Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - przedstawiamy próbki nagrań z wersji PL!

81 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 22:41, wrzosek1987 napisał:

hmm o ;p

nie obwiniam Ciebie tylko gram.pl czasem mam wrażenie że to dwie osobne firmy w tym samym budynku


Wiesz to nie gram w sumie wina.. oni padaja ofiara sumy wszytskich opoznien:) z NWN2 jest akurat naprawde totala jazda po bandzie i praktycznie gry produkujemy prosto na polki sklepowe, bez posrednictwa maagazynu
nio a gram gry jescze musi spakowac wyslac etc.. w sumie oni glownie mnie scigakja o opoznienia a wy ich wiec w przrodzie jest zachowany naturalny ekosystem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, tak czy siak ekstra ze to wy NWN2 wydajecie :D tym bardziej EK, dawno takiej podniety nie mialem jak przed piatkiem, dniem otrzymania przeze mnie cieplutkiego CE EK :D
Szkoda, ze pewna banda partaczy nie potrafi sciagnac czesci do mojego nowego kompa dzieki czemu siedze na laptopie ktorego powala H5:KP na minimalnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 23:05, Mistic napisał:

Hah, tak czy siak ekstra ze to wy NWN2 wydajecie :D tym bardziej EK, dawno takiej podniety
nie mialem jak przed piatkiem, dniem otrzymania przeze mnie cieplutkiego CE EK :D
Szkoda, ze pewna banda partaczy nie potrafi sciagnac czesci do mojego nowego kompa dzieki czemu
siedze na laptopie ktorego powala H5:KP na minimalnych...


Oj znam ten bol mi tez H5:KP pokonalo laptoka;) ale o dziwo CoH działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 23:18, migem napisał:

Oj znam ten bol mi tez H5:KP pokonalo laptoka;) ale o dziwo CoH działa:)


Ta, u mnie o dzwio po odpaleniu strony testujacej lapka pod wzgledem wymagan do NWN2 (tak dla zartu) wyskoczyl blad ze test nie ma sensu bo gra i tak nie ruszy ^^ A jesli jutro nie dostane czesci to jade do sasiedniego miasta do jakiegos komputerowego i kupuja od reki a nie bawie sie w wysylki. Nawet KP nie zaczalem a juz sie NWN2 zbliza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=19

>Czas realizacji (kiedy otrzymam przesyłkę?)
>Czas, w którym otrzymasz swoją przesyłkę zależy od czasu potrzebnego nam na jej przygotowanie oraz czasu >dostarczenia paczki przez pocztę lub kuriera.
>
>Na przygotowanie i wysłanie Twojego zamówienia potrzebujemy jeden dzień roboczy.

mam nadzieje że 1 dzień starczy <_< ale czy już nie idzie drugi?
mam nadzieje ze ... już dzisiaj bendzie wysłana :>

>zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)
moje zamuwienie jest gotowe ale nie gotowe?
albo gotowe ale bez dostempnych produktów xD pudełko jest gotowe?
produkty nie dostempne?

wsumie wiem 0 co chodzi ale brzmi to jak jest ale niema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło usłyszeć starych znajomych. Przypominają się czasy Baldurs Gate i Icewind Dale. To było coś... Mam nadzieję, że NWN2 pozwoli mi się bawić tak dobrze jak wtedy. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i poraz kolejny możemy liczyć na potężną dawke komentarzy naszych starych ''znajomych'' ;]

Myśle że te nazwiska mówią same za siebie, bo chyba nie było by gracza który mógłby przegapić gre z Fronczewskim, no i ja co raz bardziej nakrecam sie na tą gre.

Teraz może jeszcze zrobicie tak, by w "złej" edycji głosy i komentarze były bardziej mroczne i sarkastyczne ? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 09:28, Be3mart napisał:

Teraz może jeszcze zrobicie tak, by w "złej" edycji głosy i komentarze były bardziej mroczne
i sarkastyczne ? :D :P



Taaaaaa jasne tylko kilkanascie godzin nagrań - co to jest :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:22, Mistic napisał:

Moze by byla wyczerpujaca gdybym pytanie skierowal w twoja strone a tak sie nie stalo, radze
czytac to co pisze nad bialym tekstem, to w szarym kolorze.

:) no cóż myli każdy się może:) najwyraźniej zbyt długie przesiadywanie przed komputerem ujemnie wpływa na moje zdolności czytania ze zrozumieniem:) sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem sobie wszystkie próbki :). Naprawde świetna robota, gratulacje. Jak sobie przesłuchiwałem to od razu przed oczy wraca obraz Baldur''s Gate :). Już się nie moge doczekać kiedy dorwe NWN2 w swoje łapki i sobie zagram w świetnie spolszczoną, klimatyczną gre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:57, Evil Khan napisał:

Hmmm..moja EK jest pakowana i szykowana do wysyłki :)

odrazu lepiej xD

mam nadzieje ze moja paczuszka juz niedługo bendzie wysłana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos z cd projekt napisal ze pokaza wizualizacje EK jutro (czyli 7 bo 6 napisal komentarz) no to gdzie ta wizualizacja :PP mam nadzieje ze ja dzisiaj pokaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:32, PolishWerewolf napisał:

Powinna się ukazać zapewne koło godziny 18. Jak wczoraj. Takie są bynajmniej moje domysły.


Będzie dziś i mam nadzieję, że do 18:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować