Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Juiced 2 - temat ogólny

262 postów w tym temacie

prosze spojrzec w plan wydawniczy.. dlaczego juiced 2 na pc jest dopiero poza listopadem??
czy to jakies stare dane czy co?? :|
wlasnie to zauwazylem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 21:52, OmenGda napisał:

prosze spojrzec w plan wydawniczy.. dlaczego juiced 2 na pc jest dopiero poza listopadem??

Raz: konkretna data nie została ustalona, widocznie nie ma wielu informacji od producenta i wydawcy gry J2. Dlatego zakwalifikowali ją do ''''Dalej w 2007'''', bo lepiej to niż skłamać i napisać, że będzie w październiku.
Dwa: Spolszczenie gry też trochę trwa, CDP ma dużo na karku, wiec to normalka, że poczekamy dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 22:56, speedraid napisał:

> prosze spojrzec w plan wydawniczy.. dlaczego juiced 2 na pc jest dopiero poza listopadem??

Raz: konkretna data nie została ustalona, widocznie nie ma wielu informacji od producenta i
wydawcy gry J2. Dlatego zakwalifikowali ją do ''''Dalej w 2007'''', bo lepiej to niż skłamać
i napisać, że będzie w październiku.
Dwa: Spolszczenie gry też trochę trwa, CDP ma dużo na karku, wiec to normalka, że poczekamy
dłużej.

okay tylko dlaczego w momencie gy robilem zamowienie, i nawet teraz w sklepie gram.pl jest napisane wyraznie:
Dostępność: październik 2007
Wersja językowa: w całości po polsku
Format: 1xDVD
Gatunek: samochodowa / wyścigi

nie chodzi mi o to ze mam pretensje o cokolwiek, tylko zastanawia mnie ta rozbieznasc, ktora teoretycznie jest na prawde znaczna... :|
ktos wie o co chodzi? moze ktos z cdp??
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:44, OmenGda napisał:

Dostępność: październik 2007

Ja bym się nie spodziewał, premiera w Europie to 26 października. Spolszczenie trochę potrwa, zwłaszcza, gdy w planie na listopad jest tyle gier, a będzie jeszcze więcej ;) J2 nie jest specjalnie reklamowane przez CDP (jak to było i jest np. z SR), więc pod koniec listopada. Oczywiście opóźnienie premiery na Starym Kontynencie jest brane pod uwagę, wtedy zagrasz w nią w polskiej wersji zapewne w grudniu. Załóżmy, że koniec października to ostateczna data :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyjdzie J2 pod koniec pażdziernika, to ciekaw jestem czy mój piec go uciągnie. Jeśli wiecie coś na temam wymagań to napiszcie. ż góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:18, doledor napisał:

tak a ja juz se gralem ina PS2 i kiepska jest grafika ale sa plynne ruchy auta

napisałeś tak a ja mam kompa: 1.3 procek 512 ramu i 256 karta to czy naprawdę mi J2 Pójdzie?? bo nie wierzę w to że będzie chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wymagania podane przez Vormulac''a pare stron wczęsniej, podobno są w miarę wiarygodne ;)

Minimum System Requirements:
933Mhz CPU
Directx 9.0c or better
3D accelerated DirectX9c compatible video card
NVIDIA GeForce2 or better ATI 8500 32 MB or better Intel 915G integrated graphics or better Matrox Parhelia
256 Megabytes of RAM
2.6 GB free hard drive space (additional space required for Windows swap-file and DirectX 9.0c installation)
8x CD-ROM drive
Directx 9.0c Compatible Sound Card
MS compatible mouse
Keyboard

Recommended System Requirements:

2.8 Ghz CPU
Directx 9.0c or better
3D accelerated GeForceFX 6800, ATI Radeon 9800 or better DirectX9 compatible video card
512 Megabytes of RAM
2.6 GB free hard drive space (additional space required for Windows swap-file and DirectX 9.0c installation)
16x CD-ROM drive
Directx 9.0c Compatible Sound Card
MS compatible mouse
Keyboard

Not Supported:
Windows 95
Directx9.0b and previous versions.

Jeśli naprawde będą takie, to ja już sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 14:05, NuGGet napisał:

Tu masz wymagania podane przez Vormulac''a pare stron wczęsniej, podobno są w miarę wiarygodne

To brzmi za ładnie aby było prawdziwe, aż mi się wierzyć nie chce, że gra, jakby nie było, next-genowa, może mieć takie wymagania, na tym minimalnym kompie to chyba nawet pierwsza część Juiced by pokaz slajdów serwowała, ale jeśli te wymagania są prawdziwe... nie, to niemożliwe;)... gdyby jednak jakimś cudem twórcom udało się tak grę zoptymalizować, byłoby grubo, żeby tylko nie okazało się, że te zalecane to nawet minimalne nie będą;/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2007 o 14:27, KrzYsieK8926 napisał:

To brzmi za ładnie aby było prawdziwe, aż mi się wierzyć nie chce, że gra, jakby nie było,
next-genowa, może mieć takie wymagania, na tym minimalnym kompie to chyba nawet pierwsza część
Juiced by pokaz slajdów serwowała, ale jeśli te wymagania są prawdziwe... nie, to niemożliwe;)...
gdyby jednak jakimś cudem twórcom udało się tak grę zoptymalizować, byłoby grubo, żeby tylko
nie okazało się, że te zalecane to nawet minimalne nie będą;/;)

Mi też te wymagania nie pasują :P Bo takie minimalne to miała pierwsza część Juiced :P Ale jeśli jednak te wymagania okazałyby sie prawdziwe, to byłbym w siódmym niebie :P Bo grafika w Juiced 2, patrząc na screeny, jakaś taka super wymiatająca to nie będzie, ale i tak te wymagania są dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No włąśnie takie wymogi to Juiced 1 miał.... a co do J2... się zobaczy :P ale napewno będą większe. Jedyne co mnie przkonuje to to że zalecany procesor to 2.8 Ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 13:34, Cord napisał:

Panie i Panowie Juiced 2 zagości w naszych domach już 8 listopada więc będziemy musieli jeszcze
poczekać :(

Skąd te informacje, jeśli można wiedzieć ??

Popatrzcie tu, do tego doszło, ze premiera w Polsce odbędzie się ponad tydzień niż na reszcie świata http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8861 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 15:16, speedraid napisał:

> Panie i Panowie Juiced 2 zagości w naszych domach już 8 listopada więc będziemy musieli
jeszcze
> poczekać :(
Skąd te informacje, jeśli można wiedzieć ??

Popatrzcie tu, do tego doszło, ze premiera w Polsce odbędzie się ponad tydzień niż na reszcie
świata http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8861 :P

Widziałem to, jeden WIELKI wałek nic więcej, polskie gry nawet wcześniej za granicą wychodzą, to akurat Juiced 2 by szybciej w Polsce wydali...;) zapewne wyjdzie z miesiąc/dwa po światowej premierze;) mysle, że na święta - może - wyjdzie;)
BTW. "... w Polsce ponad tydzień niż na świecie...";p;p;p - dobre;);d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 18:51, KrzYsieK8926 napisał:

BTW. "... w Polsce ponad tydzień niż na świecie...";p;p;p - dobre;);d

...(wcześniej)...

Nie czepiaj sie drobiazgów, po prostu zwykła literówka ;)

Co do premiery 3 posty wyżej podana jest data: 8.11, czyli nie miesiąc później po premierze światowej. Oczywiście załóżmy, że opóźnienie wyniesie 2 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 18:56, speedraid napisał:

> BTW. "... w Polsce ponad tydzień niż na świecie...";p;p;p - dobre;);d
...(wcześniej)...

Nie czepiaj sie drobiazgów, po prostu zwykła literówka ;)

Co do premiery 3 posty wyżej podana jest data: 8.11, czyli nie miesiąc później po premierze
światowej. Oczywiście załóżmy, że opóźnienie wyniesie 2 tyg ;)

Nie czepiam się (po prostu mam dobry, epp, humor i mi w oko wpadło;))
Ja nie spodziewałbym się polskiej premiery wcześniej niż miesiąc po światowej;).. jakoś po prostu tak mi się wydaje, że na wcześniejszą premierę nie ma szans (no niby są...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 19:01, KrzYsieK8926 napisał:

Ja nie spodziewałbym się polskiej premiery wcześniej niż miesiąc po światowej;).. jakoś po
prostu tak mi się wydaje, że na wcześniejszą premierę nie ma szans (no niby są...;))

Ja też tak obstawiałem, spójrz tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15648&pid=84 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 23:13, Cord napisał:

Data premiery jest podana przez zespół CDP więc jest wiarygodna nie żaden miesiąc po światowej.

No i co z tego??.... a jak było z DM?..
speedraid->
dobrze gadasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 07:25, KrzYsieK8926 napisał:

> Data premiery jest podana przez zespół CDP więc jest wiarygodna nie żaden miesiąc po światowej.

>
No i co z tego??.... a jak było z DM?..
speedraid->
dobrze gadasz;)


Eh jaki mi co niektórych żal ja nie mówię że od speeda sie sprawdzi czy nie, wiele gier zamawiałem przed premiera i zawsze jak CDP dawał datę jakoś było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować