Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - przedstawiamy próbki nagrań z wersji PL!

81 postów w tym temacie

Głosy brzmią bardzo dobrze, szczególnie podkład Piotra Fronczewskiego, więc spodziewam się porządnej polonizacji. Szkoda, że nie ma próbek nagrań Zborowskiego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotr Fronczewski. Tak. Przypomina się Baldur''s Gate... Ale czy nie bardziej Baldur''s Gate przypomni Wiktor Zborowski... Swego czasu śmierc Goriona znałem na pamięc. Kwestie Sarevoka oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głsy są naprwdę dobre no i słycha że aktorzy naprawdę grają a nie tylko czytają tekst...tylko Pan Frączewski jakoś nie pasuje mi do postaci którą odgrywa:) no i mam nadzieję że lektor czytający zakończenie będzie o niebo lepszy od Anglika ( bo to co słycha w angielskiej wersji na końcu to po prostu tragedia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:54, Mistic napisał:

Masz jakis problem z tym czy jak?

po prostu wyrażam swoją opinię w końcu od tego jest forum nie?
Moim ( podkreślam MOIM) zdaniem głos Pana Piotra Frączewskiego nie za bardzo pasuje do postaci ( co w niczym nie umniejsza mojego szacunku do jego osoby). A jeżeli chodzi o angielską wersję gry i lektora czytającego końcową kwestie to podobną do mojej opinię ma wiele osób ( wystarczy odwiedzic oficjalne forum żeby się o tym przekonac) więc mam nadzieję że nasi spiszą się tu lepiej. Mam nadzieję że to wyczerpująca odpowiedz na Twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze by byla wyczerpujaca gdybym pytanie skierowal w twoja strone a tak sie nie stalo, radze czytac to co pisze nad bialym tekstem, to w szarym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Talar i Fronczewski to jedne z najlepszych głosów począwszy od Baldura po IWD i na NN skończywszy. Oby w NN2 trzymali poziom z poprzednich gier, właściwie wiem, że tak będzie ;-]
Przekonam się jak o tym niestety dopiero jak dostanę EK w swoje łapki, tak niedużo czasu, a tyle jeszcze czekania :-| Weekend zarwany, nocki i dnie w tygodniu. Czuje, że mnie niedługo przez tą grę z pracy wywalą jak się nie będę w niej pokazywał lub będę codziennie niewyspany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:51, greg_f napisał:

lepiej się martwcie, żeby wam premiery nie przełożyli dzień przed, tak jak to właśnie z Dark
Messiah zrobili. piss


Nie bedzie zadnego opoznienia premiery NWN2. Jutro pokazujemy zdjecia z kolekcjonerki.
Wiec wszytsko jest na czas, jedyne opoznienia moga byc na psozczegolnych sklepach, gdzies moga w dniu premiery nie dojechac sztuki, ale wtedy beda nastepnego dnia najpozniej..choiaz mam nadzieje ze i ta ewentualnosc nie wystapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:55, migem napisał:

> lepiej się martwcie, żeby wam premiery nie przełożyli dzień przed, tak jak to właśnie
z Dark
> Messiah zrobili. piss

Nie bedzie zadnego opoznienia premiery NWN2. Jutro pokazujemy zdjecia z kolekcjonerki.
Wiec wszytsko jest na czas, jedyne opoznienia moga byc na psozczegolnych sklepach, gdzies moga
w dniu premiery nie dojechac sztuki, ale wtedy beda nastepnego dnia najpozniej..choiaz mam
nadzieje ze i ta ewentualnosc nie wystapi.


niektórzy z tych którzy kupili zwykłą edycje mówią że ich zamówienie zostało wysłane..Czy to oznacz że EK dojdzie do nas póżniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:55, migem napisał:

Nie bedzie zadnego opoznienia premiery NWN2. Jutro pokazujemy zdjecia z kolekcjonerki.
Wiec wszytsko jest na czas, jedyne opoznienia moga byc na psozczegolnych sklepach, gdzies moga
w dniu premiery nie dojechac sztuki, ale wtedy beda nastepnego dnia najpozniej..choiaz mam
nadzieje ze i ta ewentualnosc nie wystapi.


Jest

Bo zywkla edycje dostana jutro ci co zamowili w pre-orderku , a EK dzien pozniej (rowno z premiera)
ehh ,a niby pierwsze plytki leca do EK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować