Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - premiera w piątek!

382 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 18:16, Mistic napisał:

HAh, wszyscy padaja do nozek i leca zdjecia robic, podaj jeszcze wymagana przez ciebie rozdzielczosc
zdjecia bo inaczej zarzna sie tam w firmie robiac to samo zdjecie w roznej rozdzielczosci


Zrobienie zdjęcia to nie jest wielki problem w dobie wszechobecnych aparatów cyfrowych... Więcej luzu. Ludzie są podenerwowani. Do premiery jest kilka dni, a wizualizacji jak nie było tak nie ma. Nie zaprzeczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:19, Wookie3e napisał:

Czyli kiedy dostaniemy tą grę? 8 czy dopiero po weekendzie?


No na litosc boska... http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Q7i1 Jaka data? 8.12 czy jak? 7.12 wysylka, a to jest czwartek, paczki powinny byc 8.12, ale nic nie wiadomo bo Masterlink potrafi byc gorszy jakosciowy od poczty polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo widzicie jeśli dostaniemy gre po weekendzie to w multipleyerze bedziemy mieli przerąbane gdyż(jeżeli to wciąż istnieje) można przenosić swoje postacie z singla...A więc sami rozumiecie że niektórzy zapaleńcy w poniedziałem będą już mieli kampanie ukończoną i wyposarzenia na +4 conajmniej i na arenach nie mamy już szans:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh tak już bywa z tym wszystkim, człowiek się cieszy że bedzie mial jeden z pierwszych EK, a tu nawet nie wiadomo czy pogram na weekend. Może lepiej trzabyło poczekać i kupić w EMPIKU.

Właśnie gdzie ta gwarancja dostawy dwa dni przed premiera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra mam coś na pocieche:)

"Gra Neverwinter Nights 2 zostanie wydana 8 grudnia"

nie pisze że premiera gry jest 8 grudnia pisze że zostanie wydana:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że będzie przed premierą...no ale jakoś przeżyję. Mam nadzieję że dostanę grę w iątek, bo na tygodniu nie mam mozliwosci grania=.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe w sobote? Żartujecie... jeśli dostaniemy w poniedziałek to będzie dobrze. Jeszcze nigdy nie dostałem gry wysłanej przez masterlinka w weekend. Zwykle czas w którym dostaje to 2-4 dni... fajni "kurierzy" nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Przeprosili za Nightfall (oczywiście w mailach żeby przypadkiem nikt z zewnątrz nie usłyszał o sprawie), obiecali jakiś tam upominek za spóźnienie i cisza... A ponad miesiąc minął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zrobili cokolwiek. Lepsze marne info niż żadne info. Ludziska nie czepiajcie się tak, CDP sprzedaje tez inne gry, więc trudno by trąbili cały czas o NwN2. Choć swoją droga długo trzeba było czekać na tego newsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:40, Eilene napisał:

Dobrze, że zrobili cokolwiek. Lepsze marne info niż żadne info. Ludziska nie czepiajcie się
tak, CDP sprzedaje tez inne gry, więc trudno by trąbili cały czas o NwN2. Choć swoją droga
długo trzeba było czekać na tego newsa...


Ehhh, ale to już nie pierwszaa taka sytuacja. I pwnie nie ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) ja wczoraj dzwonilam do CDP i powiedzialam mi babka ze 07.12 premiera a gre dostarczy mi kurier w piatek 08.12. Niestety czytajac wasze wypowiedzi zaczynam watpic w prawdziwosc jej slow:/ Zwlaszcza, ze juz dzis okazuje sie , ze premiera 8-go... sadze, ze jednak musimy nastawic sie na przyszly tydzien:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować