Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - premiera dopiero w styczniu!

197 postów w tym temacie

Łysy Bydgoszcz,
w Zamówieniach w twoim koncie powinnien być wyświetlony numer tego zamówienia, a obok anuluj zamówienie. Wtedy po prostu jeszcze raz zamówisz Gothica 3. Jeżeli tego nie chcesz zadzwoń do BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Poza tym uważam, że każdy, kto wychodzi ze śmietnika nie powinnien wypowiadać się od razu na gram.pl. Mydło nie jest takie drogie! :-)"
----------------
O kim to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze moge anulować ale nie mam zamiaru... zamówiłem po to aby otrzymać te gry... chodzi mi tylko ze teraz to juz zrobili dobili kompletnych z nas jeśli wysyłają maila aby potwierdzić zamówienie a za chwile cos takiego... Jezu jak dobrze że WOW: Burning Crusade nie będzie spolszczony... wtedy to bym chyba ich spalił zywce jak by cos takiego mialo sie stac z WoW....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:53, Andarak napisał:

Wtedy po prostu jeszcze raz zamówisz Gothica 3.


Problem w tym, ze jego wersja G3 to Edycja Kolekcjonerska, a o nia sie ludzie zabijaja i jest o wiele bardziej rozchwytywana niz EK Nevera 2. Wiec lepiej niech zadzwoni do BOKu, do mnie kiedys po wyslaniu maila zadzwonila jakas pani, zaproponowala grzecznie podzial na dwa zamowienia, przy czym wysylka drugiej paczki w ten sam sposob sie odbyla co pierwszej (kurier) oraz nie musialem nic doplacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrot myslowy, chodzi nam o ludzi, ktorzy ledwo co sie zarejestruja to wpadaja z szalem na forum i zaczynaja sie bezsensownie wyklocac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używając przy okazji bardzo nieładnych słów i rządając co najmniej całego CDP i Ubi. A, że ktoś próbuje z nimi pogadać, to odbierają to jako atak na siebie, to zachowują się jeszcze prymitywniej i używają jeszcze więcej brzydkich słów :-D. W takim razie Łysy musi zadzwonić do BOK-u, bo inaczej ludzie się zabiją o jego grę. A właśnie! Widziałem, że na Allegro ktoś sprzedaje (sprzedawał) EK Gothica 3 i osiąga to olbrzymie ceny! Hm, ma ktoś EK Gothica 3? Wymienie się na orginał Call of Juarez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba tam zadzwonie bo zmieniłem sobie specjalnie grafike na 7800 aby sobie grać właśnie w gothica 3 miedzy innymi na przyzwoitych ustaweniach... no i po co wydawalem tyle kasy na karte... gdybym wiedzial to bym poczekał do stycznia... i karta balaby na pewno tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 tnie się na każdym sprzęcie (spieprzony główny kod gry), więc nie nastawiaj się bardzo. Wszystko zależy od procesora - jeżeli masz poniżej 2.6Ghz - 2.8Ghz, to będzie Ci się ostro cieło w Myrtanie i Nordmarze. O dziwo, w Varancie wszystko chodzi... płynniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jestem okrutny, Mistic :-).
Przy okazji, przytoczę dwa niezłe teksty z Warhammer 40k Dark Cruscade:
1. Dowódca Tau do Dowódcy Orków:
- Poddaj się Orku! Nie widzisz, że jesteś zgubiony?
- My Orkowie nigdy się nie poddajemy! Przyjdź w końcu walczyć, bo chcę mieć twoją głowę na mojej włóczni!
- Barbarzyńca. :-)
2. Dowódca Tau do Dowódcy Space Marines:
- Poddajcie się! Zdobyliśmy waszą relikwię!
- Nigdy! Wspiera nas Niewidzialny Imperator i to dzięki niemu przegracie tą bitwę!
-Jeżeli się poddacie, to uszanujemy wasze poglądy religijne!
- Dla nas to herezja! Nie chcemy być waszymi niewolnikami!
- W takim razie gińcie. Tak mówi niewolnik do wolnych ludzi :-)
Przynajmniej tak wyglądały te teksty w przybliżeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łysy, a ile RAM-u? Zazdroszczę procka, ja mam 1.4Ghz :-(. Wszystko na nim chodzi, ale z Gothic 3 to walczyłem długo (sterowniki, grzebanie w pliku ini, więcej RAM-u, nowa karta graficzna), żeby działał poprawnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam taka nadzieje ze powinno chodzić na high... a co do sterow to staram byc sie caly czas na bierzaco... jutro zadzwonie do nich i mam nadzieje ze w wekkend już sobie w Gothica pogram wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:32, Andarak napisał:

Nie spuścilibyście troszkę ceny EK NWN2 prawda? :-(


Az tak wszechpotezny nie jestem:) wiec raczej no way:)

Dnia 06.12.2006 o 21:32, Andarak napisał:

I kolejne pytanie - za ile będzie Edycja Premierowa, za ile zwykła


Zwykła NWN2 ? i kolekcjonerska tak ?
,

Dnia 06.12.2006 o 21:32, Andarak napisał:

I jeszcze jedno, czym różni się Premierowa od EK (chodzi o zawartość pudełka)?


W zwyklej jest instrukcja dluga, poradnik, gra oraz muzyka, w ek jest to co wczesniej, plus plyta z filmikiem, amulet z czarnym lub bialym okiem, mapa, nwn1 w wersji diamentowej, koszulka, smyczka z nwn logiem i to chyba wszytsko ...ale troche pisze z pamieci wiec moze byc do tego errata..jutro wszytsko bedzie w niusie na gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:34, Full Wypas napisał:

Najpierw- będzie we wrześniu, bomba... Potem będzie w październiku, da się przeboleć... Listopad, każdemu się
może zdarzyć... Grudzień, zaczynacie mnie denerwować, STYCZEŃ - WKURZYŁEM SIĘ NA MAKSA!!! TO
BYŁA MOJA GRA 2006, A TERAZ BĘDZIE GRA 2007


To nic z porównaniu do dodatku do Gothica 2. Noc Kruka miała być moją grą roku 2003, a była 2005 ;-)

Ale rozumiem wasze rozczarowanie, sam bym się zdenerwował gdybym grę zamawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
No to grubo zostało pojechane po bandzie:/ dlaczego mówicie o tym na dzień przed premierą? Czyżby nie było wiadomo, że nie da się zrobić do ostatniej chwili?
Cholera a chciałem jutro iść do Empiku na zakupy:/ Pewnie większość już przeszła pirata na 10 różnych sposobów i śmieją się w nos wydawcy.
W tym momencie strony z torrentami i chłopaki na rynku zaczynają coraz mocniej przyciągać:/ "Szara strefa" znowu zgarnęła śmietankę.
Jak już dark messiah zostanie wydany (po kolejnych obsówach) to nikt się tym nie przejmie. Wtedy pewnie będzie już w platynie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować