Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Wow... I tak nie liczyłem, że coś wygram, bo moja odpowiedź była pisana w pośpiechu ostatniego dnia trwania konkursu ;) ... Gratuluję zwycięzcom...

Ech... Przydałby się taki laptopik ^^ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga konkurs totalnie nie dla fanow serii czy stalych klientow. Jak ktos ma wszystko lub prawie wszystko z serii to co ma na sile kupowac drugi egzemplarz? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super mam z laptopa!! :)
Kukowsky dobrze zrobił z tym, że mnie przekonał do wysłania pracy. Sam nie miałem czasu, więc on mi napisał i teraz będzie trzeba się jakoś laptopem podzielić! :)

Super! Super! Jeszcze raz super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przyznam że liczyłem na laptopa albo chociaż monitor:P. Ale klawiatura też piechota niechodzi;). Zastanawia mnie jednak jak wyglądały odpowiedzi tych osób, które wygrały laptopy/monitory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:28, Modest-Vermin napisał:

Omg jak mogłem nic nie wygrać :(( Załamka, ech widać że wybierane jest nowe pokolenia do obstawiania
nagród.
Już sobie wyobrażam że duża część zgłoszeń to: "Czesc, lubie fasze gry bo sa fajne", no ale
trzeba im coś dać żeby kupowali gry i żeby traktowali firmę jako bóstwo... mega rozczarowanie...


Dokładnie przeżyłem to samo :P Cały miesiąc to pisałem i nawet fajnie wyszło :) Jak znajdę kopie to ją wkleję =)
To co po piwku? :D
Ale kurcze ten laptop nareszcie by rozdzielił topór wojenny między Kamilem, a Maćkiem, każdy by mógł by się rozejść w swoją stronę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:34, pawel-dom napisał:

Na pewno wybrane prace są wartościowe - po prostu nie miałeś weny,
albo Twoja argumentacja nie do końca wbiła się w gusta Zespołu Gram.pl. Głowa do góry! jeszcze
nie raz coś wygrasz! Pozdrowienia


Skoro nie jesteś z młodego pokolenia to nie mówię o Tobie :) No wiesz, jak to w konkursach bywa zawsze trzeba szybko coś wysłać, ale i tak myślę że coś tam powinienem wygrać :P A takie konkursu nie są codziennie a to właśnie takie są fajne, warte uczestnictwa i nawet jak rzadko się zgłaszam do konkursów to chyba już mój czas jak i niektórych forumowiczów minął, jest w tym jakiś cel ale nie będę w to wnikał na forum publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trochę osób pisze, o tym , że Evil Khan wygrał 2 nagrody, dla mnie to nic dziwnego, może po prostu kupił 6 gier i wysłał 2 odpowiedzi i 2 się spodobały komisji. Nic tylko mu pogratulowac bo kasa się nie zmarnowała(zresztą na grach się nigdy nie marnuje:)) a nawet więcej bo się pomnożyła i dała dodatkowy zysk w nagrodach:) Ja wysłałem 1 zgłoszenie i 1 grę wygrałem:) Jeszcze raz wszystkim gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juchuuuu! Laptop niemożliwe nie wierzę!:D Ja myślałem że mój tekścior do bani jest a tu proszę, uzanli za jeden z najlepszych:) Dziękuję CDProjekt i całej ekipie Gram.pl!:) Super jesteście. Nie spodziewałem się kompletnie czegoś takiego! Normalnie prawie rozwaliłem swój pokój skacząc z radości;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:41, Clawpek napisał:

Juchuuuu! Laptop niemożliwe nie wierzę!:D Ja myślałem że mój tekścior do bani jest a tu proszę,
uzanli za jeden z najlepszych:) Dziękuję CDProjekt i całej ekipie Gram.pl!:) Super jesteście.
Nie spodziewałem się kompletnie czegoś takiego! Normalnie prawie rozwaliłem swój pokój skacząc
z radości;D

gratki wielkie :):) - a uchylisz rąbka tajemnicy co dokładnie napisałeś ?? Jestem niezmiernie ciekawy :> I niech się w Nowym Roku Joybook dobrze sprawuje :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować