Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 08:03, BuckRogersXXV napisał:

> A procka dostałem za taki text: Umysł gracza jest jak silnik - ''eXtra Klasyka to wysokooktanowe

> paliwo !!'' Nie liczy się ilość tylko jakość :D


No sorry, TO miala byc odpowiedz, dlaczego warto ZBIERAC gry z XKN? Przeciez z tego tekstu
wynika, ze lepiej kupic raz, a dobrze, niz zbierac cokolwiek... To swietne haslo reklamowe,
ale raczej na korzysc Edycji Kolekcjonerskiej, a nie serii wydawniczej... Moze w tym konkursie
obowiazywala inna logika? Przeciez "zbierac" to znaczy wlasnie "isc na ilosc"...


Silnik spala paliwo i trzeba go znowu zatankować, kupując kolejną eXtra Klasyke :) A z tym drugim zdaniem chodzi o to, że napisałem krótki text a nie esej na dwie strony - dlatego jakośc a nie ilość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość zwycięzców kombinowała z poezją. ;)
No i ja też, choć nie napisałem drugiego "Pana Tadeusza". Laptopa mam za jeden krótki... limeryk. :)
A ponieważ jestem wielkim miłośnikiem limeryków, sklecenie tego konkursowego zajęło mi może ze dwie minutki. Niestety nie przytoczę go teraz, bo leży gdzieś w przepastnych czeluściach mojego domowego komputera, który jest daleeeko, za górami, za lasami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 10:10, KannX napisał:

Silnik spala paliwo i trzeba go znowu zatankować, kupując kolejną eXtra Klasyke :) A z tym
drugim zdaniem chodzi o to, że napisałem krótki text a nie esej na dwie strony - dlatego jakośc
a nie ilość :)


Czyli Twoj tekst konkursowy konczy sie na slowie "paliwo", a to o jakosci to tylko Twoj wyraz triumfu po wygranej? ;)
Jesli tak, to zwracam honor. Mnie sie takie haslo nie podoba, ale daje sie to wybronic jako tekst konkursowy.

Chociaz wzmianka o jakosci pasuje jak ulal do wysokooktanowego paliwa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buhahah piwerwszy raz w życiu cos wygrałem!!!! Co prawda SAGA GOTHIC ale dla mnie bardziej liczy sie fakt ze zostałem dostrzezony niz sama nagroda bo Gothici wszystkie mam wiec mógłbym sie wymienic z kims np za FEARA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe także coś tam wygrałem niby gra która mnie zbytnio nie interesuje (złota edycja empier earth 2) ale tak jak poprzednik napiszę że fakt samej wygranej jest bezcenny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:59, Evil Khan napisał:

CDP : To jak to jest z tymi procesorami ? Jakii dokładnie to model ?


Jak nie piszą to pewnie jest to najtańszy model 3600+;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursy Cd Projekt zawsze budziły wiele emocji:) Podoba mi się ten sposób propagowania gier:)
Emocje znalazły się w zenicie, gdy okazało się, że wygrałem laptopa:P hahaha:)
Gratuluje wszystkim zwycięzcom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:27, misquamacus napisał:

Konkursy Cd Projekt zawsze budziły wiele emocji:) Podoba mi się ten sposób propagowania gier:)
Emocje znalazły się w zenicie, gdy okazało się, że wygrałem laptopa:P hahaha:)
Gratuluje wszystkim zwycięzcom:)

Fajnie masz - gratulejszyn. :)
Ja mam procka (ale nie wiem dokładnie jakiego) - też super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą kolega stwierdził, że nie wie jak to jest, że nie wygrał nic a nic skoro wiedziałem że brał udział w konkursie.

Powiedziałem mu, że Kumotwrstwu mówimy stanowcze nie i że prawie mu się udało...

Prawie jak pamiętam robiło wielką różnicę :)

Składam szacunek autorowi tekstów na "P" co wygrał Laptopa. - będzie wiedział o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kilka pytań do admina. Kiedy moge się spodziewać jakiegoś kontaku z Waszej strony? (mail, telefonicznie) i czy jeżeli wygrałem 2 nagrody i 1 kwalifikuje się na doręczenie przez kuriera a druga przez pocztę to czy obie nagrody przyjdą kurierem czy osobno? Czekam na odp. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do pytania citekmaniak''a. Nie dostałem jeszcze maila ani nic... A zależy mi bardzo bo wygrałem aparat cyfrowy xD Zawsze marzyłem o aparaciku i chciałbym żeby szczęśliwie trafił do moich rączek :) Dlatego chciałbym wiedzieć czy skontaktuje się ktoś ze mną i kiedy i czy mogę spodziewać się tej nagrody w najbliższym czasie. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować