:

nie lepiej nie pisac przy ulicy nr domu?

Jeżeli masz osobną rubrykę nr domu (albo nawet opcjonalny numer mieszkania),
to w miejsce ulicy nie wpisujesz numeru, a wpisujesz go tam gdzie numer domu/klatki.
Inaczej mówiąc w miejscowościach, gdzie nie ma wydzielonych ulic najbezpieczniej wpisywać nazwę miejscowości bez poczty lub powtórzyć nazwę miejscowości z pocztą.
Kurier sie zorientuje i nie będzie niedomówień lub pomyłek wynikających z pustej rubryki (której w niektórych formularzach nie można zostawić pustej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:51, Olamagato napisał:

> w polu adres mam ul. Grabownica 575 575.
Sześciocyfrowy numer czy to pomyłka?

> nie lepiej nie pisac przy ulicy nr domu?
Jeżeli masz osobną rubrykę nr domu (albo nawet opcjonalny numer mieszkania),
to w miejsce ulicy nie wpisujesz numeru, a wpisujesz go tam gdzie numer domu/klatki.
Inaczej mówiąc w miejscowościach, gdzie nie ma wydzielonych ulic najbezpieczniej wpisywać nazwę
miejscowości bez poczty lub powtórzyć nazwę miejscowości z pocztą.
Kurier sie zorientuje i nie będzie niedomówień lub pomyłek wynikających z pustej rubryki (której
w niektórych formularzach nie można zostawić pustej).



moj nr domu to 575. wpisalem w pole ulica nazwe miejscowosci i juz jest ok. dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 09:58, Anim napisał:

> > @mike.
> > Nie demonizujmy, nie stawiam zarzutow, po prostu w kazdej beczce dziegciu musi sie znalezc lyzka miodu ktora ja zepsuje.
> Eeee, chyba odwrotnie. Chyba, że to specjalnie tak, to w takim razie przepraszam ;)

Używałeś dziegciu z miodem?

Zdecydowanie miód psuje :)


Ale mnie chodziło o to, że mówi się łyżka dziegciu psuje beczkę miodu, a nie łyżka miodu psuje beczkę dziegciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Olamagato
Ale brales udzial w polonizacji KOTOR2, jaki te nswiat maly, reatiVE z tej strony. Dzieki za pomoc! Polonizacja sie udala, a ja teraz dzieki NWN2 poprawiam caly tekst by polonizacja byla nie tylko srednia ale bardzo dobra i... idze mi/nam calkiem niezle, wrecz dobrze. Wszystko dzieki NWN2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:12, slipcio napisał:

Ale brales udzial w polonizacji KOTOR2, jaki te nswiat maly, reatiVE z tej strony.

No to wszystko jasne.
Po liftingu nicka jesteś nie do poznania. :)

Dnia 06.12.2006 o 15:12, slipcio napisał:

teraz dzieki NWN2 poprawiam caly tekst by polonizacja byla nie tylko srednia ale bardzo dobra

Wiem bo śledzę K2 PL. M.in. dlatego tez zamówiłem NWN2 (poza kwestią samej gry). W końcu jest tam kilka dobrych modów wartych przetłumaczenia (z K1 też), a wcześniejsze narzędzia łącznie z Kotor Tool są dla polskich wersji bardzo niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie drobne, pytanko do ludzi posiadających wiedze niemalże nieograniczoną ;P mianowicie... w jakiej wersji dostaniemy Nevera? Rozumiem, że 1.03 jest nierealne ale 1.02 już chyba da rade, mam racje czy mam racje??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status gry - dostepne, choroba jasna, jesli okaze sie ze dzisiaj wyslano mi paczki to chyba sie potne, nie dosc ze te polglowki ze sklepu w moim miescie nie potrafia czesci do kompa od tygodnia sciagnac to jeszcze bede musial sie z kurierem umawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:14, kuchi14 napisał:

HAHA NASTAŁ TEN DZIEŃ, ZAMÓWIENIA WYSŁANE:
wysłane: Śr, 06.12.2006


Jak to wysłane? O_o To dlaczego moje ma ciągle: "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, co ja widzę? Wysyłka wysłana (zdziwienie na mej twarzy). Czyżby paczka doszła już jutro? Toż mnie CD Projekt zaskoczył (pozytywnie of course).

Hehe i już nie ma zwykłej edycji (czarnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować