Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Nie moge sie powstrzymac,...
Mnie natomiast wilkas smiesza tacy ludzie jak Ty. Poniewaz nie posiadam nadmiaru czasu bedzie tylko jeden argument konczacy sprawe:
Nie jestes w stanie przyjac do wiadomosci, ze to co ty widzisz na forum jest tez dodawanym komentarzem do newsa ze strony glownej ( http://www.gram.pl/news.asp?id=3127). I tak naprawde czesc osob to nie nowi forumowicze, a czytelnicy newsow.
Chlopie z takim zacieciem do teori sposkowych moglbys zrobic kariere w polityce.

Komentowac tekstow w stylu:

"Nabijacie posty (czasami bezsensownie) tylko po to, żeby mieć wyższe stanowisko, range na forum"
"Nie powiedziałem, że to jest złe, że są nowi forumowicze, bo w końcu ja też kiedyś byłem szaraczkiem"
"Tylko ciekawe na jak długo tu pozostaniecie"
"...musiałem im to napisać, bo mi to przeszkadza"
"Chcę ich trochę uświadomić co robią źle, żęby później nie leciały degrady i banany"

mi sie nie chce, nawet nie napisze co o tym mysle, zeby Ci przykrosci nie sprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin czy mógłbyś powiedzieć kiedy wreszcie ktoś się ze mną skontaktuje celem ustalenia terminu wizyty kuriera? narazie otrzymałem tylko maila treści:"Witam,
Będziemy wkrótce dzwonić/pisać w sprawie ustalenia terminu wysyłki.
Pozdrawiam,
Mariusz Duda
Dział Serii CD Projekt"

KIedy mam sie spodziewac bo sie juz troche niecierpliwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, wygrałem w konkursie grę CEZAR IV a że nie grywam w gry tego typu chętnie wymieniłbym ten tytuł na jakiś inny np. "diamentową edycję neverwinter nights", heroes V - szukam chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzisiaj kupilem sobie soldiersów i postanowilem narejestrowac, tak sobie myslalem jak zaczalem lazic ze to chyba nowa edka konkursu jest moze wiec wejde i moze sie jeszcze zarejestruje cos, gdzies widzialem reklamowke CDP z wynikami konkursu i jakos siebie nie znalazlem, pomyslalem sobie ze wezme zobacze z ciekawosci kto wygral medivala - bo chcialem wygrac sam, z zazdrosci zobacze kto wygral laptopki:D a tu zonk pierwsza pozycja ja:)

Ale pytanie me brzmi tak i jest raczej do organizatorow, kiedy moge sie spodziewac kontaktu i ustalenia terminu i miejsca dostarczenia nagrody, bo co 2 dzien sprawdzam poczte i gdyby nie chec pogranai w cos dobrego na swieta to bym sie pewnie nie dowiedzial wogole o wygranej, wyslalem maila na ich adres ale mam nadzieje ze moze ktos kto dostal potwierdzenie, albo "wsystkowiedzaca osoba:)" udzieli odp wczesniej:)

Pozdrawiam dziekuje.

PS. mam nadzieje ze gdzies opublikuja zwycieskie hasla, bo ciekawi mnie co inni wymyslili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w sumie widze ze moj poprzedni post mozna potraktowac jako spam, (gdyz po wygranej sie lekko podekscytowalem nagroda, zwłaszcza z dziewczyna mi jakis czas temu mowila ze chciala by kiedys sobie kpic jakiegos laptopka:)), uzupelnilem sowje dane wyslalem maila z danymi do CDP i czekam spokojnie, jak narazie:) na jakis kontakt i ustalenie terminu dostawy, a wole sie upomniec gdyz na moj adres nie dochodza czasem wiad z roznych adresow (np. potwierdzenia rejestracji)
Chcialbym pogratulowac wszystkim ktorzy wygrali "cokolwiek" i uwazam ze kazdy powinien sie cieszyc ze swojej wygranej (ja tam nawet po wygraniu 20zl w konkursie typowan na 1 stronce sie cieszylem )
Musze przyznac ze wygrana zmienila moje zdanie ze glowne nagrody wygrywaja tylko ci ktory "kupia wszystkei gry z promocji, albo sa w ukladzie:D" ja wyslalem tylko jedno zgloszenie, na forum jestem po raz pierwszy, wlasciwie to dopiero dzis je znalalzem chyba:)
tak wiec dziekuje bardzo, oczekuje na kontakt i mam nadzieje ze dane bedzie mi czesciej tu zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:36, karas50 napisał:

Jeśli chodzi o mnie to nie miałem jeszcze ŻADNEGO kontaktu. Czekam cierpliwie...


Jak mają kontaktować się z ponad 270-ma osobami to daj im jeszcze czas :)) Bo z tego mogą wyniknąć jeszcze pewne komplikacje, opóźnienia, także czekaj cierpliwie, też przez to przechodziłem kiedyś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ja powiem szczerze, iż myślałem, że ten tekst ma być czymś na kształt hasła reklamowego, więc moje zdziwienie bylo spore jak zobaczyłem jakie wypracowania tu ludzie pisali...
Swoją drogą fajnie by było pójść do sklepu i zobaczyc polkę z extra klasyka, gdzie gry promowane są wymyślonym przes siebie hasłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde czekam na maila albo paczkę a tu nic:) Już nawet pomyślałem sobie, że zapomnieli ale widzę, że i inni mają ten sam kłopot:) Może przynajmniej na gwiazdkę dadzą coś ekstra:D Jakiś mały upominek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 08:19, pimpor napisał:

mały upominek:D

Chcielibyście ;P Niesądze by CDP to zrobił - ale nic na świecie nie jest pewne ;) Zapewne skontaktje się z nami przed świetami ale "prezenty" przyjdą po :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 12:05, kordzio1 napisał:

szkoda, choc w sumei to juz eni moj laptop, tylko z tego co sie dowiedzialem, juz mej dziewczyny

A taką nagrode (a ja myślałem, że gre) to ona wysyłana jest kurierem, więc (nadzieja) ...
Ale długo nacieszyłeś się nagrodą ;) jeszcze jej nie masz a już do kogo innego trafia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj myślałem że jednak będę pstrykać fotki na święta nowym aparatem... No ale cóż... rodzinka się ucieszy, że nie będę latać i każdemu robić fotek , a chciałbym :D Zgodnie z tym co napisali mają czas na rozesłanie nagród do 31 więc jak narazie nie ma co na nich marudzić :) Ale owszem niecierpliwie się ale to chyba jak każdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh no ja też bym juz chcial dostac na swieta, pozniej sie soknczy dobre i bedzie trzeba zaczac na studia znow nastrajac i czasu na zabawe bedzie mniej, sama nagroda niech nawet przychodzi do konca grudnia, ale chcialbym aby sie skontaktowali i bym sie mogl upewnic ze na bank wygralem i ze bede znal termin dostawy (choc wiem ze moze byc tylko 1osoba na dany login i maila zarejestrowana- to wole zostac upewnionym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować