Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Neverwinter Nights 2 – dzień pierwszy

185 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 13:22, hellgate napisał:

Kurcze a ja zamówiłem tą EK jeszcze na wakacjach, jak tylko się pojawiła mozliwość w sklepie.
To nie fair :/ nawet jeszcze nie jest wysłana :(


Czuję dokładnie to samo :(. Zamówienie mam z 16.08, a paczka nawet nie jest pakowana, o wysłaniu nie mówiąc... :/ Chyba powinni wysyłać najpierw tym, którzy zdecydowali się najwcześniej, na pierwszy rzut EK, a nie jak popadnie, bądź też od końca... To nie jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 13:36, Fokusia napisał:

> Kurcze a ja zamówiłem tą EK jeszcze na wakacjach, jak tylko się pojawiła mozliwość w sklepie.

> To nie fair :/ nawet jeszcze nie jest wysłana :(

Czuję dokładnie to samo :(. Zamówienie mam z 16.08, a paczka nawet nie jest pakowana, o wysłaniu nie mówiąc... :/ Chyba powinni wysyłać najpierw tym, którzy zdecydowali się najwcześniej, na pierwszy rzut EK, a nie jak popadnie, bądź też od końca... To nie jest w porządku...


No dobra a co ja mam powiedzieć?
Data złożenia: Cz, 17.08.2006 o godz. 10:21
Status Twojego zamówienia:

I puściutko. Nawet ni literki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nic nie widnieje przy NwN2 EK. Grę zamówiłam wczoraj rano i podobno mam otrzymać jutro(tak mi powiedziała przez telefon pani z obsługi klienta). Mam nadzieję, że wtedy ją dostanę, a jak nie to wierzę, że w sobotę. Jeśli grę taką jak Nightfall rozsyłali równiez w soboty(wtedy ją dostałam!!:)) to chyba nie oleją tak ważnego tytułu jak NwN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie mam pojęcia według jakich kryteriów były przyznawane wysyłki ale jest to dość dziwne. Akurat to że EK będzie później jest jeszcze do zrozumienia (mnóstwo elementów wchodzi w jej skład) ale i tak czy tak rozumiem rozczarowanie niektórych z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 13:42, Eilene napisał:

U mnie też nic nie widnieje przy NwN2 EK. Grę zamówiłam wczoraj rano i podobno mam otrzymać
jutro(tak mi powiedziała przez telefon pani z obsługi klienta). Mam nadzieję, że wtedy ją dostanę,
a jak nie to wierzę, że w sobotę. Jeśli grę taką jak Nightfall rozsyłali równiez w soboty(wtedy
ją dostałam!!:)) to chyba nie oleją tak ważnego tytułu jak NwN2.


A u mnie: "pakowane i przygotowywane do wysyłki" :)) w końcu... miejmy nadizeję, że najęli kurierów z Masterlinka do pracy w sobote :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 13:46, Sabat napisał:

Mam dostałem Black Edition :>

Jak już zobaczyłeś co jest w środku, to powiedz czy opłaca się zamawiać EK czy można poprzestać na zwykłej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:37, Domek napisał:

Kurczę, szalona ta środa... Środowe Rozmowy, środowy początek tygodnia... Wesoło. :)


Wesoła to była impreza w sobotę... Żart ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

etoda dostawy: Przesyłka kurierska (Masterlink) (dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki) - 0,00 zł
Twoją przesyłkę kurierską dostarcza firma Masterlink. Numer przesyłki będzie dostępny po jej nadaniu.

napiasane że następnego dnia roboczego, tzn że nie przyślą w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>napiasane że następnego dnia roboczego, tzn że nie przyślą w weekend?

Teoretycznie nie. Ale Nightfalla w sobotę dostarczali ze względu na opóźnienia. Więc jeśli i tym razem dojdzie do takowych to miejmy nadzieję, że w sobotę też będą jeździć. Do mnie Nightfall przyszedł z taką wielką naklejką na paczce "Dostawa w sobotę!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 13:47, Eilene napisał:

Patrzę teraz....i umnie też just jest pakowanie!!:D

Jako i u mnie. Teraz nic. Tylko uzbroić się w cierpliwość i przestać zaśmiecać forum :D Ależ mi się auto-ochrzaniacz włączył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakują, pakują, pakują!!! <jupi> Czyli jutro robię sobie wolne, od rana czekam na pana kuriera, i cały dzień z kochanym i wyczekiwanym NwN 2 CE... :D Życie jednak jest piękne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować