Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - premiera w piątek!

382 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 12:54, planteater napisał:

Widać będzie ta sama historia co z Heroes 5,

I Guild Wars i Gothic3....
Wszystko po staremu >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to było u Was, ale ja np. EK Heroesów dostałem 2 dni przed premierą ;) bez problemów, a mieszkam w mieścinie z raptem 14 tys. mieszkańców w porywach :P. Dziś patrzę na status NWN2 i też już jest w drodze, dziś powinna dotrzeć. Tyle, że tu już nie zamawiałem EK, tylko podstawową białą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm...
H5:EK mialem w sobote... wysylka w piatek a jak dobrze pamietam premiera we wtorek albo w srode... wiec bylem bardzo zadowolony... a co do NWN2:EK no coz...
mam nadzieje ze dzisiaj ja wysla a jutro sie nia bede mogl cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:20, Urgh napisał:

Czyli wygląda na to Paladynko, że jutro się "połączymy" w ratowaniu świata :P


Niestety, świat na mnie musi poczekać ;) , najpierw muszę kupić nowego kompa, bo stary gry nie udźwignie :(((( Ale gdy tak sie stanie, to niechaj całe zło świata drży przede mną ;)))
Pozdrawiam i miłego grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:04, Paladynka napisał:

> Czyli wygląda na to Paladynko, że jutro się "połączymy" w ratowaniu świata :P

Niestety, świat na mnie musi poczekać ;) , najpierw muszę kupić nowego kompa, bo stary gry
nie udźwignie :(((( Ale gdy tak sie stanie, to niechaj całe zło świata drży przede mną ;)))
Pozdrawiam i miłego grania



Ja o upgarde juz zadbalem:) dzisiaj przynioslem nowiutkiego GeForce''a i kosteczke RAMu :) teraz juz tylko niecerpliwie czekam na zmiane statusu i oczywiscie kuriera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej mam "przygotowywanie do wysyłki" wątpie żeby to dzisiaj zostało wysłane...może przyjść w sobote to jeszcze przeżyje ale jak przyjdzie w poniedziałek to ostatni "pre-order" jak zamówiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:17, Michallov napisał:

Dalej mam "przygotowywanie do wysyłki" wątpie żeby to dzisiaj zostało wysłane...może przyjść
w sobote to jeszcze przeżyje ale jak przyjdzie w poniedziałek to ostatni "pre-order" jak zamówiłem...


gdyby przyszło w poniedziałek to by była ostatnia gra na gram.pl jaką kupiłem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem niepocieszony :/ W swojej naiwności miałem nadzieję że paczka z EK będzie do mnie dziś wysłana i jutro dostanę. Jednak guzik. Wracam po ciężkim dniu, patrzę na moje zamówienia i jest "pakowane i przygotowywane do wysyłki". Oznacza to nie jeden dzień dłużej ale oczekiwanie do poniedziałku. Dodatkowo nerwy mnie biorą, że ludzie już zwykłe edycje dostali :( Trochę to nie w porządku. Delikatnie rzecz ujmując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować