Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - premiera w piątek!

382 postów w tym temacie

Szkoda, że CDP nie wyrobił się z premierą. 7.12 to wymarzony dzień na prezenty pomikołajkowe ;) Wszyscy Ci, którym Mikołaj zamiast prezentów przyniósł "szeleszczące papierki" zapewne w czwartek udadzą się do sklepów i kupią inne gry, bo NWN2 będzie dzień później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:48, Toszka napisał:

Witam:) ja wczoraj dzwonilam do CDP i powiedzialam mi babka ze 07.12 premiera a gre dostarczy
mi kurier w piatek 08.12.


To skoncz watpic i sprawdz karte przedmiotu w sklepie, wysylka kurierem 7.12 wiec paczka jest w piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to kto z was kupił EK, bo ja pplanuje kupić Ek Chaotic Evil. Wy też napiszcie jakie kupujecie (jesli wogole) i jaką edycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jestem ciekawy jak reaguje CDP. Ktoś z nich na pewno czyta to forum i mimo że nie odpowiadają, to chyba dostrzegają "wzburzenie tłumu". Jak dla mnie z przesunięciem premiery na piątek nie ma problemu, bo na prawdę 2 dni w stosunku do tego co zapowiadali nie robią różnicy. Jednak jakiekolwiek wyjaśnienia ze strony dystrybutora by się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:54, nadol91 napisał:

A tak wogóle to kto z was kupił EK, bo ja pplanuje kupić Ek Chaotic Evil. Wy też napiszcie jakie kupujecie (jesli wogole) i jaką edycje


Chaotic Evil tylko jeszcze nie potwierdzona. Czekam na wizualizację... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem EK dobra i złą :D Będe miał 2 ładne pudełeczka :D Ale martwie sie że ten shiterski Masterlink nie dowiezie mi paczki przed weekendem :( Zreszta oni zawsze u mnie nawalają (w dodatku twierdzą że w soboty nie kursują :( ):( Fable dostałem 3 dni po premierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:56, heyboy napisał:

> A tak wogóle to kto z was kupił EK, bo ja pplanuje kupić Ek Chaotic Evil. Wy też napiszcie
jakie kupujecie (jesli wogole) i jaką edycje

Chaotic Evil tylko jeszcze nie potwierdzona. Czekam na wizualizację... :/


hehe na od razu potwierdziłem xD. Jaki będzie rozmiar tej koszulki ?? wie ktoś ?? pewnie mi się trafi ''''eska'''' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:59, Ivo kudlaty napisał:

hehe na od razu potwierdziłem xD. Jaki będzie rozmiar tej koszulki ?? wie ktoś ?? pewnie mi
się trafi ''''eska'''' :P


Ja nie potwierdzałem, bo nie kupuję kota w worku... A co do rozmiarów koszulek to pewnie L-ki będą wszędzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany Lawful Good. Za dużo mam czarnych koszulek ;) A medalion raczej ładniejszy będzie chromowany niż czarny (choć nosić i tak zapewne nie będę) Potwiedzona też jeszcze nie jest bo są jakieś problemy z autoryzacją :( Why me?? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Ja nie potwierdzałem, bo nie kupuję kota w worku... A co do rozmiarów koszulek to pewnie L-ki

Dnia 05.12.2006 o 19:02, heyboy napisał:

będą wszędzie :/


A ja nawet nie pomyślałem, by zaczekać na wizualizacje :P A zresztą- widział ktoś z Was kompletnie zwaloną EK od CDP ?? Nieee ?? Ja tez :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tee to pewnie masz duzo kasy az dwie edycje :):) jednak widze ze glownie to wzieliscie CE mnie sie podoba w tym najbardziej to ze jest tam tez NWN 1 (nie grałem w to wogole :D ale podobno jest zarabiste tym bardziej ze dwojka jest chyba kontynuacja wiec...) a wogole to tak koszukla, smycz amulet mnie najbardziej nakreciły iten cały stuff ufff... jak to czytałem to moja decycja była bezwłoczna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:54, nadol91 napisał:

A tak wogóle to kto z was kupił EK, bo ja pplanuje kupić Ek Chaotic Evil. Wy też napiszcie
jakie kupujecie (jesli wogole) i jaką edycje

Chaotic Evil potwierdzony i zapłacony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa do zapłacenia przyjdzie 320 zł :P Matka mnie w domu zabije jak zobaczy rachunek :P 1 Kolekcjonerska ona zapłaci bo obiecała że mi kupi jako prezent na urodziny/mikołajki a 2 kupuje za swoja kase :P Ale pewnie i tak bedzie w domu krzyk i jazgot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłam, że największą popularnością cieszy się edycja Lawful Good. Ja już jedną EK mam i jestem z niej bardzo zadowolona, a mianowicie HoMM 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować