Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Juiced 2 - temat ogólny

262 postów w tym temacie

Pojawiły się ostatnio informacje na temat prac, które trwają nad Juiced 2. Nic konkretnego nie mogę powiedzieć, lecz jedno narazie jest pewne. Prace nad grą trwaja i maja zostać zakonczone w 2007 roku. Niestety jak każdy wie 1 część produkcji THQ była kompletnym niewypałem, gdyż powstała w pośpiechu. Tym razem zobaczymy czy spokojna praca przełoży się na świetną jakość :) Wg mnie moze cos z tego będzie, lecz narazie wolę nie ''''zapeszać'''' :P

Napiszcie co sądzicie o kontynuacji, czy czekacie, macie zamiar kupić i wierzycie w dobrą kontynuacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaa...pierwszy Juiced był bardzo słabiutki (jak na mój gust), więc Juiceda 2 nie kupię, chyba że będzie przybajmiej o 100 razy lepszy od pierwowzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:47, PAPISHON napisał:

Tjaa...pierwszy Juiced był bardzo słabiutki (jak na mój gust)

Nie tylko na twój...Ja nie mogłem ustawic sterowania kierownicą a w ogóle jak to wygladało. Wywalało cię do Windowsa i jakieś okienko ze sterowaniem. Jak 20 lat temu :D Żałosne... No i jak będzie kosztował 100 złotych to musiał bym na łeb upasć żeby to cos kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:31, speedraid napisał:

Pojawiły się ostatnio informacje na temat prac, które trwają nad Juiced 2...

a moim zdaniem gra byla krokiem w dobra strone, fakt, sterowanie bylo skopane w wyzszych klasach, ale jednak... sposob upgradowania aut, druzyny, brak podkladajacego sie przeciwnika itd byl mila odmiana po ostatnich nfs (schodzacych na psy...)
juiced 2 nie jest gra ktora bym kupowal na slepo ale zobacze oceny jak wyjdzie i kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa pierwszy Juiced to była tragedia ;). W najwyższej klasie jedziesz ponad 900 km/h. Zwycięstwo zależy od tego kto namniej razy zderzy się z przeciwnikami. O sterowaniu nic nie mówie bo jeszcze bym degrada dostał. Później miałem złe nawyki w NFS ;). Nie wiem jak Wy ale ja w trybie "pokazówki" umiałem zrobić zaledwie 4 kombinacje bo sterowanie i trasy.... Ogólnie 1 część do kitu może 2 okaże się o wiele lepsza i żeby cena też była dobra bo za 100 zł to nigdy tego nie kupie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze Juiced nie byl jakas super gra, ale tez nie byl jakims tam gniotem. Mnie sie bardzo fajnie gralo. Mam cicha nadzieje ze Jucied 2 zdetronizuje NfS''a :)) Ale by bylo... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i złe wieści. Korporacja wydawnicza THQ poinformowała o premierze, która odbędzie się w połowie września, lecz wspomniano tylko o tym, że trafi do posiadaczy Playstation Portable, Playstation 2, Playstation 3 oraz Xboxa 360.

Juiced 2:
- ok. 90 licencjonowanych samochodów,
- specjalne konkurencje, np: drifting
- swoboda poruszania sie po ulicach m.in. Paryżu, Rzymu, San Francisco
- specjalnie przygotowane obiekty i tory,
- zaawansowany tuning optyczny i mechaniczny,

Screeny wyglądaja ''''cienko'''', bo rozdzielczosć jest mała. Więcej i większych nie znalazłem. Tylko po co nam to skoro nie będziemy mogli, my pecetowcy cieszyć się tą grą. I tak pewnie nic by z tego nie było :/

20070218114014

20070218114020

20070218114026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i złe wieści. Korporacja wydawnicza THQ poinformowała o premierze, która odbędzie się w połowie września, lecz wspomniano tylko o tym, że trafi do posiadaczy Playstation Portable, Playstation 2, Playstation 3 oraz Xboxa 360.

Juiced 2:
- ok. 90 licencjonowanych samochodów,
- specjalne konkurencje, np: drifting
- swoboda poruszania sie po ulicach m.in. Paryżu, Rzymu, San Francisco
- specjalnie przygotowane obiekty i tory,
- zaawansowany tuning optyczny i mechaniczny,

Screeny wyglądaja ''''cienko'''', bo rozdzielczosć jest mała. Więcej i większych nie znalazłem. Tylko po co nam to skoro nie będziemy mogli, my pecetowcy cieszyć się tą grą. I tak pewnie nic by z tego nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:41, MARCOS napisał:

Tylko po co nam to skoro nie będziemy mogli, my pecetowcy cieszyć się tą grą.

O przepraszam, THQ poinformowało wczoraj, że kontynuacja Juiced ukaże sie również na platforme PC, a jej pełna nazwa brzmieć bedzie Juiced 2: Hot Import Nights. Dowiedzielismy sie także, że premiera na PC ukaże się w tym samym miesiącu co na pozostałe platformy ( Xbox360, PS3, PS2, PSP, Nintendo DS), czyli we wrześniu. Narazie odnośnie zawartości gry nie wiadomo zbyt wiele odnośnie ostatniego posta poza tym, iż autorzy pracują nad profilami automatycznie aktualizowanymi o informacjach o graczu oraz postępach w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że pojawi się Juiced 2. jestem wielkim fanem jedynki i gram w nią nieustannie w trybie Online. Nawet zbudowałem stronę internetową o niej, lecz na razie czekam na odpowiedź z kolektywu ;-P

Pierwsza część była niedopracowana to się zgodzę ale strasznie podobało mi się to jak jadąc 200 km/h wpadasz w poślizg to lecisz bokiem dość długo a nie to co w undergrandach wpadniesz w poślizg przy 200 km /h walniesz ręczny i jedziesz dalej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wstawić tu kilka nowych screenów z Juiced 2 ale nie mogę bo strona ładuje się baaardzo długo. Pewnie znowu u mnie coś z netem jest nie tak. Ale możecie je zobaczyć na mojej fanowskiej stronie www.juiced.yoyo.pl Grafika będzie o niebo lepsza od poprzedniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juiced 2 może byc naprawde dobrą grą zważając na to że 1wsza część była już grą dobra wiec sequel moze byc lepszy i to o wiele.Dobrze sie dzieje w swiecie gier samochodowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafa i sam styl wyglada na duzo lepszy ma ciekawy wyglad bedzie jazda swobodna tak ja kw NFS........
ale juiced 2 przebije ta gre chociaz by za same ralia jazdy ten zeczywisyy styl wiec zapraszamy na ta stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:41, awesome napisał:

juiced 2 może byc naprawde dobrą grą zważając na to że 1wsza część była już grą dobra wiec
sequel moze byc lepszy i to o wiele.Dobrze sie dzieje w swiecie gier samochodowych....


sorki ze jeden po drugim ale musze gra bedzie lepsza bo w 1 czesci byla mala gama kolorow a w tych scrinach widac ze kolorow teraz jest mnustwo wiec tez lepsza jakosc gry.A co za tym idzie wieksze wymagania .
bedzie trzeba kompa podciagnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:45, KileRrrr18 napisał:

>........


No wiesz, screeny mogą kłamać ale i tak powinno być dobrze. No a co do kompa to tak, zalezy jakiego sie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:47, awesome napisał:

No wiesz, screeny mogą kłamać ale i tak powinno być dobrze. No a co do kompa to tak, zalezy
jakiego sie ma.

Ja mam takiego ze bede musial mu ramow dokupic.
a to co czytalem na innych serwerach np. czeskim to mowia wlasnie o tych kolorach i tej technice jazdy dowolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:53, arTus. napisał:

Słuchajcie wiecie jak jest po niemcieku "zapamiętaj" z góry dzięki


sich marken a tak na przyszlos ktos byl taki madry i wymyslil slownik polsko-niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować